Kontakt

Jak dojechać Jak dojechać

Rekrutacja - Informacje

Kontakt

ul. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań

Pokój R034, parter – Rotunda

Skontaktuj się z nami w przypadku pytań

Studia dyplomowe I stopnia
Studia podyplomowe
Studia dyplomowe II stopnia
Studia podyplomowe dla nauczycieli poza Poznaniem

Przyjmowanie dokumentów rekrutacyjnych na studia

Centrum Organizacji Dydaktyki

Miejsce składania dokumentów

Umów się z Aniołem CDV na indywidualne spotkanie!

W Collegium Da Vinci drzwi otwarte trwają cały rok. Umów się na spotkanie z Aniołem CDV (opiekunem studenta), który zaznajomi Cię z uczelnią i odpowie na wszystkie Twoje pytania, w tym o możliwości dofinansowania studiów, np. w formie stypendium.

Obsługa studenta

Poniedziałek
nieczynne
Wtorek
10.00-14.00
Środa
11.00-17.00
Czwartek
10.00-14.00
Piątek
10.00-14.00
Sobota
7.00-14.00
Niedziela
nieczynne

Szanowni Absolwenci studiów I i II stopnia,

Przed udaniem się do CDV po odbiór dyplomu prosimy o sprawdzenie godzin otwarcia Biblioteki i Biura Karier. Konieczne jest uzyskanie stamtąd podpisów na karcie obiegowej. Bez tych podpisów pracownik Centrum Organizacji Dydaktyki nie będzie mógł wydać Państwu dyplomu.

Koordynatorzy kierunków

Studia dyplomowe: grafika
Studia podyplomowe nauczycielskie: logopedia
Studia podyplomowe doskonalące: tester automatyzujący w Selenium, grafika projektowa, zarządzanie projektami

Dominika Bonar

Studia dyplomowe: informatyka, Information Technology EN, Urban Management
Studia podyplomowe doskonalące: Frontend Developer

Anna Połowniak – Stępińska

Studia dyplomowe: marketing internetowy (Mediaworking), zarządzanie kreatywne (I stopień)
Studia podyplomowe doskonalące: Fashion & New Media, HR Business Partner
Studia podyplomowe nauczycielskie: Bibliotekoznawstwo z informacją naukową i biblioterapią, Edukacja i terapia osób z niepełnosprawnością intelektualną, Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna i rytmika

Paula Malinowska

Studia dyplomowe: edukacja prorozwojowa, informatyczne techniki zarządzania, doradztwo i coaching, Data Science, zarządzanie kreatywne (II stopień)
Studia podyplomowe nauczycielskie: Przygotowanie pedagogiczne, Nauczanie języka polskiego jako obcego i drugiego
Studia podyplomowe doskonalące: badania UX, Big Data, fotografia, nowy marketing, Product&Brand Management

Agnieszka Skorupińska

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

Kontakt

Wszelkie sprawy związane z obsługą Biura Rektora

Anna Pawlak

Dyrektor Biura Rektora i Administracji

3 piętro, Rotunda

Godziny otwarcia:

Poniedziałek
nieczynne
Wtorek
9:00 - 16:00
Środa
9:00 - 15:30
Czwartek
9:00 - 15:30
Piątek
9:00 - 13:00
Sobota
9:00 - 17:00
Niedziela
10:00 - 13:00

Szanowni Absolwenci studiów I i II stopnia,

Przed udaniem się do CDV po odbiór dyplomu prosimy o sprawdzenie godzin otwarcia Biblioteki i Biura Karier. Konieczne jest uzyskanie stamtąd podpisów na karcie obiegowej. Bez tych podpisów pracownik Centrum Organizacji Dydaktyki nie będzie mógł wydać Państwu dyplomu.

Wynajem sal

Daria Frydrych

Koordynator ds. najmu komercyjnego

Centrum sportu CDV

Godziny otwarcia Centrum Sportu CDV

Poniedziałek – piątek: 18:00 – 22:00
Sobota – niedziela: 09:00 – 13:00

DLA MEDIÓW

Rzecznik Prasowy CDV

Agata Skibicka

 

 

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do kontaktu z Collegium Da Vinci.

Oferujemy szybką, profesjonalną pomoc w sytuacjach wymagających specjalistycznej wiedzy, danych lub komentarza, w zakresie określonej dziedziny lub w nagłych sytuacjach kryzysowych. Do Państwa dyspozycji są nasi eksperci – wykładowcy CDV, posiadający wysokie kwalifikacje i doświadczenie, chętni do podzielenia się swoimi zasobami wiadomości. Dodatkowo dysponujemy listą wykładowców, których zainteresowania naukowo-badawcze także mogą być dla Państwa cennym źródłem wiedzy.

Nasi eksperci to także nasi studenci – otwarci na współpracę z dziennikarzami ciekawi ludzie z uczelni ludzi ciekawych.

Poniżej znajdziecie Państwo Bazę Ekspertów CDV – prosimy o zapoznanie się z zawartymi w niej informacjami. W celu nawiązania kontaktu z wybranym Ekspertem należy skontaktować się z Rzecznikiem Prasowym.

Uwaga! Informacje oraz zdjęcia zawarte poniżej mogą zostać wykorzystane wyłącznie do celów uprzednio uzgodnionych z Rzecznikiem Prasowym CDV. Korzystanie z nich nie może naruszać godności i dóbr osobistych przedstawionych osób.

BAZA EKSPERTÓW COLLEGIUM DA VINCI

WYKŁADOWCY

Prof. CDV dr hab. Urszula Kluczyńska

Wydział Nauk Społecznych, Katedra Edukacji i Nowych Mediów

Obszar odpowiedzialności: płeć, socjologia męskości, współczesne przemiany męskości, męskości opiekuńcze, działania prorównościowe i dyskryminacja ze względu na płeć

Moje zainteresowania badawcze koncentrują się wokół problematyki krytycznych studiów nad męskościami i mężczyznami ze szczególnym uwzględnieniem społecznych kontekstów męskości i opieki, starości, sportu, ojcostwa, zdrowia mężczyzn, medykalizacji męskości i seksualności mężczyzn. Podejmuje również problematykę zawodów opiekuńczych, a także zjawiska maskulinizacji i feminizacji profesji. Obszar badawczy obejmuje także kulturowo-społeczne analizy zjawisk związanych z przejawami dyskryminacji.

Socjolożka i pedagożka. W roku 2002 ukończyłam studia magisterskie z pedagogiki, a w roku 2004 z socjologii UAM. W 2007 roku obroniłam pracę doktorską na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM. Habilitację uzyskałam w roku 2018 na Wydziale Nauk Społecznych UAM.

Jestem autorką monografii naukowych: Mężczyźni w pielęgniarstwie. W stronę męskości opiekuńczej (2017), Metamorfozy tożsamości mężczyzn w kulturze współczesnej (2009), współautorką książki Poza schematem. Społeczny konstrukt płci i seksualności (2016). Redagowałam numery specjalne czasopism naukowych poświęconych tematyce męskości. Opublikowałam ponad czterdzieści artykułów naukowych z zakresu studiów nad mężczyznami i męskościami w krajowych i zagranicznych czasopismach naukowych. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Socjologicznego (Sekcja Socjologii Płci) i Polskiego Towarzystwa Genderowego.

dr Krzysztof Patkowski

Funkcja: Dziekan Wydziału Nauk Społecznych

Obszar odpowiedzialności: partie polityczne i systemy partyjne w Polsce i w Europie, systemy wyborcze, przebieg i organizacja wyborów, organizacje pozarządowe

Absolwent studiów magisterskich w Instytucie Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, specjalizacje: marketing polityczny i dziennikarstwo oraz studiów doktoranckich na Wydziale Nauk Politycznych UAM. Autor pracy doktorskiej napisanej pod kierunkiem prof. dr hab. Józefa Orczyka, poświęconej problemom prywatyzacji w krajach Grupy Wyszehradzkiej, ze szczególnym uwzględnieniem politycznych i ideologicznych aspektów tego procesu.

Zainteresowania naukowe dra Patkowskiego koncentrują się wokół problemów transformacji systemowej w krajach Europy Środkowo-Wschodniej po 1989 roku, kształtowania systemu partyjnego w tych państwach i odrodzenia społeczeństwa obywatelskiego. W kręgu jego zainteresowań naukowych pozostają również zagadnienia związane z public relations i marketingiem politycznym.

Prywatnie miłośnik gór stara się każdą wolną chwilę spędzać przemierzając szlaki górskie w całej Europie, od niedawna również w towarzystwie syna Mikołaja.

mgr Marek Banaszak

Funkcja: Kierownik Katedry Edukacji i Nowych Mediów, Pełnomocnik Dziekana ds. Kierunku Mediaworking, członek grupy roboczej ds. kompetencji cyfrowych w Ministerstwie Cyfryzacji, ekspert Sieci Edukacji Cyfrowej Komet@.

Obszar odpowiedzialności: Zawody przyszłości, kompetencje pożądane na rynku pracy, szeroko pojęta cyfryzacja, problemy edukacji na różnych szczeblach kształcenia (od przedszkola do szkoły wyższej)

Moje kwalifikacje, kompetencje oraz doświadczenie opierają się na dwóch filarach: edukacja oraz branża medialna. Posiadam bogate doświadczenie w obszarze edukacji (głównie edukacji cyfrowej), byłem również m. in. członkiem redakcji e-magazynu telewizji N, w praktyce zajmuję się reklamą natywną. Podczas mojej drogi zawodowej wspierałem kilka innowacyjnych projektów marketingowych. Jestem typem naukowego i zawodowego poszukiwacza, który przekształca wizję w czyn.

Moje ulubione słowa do dedlajn i ASAP.

Dr Karolina Janiszewska

Obszar odpowiedzialności: zarządzanie marką, zachowania nabywców, marka terytorialna, kreowanie wizerunku marki

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Wydział Zarządzania, specjalność handel i marketing

Doktorat poświęcony uwarunkowaniom budowania lojalności klientów wobec marki obroniła w roku 2004. Jej zainteresowania naukowe i projektowe obejmują tworzenie tożsamości marki, kreowanie wizerunku i komunikacji marki. W tym zakresie współpracuje z biznesem, organizacjami NGO i jednostkami terytorialnymi.

dr inż. Robert Tomczak

Wydział Informatyki i Komunikacji Wizualnej

Obszar odpowiedzialności: prywatność w Internecie i zagrożenia z Internetu, bezpieczeństwo systemów informatycznych, sztuczna inteligencja, bitcoin i inne kryptowaluty, wpływ technologii na życie codzienne, oprogramowanie

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, kierunku: Technika Rolnicza i Leśna, w specjalności: Informatyka w Inżynierii Rolniczej.

Doktorat poświęcony analizie złożonego sygnału akustycznego z wykorzystaniem sieci neuronowych obronił z wyróżnieniem w 2008 r. Jego zainteresowania naukowe obejmują zagadnienia związane ze sztuczną inteligencją, sieciami neuronowymi i ich praktycznym wykorzystaniem oraz efektywnym wykorzystaniem nowoczesnych technik informacyjnych. W latach 2001-2013 administrator sieci i systemów informatycznych, koordynator ds. bezpieczeństwa sieci i systemów informatycznych (z ramienia Rektora) na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, zajmował się m.in. projektowaniem rozwiązań i administracją systemami serwerowymi, sieciowymi i dostępowymi dla uczelni.

Poza nauką zajmuje się wdrażaniem systemów bezpieczeństwa oraz zarządzaniem systemami i sieciami komputerowymi. Pasjonat Wolnego Oprogramowania i twórczości na otwartych licencjach. Wolne chwile poświęca fotografii, mechanice pojazdowej i analizom bezpieczeństwa sieci i systemów sieciowych.

mgr Adam Bekier

Obszar odpowiedzialności: przywództwo w organizacji, budowanie zespołu, komunikacja w biznesie, zarządzanie, coaching

Notka biograficzna: Absolwent zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i ekonomii na Uniwersytecie Burgundzkim we Francji. Menedżer z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach zarządczych. Prezes zarządu InnerSource, wiceprezes zarządu Fundacji na rzecz rozwoju Politechniki Poznańskiej.  Akredytowany coach ICF, praktyk i orędownik nurtu Analizy Transakcyjnej. Jako coach pracuje głównie z kadrą zarządzającą dużych przedsiębiorstw.

dr inż. Adam Czajka

Wydział Informatyki i Komunikacji Wizualnej

Obszar odpowiedzialności: tworzenie aplikacji/programowanie, aplikacje mobilne (telefony, tablety), aplikacje internetowe, przetwarzanie obrazów/tworzenie gier komputerowych

Absolwent kierunku Informatyka na Politechnice Poznańskiej, który ukończył z wyróżnieniem w 1997 roku. Doktorat z dziedziny „Systemy Czasu Rzeczywistego” obronił w roku 2000. Członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz amerykańskiego ACM (Association for Computer Machinery, USA). Jest entuzjastą metodologii Business Model Canvas. Pełnił rolę mentora dla startup’ów podczas “IBM SmartCamp 2014” – IBM Global Entrepreneur program (Warszawa, Polska). Obszar jego zainteresowań jest szeroki i obejmuje przede wszystkim: Docker microservices, Microsoft.NET, C#, przetwarzanie obrazów oraz nowoczesne aplikacje Internetowe i mobilne (włączając w to aplikacje IoT oraz Cloud). Brał udział w tworzeniu systemu rejestracji ruchu oka człowieka szwedzkiej firmy Permobil Meditech AB (Sundsvall, Szwecja) oraz systemu badania oglądalności wytworzonego przez niemiecką firmę MediaScore GmbH (Kolonia, Niemcy). Aktualnie pełni funkcję CTO (Chief Technology Officer) w niemieckiej firmie di Support GmbH (Frankfurt, Niemcy) oraz Dyrektora Zarządzającego w polskim oddziale software’owym tejże firmy. W Collegium da Vinci pracuje od 2003 roku. Prowadzi wykłady dla studentów z zakresu Programowania Obiektowego. W wolnym czasie uwielbia grać ze swoimi synami w planszowe gry przygodowe.

dr Agata Karaśkiewicz

Językoznawczyni z zacięciem medialnym. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na kierunku Filologia, specjalność: etnolingwistyka.  Zainteresowania naukowe skupiają się wokół tzw. nowych mediów, w szczególności telewizji. Interesuje ją analiza dyskursu medialnego, problematyka rozumienia przekazów audiowizualnych oraz komunikacja za pośrednictwem mediów audiowizualnych. Dysertacja doktorska poświęcona zagadnieniu spójności telewizyjnych relacji na żywo.

Łączy wiedzę naukową z praktyką. Przez wiele lat współpracowała z lokalną telewizją, jako autorka, prowadząca i producentka programów. W 2013 roku założyła własną firmę producencką  – medioteka.biz, nastawioną na realizację nieszablonowych projektów wizualnych. Jej klientami są m.in Allegro All For Planet, Aquanet S.A. oraz Urząd Miasta Poznania.

dr Andrzej Ranke

Wydział Nauk Społecznych

Obszar odpowiedzialności: problemy bezpieczeństwa międzynarodowego i wewnętrznego, komunikowanie polityczne i media, polska scena polityczna, samorząd

Politolog, medioznawca. W latach 1993-1998 studia na kierunku Politologia w Instytucie Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu. Następnie doktorant na Wydziale Nauk Społecznych UAM, w 2002 r. obrona dysertacji doktorskiej poświęconej relacjom polsko-niemieckim w latach 1945-1989. W latach 2002-2007 adiunkt w Instytucie Politologii i Europeistyki (Zakład Badań Niemcoznawczych oraz Ruchów Społecznych i Politycznych) na Uniwersytecie Szczecińskim. W latach 2009-2015 wykładowca na Wydziale Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego PWSZ im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim. Od października 2007 r. adiunkt na Wydziale Nauk Społecznych WSNHiD – obecnie CDV w Poznaniu. Od wielu lat koordynator praktyk studenckich na kierunkach – najpierw Politologia i Stosunki międzynarodowe, a obecnie Doradztwo i coaching oraz Zarządzanie kreatywne.

Zainteresowania badawcze: analiza dyskursu medialnego – zwłaszcza publicystycznego, polska scena polityczna, samorządność i rozwój społeczeństwa obywatelskiego, wyzwania współczesnego bezpieczeństwa oraz rola religii i Kościoła w warunkach sekularyzacji. Autor kilkudziesięciu publikacji – w tym trzech monografii: Stosunki polsko-niemieckie w polskiej publicystyce katolickiej 1945-1989, Toruń 2004; Polityka zagraniczna i strategie bezpieczeństwa w międzynarodowych stosunkach politycznych, Gorzów Wielkopolski 2012 (wraz z J.J. Piątkiem i R. Podgórzańską) i Polska prasowa publicystyka polityczna wobec Kościoła rzymskokatolickiego w pierwszej dekadzie XXI wieku. Studium politologiczno-prasoznawcze, Poznań 2016.) oraz wielu innych publikacji, a także wystąpień na międzynarodowych i krajowych kongresach, konferencjach i seminariach naukowych. Członek Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych.

mgr Łukasz Szałankiewicz

Wydział Informatyki i Komunikacji Wizualnej

Obszar odpowiedzialności: Historia gier komputerowych,archeologia mediów oraz demoscena,audio w mediach interaktywnych,branża gier komputerowych i video 

Artysta dźwiękowy, członek Polskiego Stowarzyszenia Muzyki Elektroakustycznej oraz Polskiego Towarzystwa Muzyki Współczesnej. W swojej pracy skupia się w równej mierze na sferze muzycznej, jak i wizualnej. Jego działalność artystyczna oscyluje również wokół interaktywnych instalacji. Posiada także wieloletnie doświadczenie kuratorskie, zarówno jako kurator cyklu audio-wizualnego w Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia Gdańsk (2007-2015), jak i uczestnik wielu międzynarodowych projektów. Jest współtwórcą wydawnictwa i platformy Audiotong. W latach 2016-2017 pracował jako kurator projektów specjalnych, ze szczególnym naciskiem na promocję gier komputerowych oraz mediów interaktywnych w Instytucie Kultury Polskiej w Nowym Jorku, misji dyplomatycznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Twórca modułu kultury cyfrowej na Wydziale Grafiki Akademi Sztuk Pięknych w Krakowie.

Aktualnie zajmuje się udźwiękowieniem gier komputerowych oraz badaniem ruchu demosceny w Polsce i na świecie.

Agnieszka Walczak

Obszar odpowiedzialności: Zmiany w edukacji, nowoczesna edukacja na wszystkich poziomach kształcenia, budowanie zespołów

Edukator, filolog, specjalista ds. zarządzania projektami i budowania zespołu.

Magister Filologii Angielskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz absolwentka studiów podyplomowych z zakresu zarządzania projektami, zarządzania w oświacie i nowych technologii w kształceniu. Wiedzę i umiejętności pogłębiałam poprzez udział w szkoleniach i kursach obejmujących m.in. zwinne metodyki zarządzania projektami, coaching, tutoring, design thinking i content marketing.

Doświadczeniem dzieliła się tworząc i prowadząc szkolenia oraz pisząc artykuły popularnonaukowe z zakresu wykorzystania elementów zarządzania projektami, nowych technologii i zwinnych metodyk zarządzania projektami w edukacji.

Kierowała lokalnymi oraz międzynarodowymi zespołami projektowymi w instytucjach państwowych i obsługowo-sprzedażowymi w sektorze prywatnym. Zarządzałam projektami, pozyskiwałam kontakty zagraniczne i koordynowałam działania operacyjne zespołów.

James Behr

Obszar odpowiedzialności: Marketing online, kreowanie wizerunku produktów i usług, marketing sportowy, marketing polityczny, marketing przyszłości, reklama audiowizualna, media społecznościowe.

Prowadzę agencję AD_FATHER zajmującą się budowaniem wizerunku marki na rozmaitych płaszczyznach marketingowych. Wcześniej zawodowo byłem związany z agencjami reklamowymi: GPD Agency, JUST oraz Sixtyone Yards.

Jako członek zespołów tworzących kampanie reklamowe na płaszczyznach ATL i BTL pracowałem przy tworzeniu projektów dla takich marek jak m.in. Credit Agricole, Lidl, Żywiec, Żabka, Coconaut®, Aviva, PGE, Tubądzin, PSB Mrówka, Stihl.

Prowadzę zajęcia z zakresu buzz marketingu w internecie, reklamy audiowizualnej, kreowania marki i wizerunku oraz optymalizacji profili społecznościowych. Jest autorem artykułów branżowych, a także wywiadów i felietonów z zakresu marketingu oraz rynku filmowego.

STUDENCI

Mikołaj Bystrzyński

Student III roku Informatyki ze specjalizacją Game Design. Zawsze chciał być informatykiem, ale nie potrafił się za nic konkretnego zabrać. Jego starania kończyły się na prostych formach w Windowsie i programach do obliczania n-tej potęgi z liczby. Dopiero na II roku poznał kolegów, którzy przedstawili mu silnik do gier Unity3D. Od tamtego czasu w wolnych chwilach pisze grę science – fiction. Planuje ją kiedyś wydać, ale to pewnie trochę to jeszcze potrwa. Aktualny stan znajdziecie na jego kanale YouTube: https://goo.gl/Ali4bk. Realizuje również kilka projektów na GitHubie, między innymi własny silnik do gier w OpenGLu i C#: https://github.com/mikii123/LELEngine

Obszar odpowiedzialności: C#, silnik Unity3D, programowanie, Game Design i OpenGL

Patryk Dukat

Student II roku Doradztwa i Coachingu, pasjonat psychologii. Od kilku lat zawodowo związany ze sprzedażą i marketingiem, zaś od niedawna również z coachingiem. Współtwórca projektu edukacyjnego „Coaching bez tajemnic” realizowanego na uczelniach wyższych. Prywatnie, zainicjował kilka akcji społecznych z budową skateparku w rodzinnym Opocznie na czele. Po godzinach, miłośnik aktywnego trybu życia (w szczególności sportów walki), motoryzacji i Jamesa Bonda. Częsty bywalec filharmonii. Najlepiej czuje się w towarzystwie ambitnych i zdecydowanych osób oraz dobrze wysmażonego burgera.

Obszar odpowiedzialności: coaching, psychologia, sprzedaż&marketing, sporty walki

Bartosz Kałużny

Student II roku Doradztwa i Coachingu. Posiadacz stopnia 2 Dan w Taekwondo Olimpijskim, trener klubu UKS Taekwondo Feniks Śrem, były zawodnik wielokrotny mistrz Polski oraz reprezentant Polski w Taekwondo Olimpijskim. Współpracuje ze sportowcami w obszarze przygotowania mentalnego oraz coachingu sportowego. Obszar zainteresowań: psychologia sportu, tradycyjne sztuki walki, NBA.

Obszar odpowiedzialności: Taekwondo, psychologia sportu, sztuki walki

Marcin Bortkiewicz

Od kilku lat podróżuje… dużo. Lubi poznawać ludzi, nowe miejsca oraz ich obyczaje. Jego wyprawy są niskobudżetowe, głównie autostopem. W ostatnie wakacje wyruszył w stronę Hiszpanii, którą zwiedził całą od północy po południe. Stamtąd wybrał się na Gibraltar, gdzie mieszkał kilka dni na plaży. Przepłynął jachtem do Lizbony, na którym pracował w zamian za transport. Zwiedził również Skandynawię oraz Bałkany autostopem. Zarabia na ulicy robiąc bańki mydlane, zapewniając sobie niezależność finansową. Ma mnóstwo patentów, jak przetrwać w czasie podróży. Jego wojaże trwają zazwyczaj od miesiąca do dwóch.

Obszar odpowiedzialności: podróże, głównie niskobudżetowe

Artur Zakrzewski

Student I roku kierunku Doradztwo i Coaching. Sportem zajmuje się od 5 roku życia. W wieku 11 lat zdobył pierwszy złoty medal na Mistrzostwach Polski. Reprezentant kadry narodowej skoków na trampolinie od 2008 roku , do chwili obecnej. Brązowy medalista mistrzostw świata w 2014 roku. Trener Gimnastyki od 2015 w Reebok Crossfit Poznań oraz Jump Arena Poznań.

Obszar odpowiedzialności: sport, igrzyska olimpijskie, przygotowanie fizyczne, gimnastyka, skoki na trampolinie, sporty ekstremalne

Marta Nowak

Studentka I roku Grafiki. Cosplay, własnoręcznie tworzy stroje z filmów seriali, komiksów i gier. Od tworzenia zbroi z materiałów termoplastycznych, tworzenie replik broni po najzwyklejsze szycie. Prowadzi własne profile Social Media gdzie dzieli się swoimi pracami oraz poradami. Jest zapraszana za granicę w charakterze gościa (Cosplay Guest). Zwykle na takich wydarzeniach (Comic Cony, Konwenty, Targi i inne Show związane z tematyką fantastyki/gier) jest sędzią podczas konkursu cosplay.Prowadzi zajęcia z tworzenia zbroi tzw. Workshop.

Obszar odpowiedzialności: gry, komiksy, filmy sci-fi, kostiumografia, organizacja wydarzeń, prowadzenie paneli tematycznych, podróże, prowadzenie profili social media, zna angielski i francuski.

www.facebook.com/CalypsenCosplay

www.instagram.com/calypsencosplay

Klaudia Cichocka

Studentka II roku Edukacji prorozwojowej. Jej największą pasją jest pisanie piosenek i wierszy. Już w szkole podstawowej zaczęły powstawać pierwsze rymowanki, a gdy w wieku 13 lat zaczęła grać na gitarze – piosenki. Obecnie wokalistka i założycielka zespołu ELOHEH. Poza muzyką aktywnie działa w Salezjańskim Wolontariacie Misyjnym, gdzie jako koordynator ds. animacji szerzy ideę wolontariatu organizując wraz z innymi wolontariuszami animacje i prezentacje misyjne w szkołach i przedszkolach. Interesuje się także edukacją globalną.  W wolnych chwilach maluje portrety przyjaciół.

Obszar odpowiedzialności: wolontariat misyjny, edukacja globalna, piosenkopisanie

Marcin Rajczak

Student I roku Zarządzania kreatywnego (II stopień), który od lat stawia w swoim codziennym życiu na praktykę. Już od 17 roku życia pełnił rolę rzecznika prasowego w trzecioligowym klubie piłkarskim Unia Swarzędz. Po kilku latach spędzonych w tym zespole trafił do Lecha Poznań, gdzie pracuje w dziale marketingu internetowego jako specjalista ds. digital media. Poza tworzeniem materiałów graficznych, zajmuje się także działaniami fotoreporterskimi oraz kreowaniem materiałów wideo. 

Ma na swoim koncie publikacje m.in. w Fakcie oraz Przeglądzie Sportowym. Jako grafik współpracował m.in. z Mercedes-Benz oraz Urzędem Miasta Poznania. Wielki pasjonat piłki nożnej, która jest nieodłącznym elementem jego codziennego życia.

Obszar zainteresowań: grafika, budowanie wizerunku firmy, fotografia, tworzenie materiałów wideo, social media, piłka nożna

Adam Sołowiński

Student I roku Mediaworkingu. Piłkarski freak. Od dziecka związany z piłką nożną i choć kariery na miarę Lewandowskiego zrobić się nie udało (z niewiadomych przyczyn) do dziś jest bardzo mocno związany z tą dyscypliną. Był felietonistą w footbar.org, redaktorem sportowym w lokalnej gazecie – Głos Węgrowa i Okolic, z którą współpracuje do dziś. Współtworzy też projekt skautingowy – Ty Też Masz Szansę, który ma na celu znalezienie młodym piłkarzom klubów w wyższych ligach.

Obszar odpowiedzialności: strategie PRowe klubów i piłkarzy, analizy spotkań, komentarze, czy nawet spekulacje – po prostu wszystko, co jest związane z tą najpiękniejszą dyscypliną sportu

Patryk Szymkowiak

Student I roku Grafiki. W wieku lat 20 wyjechał do Irlandii. Pasjonat fotografii oraz grafiki tej płaskiej, jak i przestrzennej. Absolwent Regionalnego Ośrodka Artystycznego w Poznaniu na profilu fotografia. Na swoim koncie posiada wiele wyróżnionych zdjęć kilka projektów z innymi artystami oraz kilka graficznych dokonań. Interesuje się fotografią cyfrową, a co najważniejsze post produkcją w Photoshopie. Aktualnie prowadzi projekt 365 dni gdzie fotografią dokumentuje swój każdy dzień.

Obszar odpowiedzialności: postproducja fotografii, kadrowanie, fotografia architektury, krajobrazu, uliczna, nocna

Bartosz Kowalik

Animator hotelowy, wolontariusz w Erasmus Student Network i student I roku Mediaworkingu w CDV. W wieku 12 lat wyjechał na swoją pierwszą wymianę zagraniczną do Niemiec. Gdy skończył 14 lat, bez zastanowienia wziął udział w kolejnym projekcie i wyjechał do Francji. Spędził 7 miesięcy w Grecji i na Wyspach Kanaryjskich, gdzie pracował jako animator hotelowy. Aktualnie promuje ideę mobilności wśród studentów i uczniów liceów w ramach kampanii społecznej Mov’in Europe, której jest Koordynatorem Ogólnopolskim. Certyfikowany mówca publiczny Social Wolves.

Obszar odpowiedzialności: wystąpienia publiczne, kampanie społeczne, event management, social media, mobilność studencka, program Erasmus+

Adam Marciniak

Student II roku Informatyki. Zapalony pasjonat szeroko pojętej technologii oraz muzyki metalowej. Brand manager w agencji CFA koncentrującej się na organizacji turniejów e-sportowych, targów gamingowych oraz wydarzeń skupiających twórców publikujących materiały w serwisie YouTube z ich fanami. Twardo stąpający po ziemi realista, który lubi robić rzeczy po swojemu.

Obszar odpowiedzialności: turnieje e-sportowe, wydarzenia gamingowe oraz nowinki technologiczne, a także aktualności polskiej sceny youtuberskiej jak i streamerskiej

Strona wykorzystuje pliki cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.