Kontakt | Collegium Da Vinci Poznań

Kontakt

Jak dojechać Jak dojechać

W dniu 9 września (dzień rektorski w CDV) biuro rekrutacji jest nieczynne.

Adres i godziny otwarcia Biura Rekrutacji

Godziny otwarcia:

 

poniedziałek 8.30-16.00

wtorek 8.30-16.00

środa 8.30-16.00

czwartek 8.30-16.00

piątek 8.30-16.00

sobota: nieczynne

niedziela: nieczynne

Adres:

ul. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań

Pokój R005, piętro 0, Rotunda

⠀⠀⠀Skontaktuj się z nami w przypadku pytań

Studia dyplomowe I stopnia

Weronika Nowak

697 690 034

667 520 739

rekrutacja@cdv.pl

Studia dyplomowe II stopnia

Izabella Bekas – Kwaśniewska

697 230 138

rekrutacja@cdv.pl

Studia podyplomowe

Izabella Bekas – Kwaśniewska

697 230 138

podyplomowe@cdv.pl

Studia podyplomowe poza Poznaniem

Wiktoria Klamka

+48 61 27 11 034

wiktoria.klamka@cdv.pl

Umów się z Aniołem CDV na indywidualne spotkanie!

W Collegium Da Vinci drzwi otwarte trwają cały rok. Umów się na spotkanie z Aniołem CDV (opiekunem studenta), który zaznajomi Cię z uczelnią i odpowie na wszystkie Twoje pytania, w tym o możliwości dofinansowania studiów, np. w formie stypendium.

Aby umówić się z Aniołem CDV na indywidualne spotkanie wystarczy wypełnić formularz.

Karolina będzie czekała na Ciebie przed portiernią, czyli po prawej stronie od głównego wejścia na uczelnię.

Szanowni Państwo,

Mając na uwadze sytuację pandemiczną uprzejmie prosimy o ograniczenie wizyt bezpośrednich w Dziekanacie (COD) do niezbędnego minimum. W miarę możliwości obsługa powinna być realizowana w sposób zdalny, za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Zespół Centrum Obsługi Dydaktyki

Godziny otwarcia Centrum Organizacji Dydaktyki:

Poniedziałek
nieczynne
Wtorek
10:00 - 13:00
Środa
14:00 - 17:00
Czwartek
10:00 - 13:00
Piątek
10:00-13:00
Sobota (czynne 17 i 24.09)
8:00 - 14:00
Niedziela
nieczynne

Wszystkie pytania i sugestie prosimy kierować na adres e-mail: dziekanat@cdv.pl

Obsługa telefoniczna jest dostępna w godzinach otwarcia biura obsługi studenta.

Koordynatorzy kierunków studiów w ramach Centrum Organizacji Dydaktyki:

Studia dyplomowe: Informatyczne Techniki Zarządzania | Doradztwo i Coaching | Data Science | Kreatywna produkcja wideo | Zarządzanie kreatywne II stopnia
Studia podyplomowe: Nowy marketing | Grafika projektowa | Przygotowanie pedagogiczne | Zarządzanie projektami

Agnieszka Skorupińska

+48 61 27 11 026

Studia dyplomowe: Grafika | Marketing internetowy II stopnia
Studia podyplomowe: Executive Master of Business Administration | Arteterapia z elementami psychoterapii | HR Business Partner | Frontend Developer

Dominika Bonar

Studia dyplomowe: Zarządzanie kreatywne I stopnia | Marketing internetowy I stopnia
Studia podyplomowe: Badania UX | Team manager | Product & Brand Management | Logopedię

Alicja Furmańska

+48 61 27 11 027

Studia dyplomowe: Informatyka | Information Technology ENG | Urban Management
Studia podyplomowe: Big Data | Fotografia

Maria Achrem

+48 61 27 11 021

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku
godz. 8.00 - 16.00

Kontakt

Wszelkie sprawy związane z obsługą Biura Rektora

Anna Pawlak

Dyrektor Biura Rektora i Administracji

3 piętro, Rotunda

Godziny otwarcia:

Wtorek
9:00 - 17:00
Środa, Czwartek
9:00 - 15:30
Piątek
9:00 - 13:00
Sobota
9:00 - 17:00

Biblioteka znajduje się na -1 piętrze, w pokoju R.103

(schodami w dół od głównego wejścia E1)

E-mail: biblioteka@cdv.pl

Szanowni Absolwenci studiów I i II stopnia,

Przed udaniem się do CDV po odbiór dyplomu prosimy o sprawdzenie godzin otwarcia Biblioteki i Biura Karier. Konieczne jest uzyskanie stamtąd podpisów na karcie obiegowej. Bez tych podpisów pracownik Centrum Organizacji Dydaktyki nie będzie mógł wydać Państwu dyplomu.

Centrum sportu CDV

Godziny otwarcia Centrum Sportu CDV

Poniedziałek – piątek: 18:00 – 22:00
Sobota – niedziela: 09:00 – 13:00

DLA MEDIÓW

Rzecznik Prasowy CDV

Karolina Kulig

 

 

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do kontaktu z Collegium Da Vinci.

Oferujemy szybką, profesjonalną pomoc w sytuacjach wymagających specjalistycznej wiedzy, danych lub komentarza, w zakresie określonej dziedziny lub w nagłych sytuacjach kryzysowych. Do Państwa dyspozycji są nasi eksperci – wykładowcy CDV, posiadający wysokie kwalifikacje i doświadczenie, chętni do podzielenia się swoimi zasobami wiadomości. Dodatkowo dysponujemy listą wykładowców, których zainteresowania naukowo-badawcze także mogą być dla Państwa cennym źródłem wiedzy.

Nasi eksperci to także nasi studenci – otwarci na współpracę z dziennikarzami ciekawi ludzie z uczelni ludzi ciekawych.

Poniżej znajdziecie Państwo Bazę Ekspertów CDV – prosimy o zapoznanie się z zawartymi w niej informacjami. W celu nawiązania kontaktu z wybranym Ekspertem należy skontaktować się z Rzecznikiem Prasowym.

Uwaga! Informacje oraz zdjęcia zawarte poniżej mogą zostać wykorzystane wyłącznie do celów uprzednio uzgodnionych z Rzecznikiem Prasowym CDV. Korzystanie z nich nie może naruszać godności i dóbr osobistych przedstawionych osób.

BAZA EKSPERTÓW COLLEGIUM DA VINCI

WYKŁADOWCY

Prof. CDV dr hab. Urszula Kluczyńska

Wydział Nauk Społecznych, Katedra Edukacji i Nowych Mediów

Obszar odpowiedzialności: płeć, socjologia męskości, współczesne przemiany męskości, męskości opiekuńcze, działania prorównościowe i dyskryminacja ze względu na płeć

Moje zainteresowania badawcze koncentrują się wokół problematyki krytycznych studiów nad męskościami i mężczyznami ze szczególnym uwzględnieniem społecznych kontekstów męskości i opieki, starości, sportu, ojcostwa, zdrowia mężczyzn, medykalizacji męskości i seksualności mężczyzn. Podejmuje również problematykę zawodów opiekuńczych, a także zjawiska maskulinizacji i feminizacji profesji. Obszar badawczy obejmuje także kulturowo-społeczne analizy zjawisk związanych z przejawami dyskryminacji.

Socjolożka i pedagożka. W roku 2002 ukończyłam studia magisterskie z pedagogiki, a w roku 2004 z socjologii UAM. W 2007 roku obroniłam pracę doktorską na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM. Habilitację uzyskałam w roku 2018 na Wydziale Nauk Społecznych UAM.

Jestem autorką monografii naukowych: Mężczyźni w pielęgniarstwie. W stronę męskości opiekuńczej (2017), Metamorfozy tożsamości mężczyzn w kulturze współczesnej (2009), współautorką książki Poza schematem. Społeczny konstrukt płci i seksualności (2016). Redagowałam numery specjalne czasopism naukowych poświęconych tematyce męskości. Opublikowałam ponad czterdzieści artykułów naukowych z zakresu studiów nad mężczyznami i męskościami w krajowych i zagranicznych czasopismach naukowych. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Socjologicznego (Sekcja Socjologii Płci) i Polskiego Towarzystwa Genderowego.

dr Krzysztof Patkowski

Funkcja: Dziekan Wydziału Nauk Społecznych

Obszar odpowiedzialności:szkolnictwo wyższe, e-edukacja, e-learning, praktyczna edukacja, kompetencje społeczne, kompetencje przyszłości, rynek pracy, zarządzanie zespołem, zarządzanie projektami, tutoring, mentoring

Politolog, manager edukacji z wieloletnim doświadczeniem, akredytowany coach ICF (ACC), certyfikowany tutor Collegium Wratislaviense, facylitator i moderator Design Thinking, trener oraz wykładowca akademicki.

Absolwent jednolitych studiów magisterskich na kierunku politologia (specjalizacje: marketing polityczny i dziennikarstwo). Doktor nauk społecznych w zakresie nauki o polityce.

Współautor stale rozwijanej w CDV koncepcji kształcenia modułowego opartego o ścisłą współpracę z biznesem, prowadzenie zajęć warsztatowych przez praktyków, kształcenie i kształtowanie kompetencji zawodowych i społecznych kluczowych dla studenta i absolwenta wkraczającego na dynamicznie zmieniający się rynek pracy. Edukacji spersonalizowanej opartej o rozbudowane programy stażowe, tutoringowe i mentoringowe.

Autor i współautor koncepcji i programów kształcenia kilkunastu nowych, praktycznych i innowacyjnych w skali kraju kierunków studiów, realizowanych w ścisłej współpracy z partnerami biznesowymi, stale modyfikowanych i podążających za zmianami zachodzącymi na rynku pracy, takich jak np.: Doradztwo i coaching, Zarządzanie kreatywne, Mediaworking, Data Science, czy IT Project Management.

Prywatnie miłośnik gór stara się każdą wolną chwilę spędzać przemierzając szlaki górskie w całej Europie, od niedawna również w towarzystwie syna Mikołaja i córki Michaliny.

Więcej informacji:
https://www.linkedin.com/in/krzysztof-patkowski/

Dr Karolina Janiszewska

Obszar odpowiedzialności: zarządzanie marką, zachowania nabywców, marka terytorialna, kreowanie wizerunku marki

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Wydział Zarządzania, specjalność handel i marketing

Doktorat poświęcony uwarunkowaniom budowania lojalności klientów wobec marki obroniła w roku 2004. Jej zainteresowania naukowe i projektowe obejmują tworzenie tożsamości marki, kreowanie wizerunku i komunikacji marki. W tym zakresie współpracuje z biznesem, organizacjami NGO i jednostkami terytorialnymi.

dr inż. Robert Tomczak

Wydział Informatyki i Komunikacji Wizualnej

Obszar odpowiedzialności: prywatność w Internecie i zagrożenia z Internetu, bezpieczeństwo systemów informatycznych, sztuczna inteligencja, bitcoin i inne kryptowaluty, wpływ technologii na życie codzienne, oprogramowanie

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, kierunku: Technika Rolnicza i Leśna, w specjalności: Informatyka w Inżynierii Rolniczej.

Doktorat poświęcony analizie złożonego sygnału akustycznego z wykorzystaniem sieci neuronowych obronił z wyróżnieniem w 2008 r. Jego zainteresowania naukowe obejmują zagadnienia związane ze sztuczną inteligencją, sieciami neuronowymi i ich praktycznym wykorzystaniem oraz efektywnym wykorzystaniem nowoczesnych technik informacyjnych. W latach 2001-2013 administrator sieci i systemów informatycznych, koordynator ds. bezpieczeństwa sieci i systemów informatycznych (z ramienia Rektora) na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, zajmował się m.in. projektowaniem rozwiązań i administracją systemami serwerowymi, sieciowymi i dostępowymi dla uczelni.

Poza nauką zajmuje się wdrażaniem systemów bezpieczeństwa oraz zarządzaniem systemami i sieciami komputerowymi. Pasjonat Wolnego Oprogramowania i twórczości na otwartych licencjach. Wolne chwile poświęca fotografii, mechanice pojazdowej i analizom bezpieczeństwa sieci i systemów sieciowych.

mgr Adam Bekier

Obszar odpowiedzialności: przywództwo w organizacji, budowanie zespołu, komunikacja w biznesie, zarządzanie, coaching

Notka biograficzna: Absolwent zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i ekonomii na Uniwersytecie Burgundzkim we Francji. Menedżer z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach zarządczych. Prezes zarządu InnerSource, wiceprezes zarządu Fundacji na rzecz rozwoju Politechniki Poznańskiej.  Akredytowany coach ICF, praktyk i orędownik nurtu Analizy Transakcyjnej. Jako coach pracuje głównie z kadrą zarządzającą dużych przedsiębiorstw.

dr inż. Adam Czajka

Wydział Informatyki i Komunikacji Wizualnej

Obszar odpowiedzialności: tworzenie aplikacji/programowanie, aplikacje mobilne (telefony, tablety), aplikacje internetowe, przetwarzanie obrazów/tworzenie gier komputerowych

Absolwent kierunku Informatyka na Politechnice Poznańskiej, który ukończył z wyróżnieniem w 1997 roku. Doktorat z dziedziny „Systemy Czasu Rzeczywistego” obronił w roku 2000. Członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz amerykańskiego ACM (Association for Computer Machinery, USA). Jest entuzjastą metodologii Business Model Canvas. Pełnił rolę mentora dla startup’ów podczas “IBM SmartCamp 2014” – IBM Global Entrepreneur program (Warszawa, Polska). Obszar jego zainteresowań jest szeroki i obejmuje przede wszystkim: Docker microservices, Microsoft.NET, C#, przetwarzanie obrazów oraz nowoczesne aplikacje Internetowe i mobilne (włączając w to aplikacje IoT oraz Cloud). Brał udział w tworzeniu systemu rejestracji ruchu oka człowieka szwedzkiej firmy Permobil Meditech AB (Sundsvall, Szwecja) oraz systemu badania oglądalności wytworzonego przez niemiecką firmę MediaScore GmbH (Kolonia, Niemcy). Aktualnie pełni funkcję CTO (Chief Technology Officer) w niemieckiej firmie di Support GmbH (Frankfurt, Niemcy) oraz Dyrektora Zarządzającego w polskim oddziale software’owym tejże firmy. W Collegium da Vinci pracuje od 2003 roku. Prowadzi wykłady dla studentów z zakresu Programowania Obiektowego. W wolnym czasie uwielbia grać ze swoimi synami w planszowe gry przygodowe.

dr Agata Karaśkiewicz

Językoznawczyni z zacięciem medialnym. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na kierunku Filologia, specjalność: etnolingwistyka.  Zainteresowania naukowe skupiają się wokół tzw. nowych mediów, w szczególności telewizji. Interesuje ją analiza dyskursu medialnego, problematyka rozumienia przekazów audiowizualnych oraz komunikacja za pośrednictwem mediów audiowizualnych. Dysertacja doktorska poświęcona zagadnieniu spójności telewizyjnych relacji na żywo.

Łączy wiedzę naukową z praktyką. Przez wiele lat współpracowała z lokalną telewizją, jako autorka, prowadząca i producentka programów. W 2013 roku założyła własną firmę producencką  – medioteka.biz, nastawioną na realizację nieszablonowych projektów wizualnych. Jej klientami są m.in Allegro All For Planet, Aquanet S.A. oraz Urząd Miasta Poznania.

dr Andrzej Ranke

Wydział Nauk Społecznych

Obszar odpowiedzialności: problemy bezpieczeństwa międzynarodowego i wewnętrznego, komunikowanie polityczne i media, polska scena polityczna, samorząd

Politolog, medioznawca. W latach 1993-1998 studia na kierunku Politologia w Instytucie Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu. Następnie doktorant na Wydziale Nauk Społecznych UAM, w 2002 r. obrona dysertacji doktorskiej poświęconej relacjom polsko-niemieckim w latach 1945-1989. W latach 2002-2007 adiunkt w Instytucie Politologii i Europeistyki (Zakład Badań Niemcoznawczych oraz Ruchów Społecznych i Politycznych) na Uniwersytecie Szczecińskim. W latach 2009-2015 wykładowca na Wydziale Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego PWSZ im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim. Od października 2007 r. adiunkt na Wydziale Nauk Społecznych WSNHiD – obecnie CDV w Poznaniu. Od wielu lat koordynator praktyk studenckich na kierunkach – najpierw Politologia i Stosunki międzynarodowe, a obecnie Doradztwo i coaching oraz Zarządzanie kreatywne.

Zainteresowania badawcze: analiza dyskursu medialnego – zwłaszcza publicystycznego, polska scena polityczna, samorządność i rozwój społeczeństwa obywatelskiego, wyzwania współczesnego bezpieczeństwa oraz rola religii i Kościoła w warunkach sekularyzacji. Autor kilkudziesięciu publikacji – w tym trzech monografii: Stosunki polsko-niemieckie w polskiej publicystyce katolickiej 1945-1989, Toruń 2004; Polityka zagraniczna i strategie bezpieczeństwa w międzynarodowych stosunkach politycznych, Gorzów Wielkopolski 2012 (wraz z J.J. Piątkiem i R. Podgórzańską) i Polska prasowa publicystyka polityczna wobec Kościoła rzymskokatolickiego w pierwszej dekadzie XXI wieku. Studium politologiczno-prasoznawcze, Poznań 2016.) oraz wielu innych publikacji, a także wystąpień na międzynarodowych i krajowych kongresach, konferencjach i seminariach naukowych. Członek Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych.

mgr Łukasz Szałankiewicz

Wydział Informatyki i Komunikacji Wizualnej

Obszar odpowiedzialności: Historia gier komputerowych,archeologia mediów oraz demoscena,audio w mediach interaktywnych,branża gier komputerowych i video 

Artysta dźwiękowy, członek Polskiego Stowarzyszenia Muzyki Elektroakustycznej oraz Polskiego Towarzystwa Muzyki Współczesnej. W swojej pracy skupia się w równej mierze na sferze muzycznej, jak i wizualnej. Jego działalność artystyczna oscyluje również wokół interaktywnych instalacji. Posiada także wieloletnie doświadczenie kuratorskie, zarówno jako kurator cyklu audio-wizualnego w Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia Gdańsk (2007-2015), jak i uczestnik wielu międzynarodowych projektów. Jest współtwórcą wydawnictwa i platformy Audiotong. W latach 2016-2017 pracował jako kurator projektów specjalnych, ze szczególnym naciskiem na promocję gier komputerowych oraz mediów interaktywnych w Instytucie Kultury Polskiej w Nowym Jorku, misji dyplomatycznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Twórca modułu kultury cyfrowej na Wydziale Grafiki Akademi Sztuk Pięknych w Krakowie.

Aktualnie zajmuje się udźwiękowieniem gier komputerowych oraz badaniem ruchu demosceny w Polsce i na świecie.

Agnieszka Walczak

Obszar odpowiedzialności: Zmiany w edukacji, nowoczesna edukacja na wszystkich poziomach kształcenia, budowanie zespołów

Edukator, filolog, specjalista ds. zarządzania projektami i budowania zespołu.

Magister Filologii Angielskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz absolwentka studiów podyplomowych z zakresu zarządzania projektami, zarządzania w oświacie i nowych technologii w kształceniu. Wiedzę i umiejętności pogłębiałam poprzez udział w szkoleniach i kursach obejmujących m.in. zwinne metodyki zarządzania projektami, coaching, tutoring, design thinking i content marketing.

Doświadczeniem dzieliła się tworząc i prowadząc szkolenia oraz pisząc artykuły popularnonaukowe z zakresu wykorzystania elementów zarządzania projektami, nowych technologii i zwinnych metodyk zarządzania projektami w edukacji.

Kierowała lokalnymi oraz międzynarodowymi zespołami projektowymi w instytucjach państwowych i obsługowo-sprzedażowymi w sektorze prywatnym. Zarządzałam projektami, pozyskiwałam kontakty zagraniczne i koordynowałam działania operacyjne zespołów.

James Behr

Obszar odpowiedzialności: Marketing online, kreowanie wizerunku produktów i usług, marketing sportowy, marketing polityczny, marketing przyszłości, reklama audiowizualna, media społecznościowe.

Prowadzę agencję AD_FATHER zajmującą się budowaniem wizerunku marki na rozmaitych płaszczyznach marketingowych. Wcześniej zawodowo byłem związany z agencjami reklamowymi: GPD Agency, JUST oraz Sixtyone Yards.

Jako członek zespołów tworzących kampanie reklamowe na płaszczyznach ATL i BTL pracowałem przy tworzeniu projektów dla takich marek jak m.in. Credit Agricole, Lidl, Żywiec, Żabka, Coconaut®, Aviva, PGE, Tubądzin, PSB Mrówka, Stihl.

Prowadzę zajęcia z zakresu buzz marketingu w internecie, reklamy audiowizualnej, kreowania marki i wizerunku oraz optymalizacji profili społecznościowych. Jest autorem artykułów branżowych, a także wywiadów i felietonów z zakresu marketingu oraz rynku filmowego.

Piotr Jaszczak

Członek Prezydium Rady Pracodawców oraz wykładowca na studiach EMBA w Collegium Da Vinci, dyrektor ds. Usług Wsparcia i Projektów IT w TALEX SA.

Obszar odpowiedzialności: zarządzanie projektami, zarządzanie zmianą, zarządzanie procesami, zarządzanie jakością usług, technologia informacyjna
MS Office, norma ISO 9000, ISO 20000

Praktyk biznesu, menadżer z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym. Obecnie Dyrektor ds. Usług Wsparcia i Projektów IT. Specjalista w zakresie zarządzania projektami, zmianą i procesami. Zarządzał ponad 40 dużymi projektami IT i blisko 130 podwładnymi pracownikami na terenie kraju. Współpracuje z dużymi klientami z sektora publicznego i prywatnego. Jest odpowiedzialny za utrzymanie systemu zarządzania jakością usług IT opartego na normie ISO 20000 oraz 9000 i 27001. Autor wielu procesów biznesowych i procedur postępowania.

Krzysztof Maślankowski

Wykładowca na studiach EMBA w Collegium Da Vinci, wieloletni manager zarządzający specjalizujący się w dziedzinie finansów korporacyjnych, rynków kapitałowych, strategiach inwestycyjnych oraz analizie finansowej i controllingu.

Obszar odpowiedzialności: ekonomia, przedsiębiorczość/biznes, innowacje, w tym startupy, fundusze finansujące innowacje, zyskowne technologie, giełda, podatki.

Wiceprezes Zarządu Liderio sp. z o.o., CFO (Solumus Group SA, Ekobenz Sp. z o.o., Creotech Instruments S.A.), Prezes Zarządu (Polski Holding Farmaceutyczny S.A.), Manager Inwestycyjny, Ekspert ds. wyceny biznesu (ARP S.A.), Kierownik Działu Analiz Ekonomicznych (MSP), Dyrektor finansowy (Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „KONKRET” sp.j. i sp. z o.o.), Przewodniczący Rad Nadzorczych (Lubelski Węgiel “Bogdanka” – wprowadzenie spółki na GPW, wdrożenie SAP, MSR/MSSF, nadzór Komitet Audytu), Aircraft Maintenance Services, Ares, PHF, Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego. Członek Krajowego Komitetu Standardów Rachunkowości V kadencji, doradca podatkowy (nr wpisu 10766), licencja Ministerstwa Finansów, kwalifikacje głównego księgowego SKwP, Ekspert Funduszu Badań i Wdrożeń Innowacji, Trener biznesu.

Joanna Janowicz

Wykładowca na studiach EMBA w Collegium Da Vinci, właścicielka w THINK BIG

Obszar odpowiedzialności: komunikacja i personal branding, autoprezentacja i wystąpienia publiczne, rozwój potencjału w biznesie i życiu: flow, wartości, powołanie.

Autorka książki „ByćSobą. Żyć tak, by niczego nie żałować” i 1. w Europie warsztatu z wystąpień i skutecznej komunikacji na koronie stadionu: Extreme Public Speaking.

Stworzyła ogólnopolski projekt edukacyjny Mind & Business Academy – czyli roczny mentoring z ŻYCIA i emocji. Występuję i wprowadzam efektywne programy dla firm. Odpowiadałam za komunikację 2 największych wydarzeń sportowo-kulturalnych: EURO 2012 w Poznaniu i rozwój Stadionu Narodowego. Jako ekspert oraz rzecznik i szef komunikacji UEFA Fan Zone, ponad 500 razy występowałam dla mediów w Polsce i za granicą, m.in. w dokumencie dla Discovery Int. Laureatka „Złotych Spinaczy”, nominowana do nagrody człowieka roku BRIEF.

Piotr Strzyżewski

Wykładowca na studiach EMBA w Collegium Da Vinci, CEO w Consulting+33, dyrektor i trener sprzedaży, doradca biznesowy i właściciel firmy consultingowej.

Obszar odpowiedzialności: sprzedaż B2B / B2C, zarządzanie sprzedażą, zarządzanie zdrowiem organizacji, budowanie motywacji i efektywnych zespołów.

Doradzał ponad 100 firmom, w tym największym organizacjom w Polsce.
Pomaga właścicielom i Zarządom w podwojeniu sprzedaży i wartości firmy poprzez podniesienie efektywności zarządzania, komunikacji wewnętrznej oraz wdrożenie modelu Zdrowia Organizacji.
Realizował projekty po stronie agencji reklamowych i consultingowych oraz w Grupie Aviva, BZ WBK i Santander. Uczestniczył w międzynarodowych projektach w ponad 10 krajach w Europie i Ameryce Południowej.
Zarządzał budżetem sprzedaży generując zysk powyżej 200 mln zł/rok i sprzedażą blisko 1 miliona produktów rocznie. Budował i skutecznie motywował zespoły sprzedażowe liczące ponad 3000 osób. Uczestnik prestiżowego rocznego programu mentoringu wewnętrzne MBA w BZ WBK dla kadry managerskiej „Lider Przyszłości”. Współautor książki „Być Sobą – żyć tak, by niczego nie żałować” – Sensus 2019.

Hanna Kronszmyt

Wykładowca na studiach  EMBA w Collegium Da Vinci.

Obszar odpowiedzialności: prawo pracy, prawo cywilne, prawo ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, prawo podatkowe w zakresie PIT, wynagrodzenia.

Specjalista Prawa pracy z 26 letnim doświadczeniem w obszarze twardego HR. Praktyk przekuwający lata doświadczeń w szkolenia skoncentrowane na obszarze kadr i płac. Analityk i wdrożeniowiec w spółkach polskich i zagranicznych, korporacjach i grupach kapitałowych o złożonych profilach działalności. Unowocześniałam polityki wynagrodzeń oraz wewnętrzne zasady zarządzania zasobami ludzkimi w wymagającej branży Automotiv. Obecnie jest związana z firmą Żabka Polska Sp. z o.o.

Mariusz Frątczak

Wykładowca na studiach EMBA oraz Dyrektor Generalny Collegium Da Vinci, ekspert ds. Strategii i Zarządzania Wartością Sprzedaży.

Obszar odpowiedzialności: obsługa klienta, strategie sprzedaży, negocjacje biznesowe

Doradca biznesowy startupów z branży e- commerce; ma 22 lata doświadczenia zawodowego w marketingu i sprzedaży. Przeprowadził ponad 200 projektów badawczo – konsultingowych w sektorze bankowości, usług finansowych, usług edukacyjnych, energii odnawialnej (farm wiatrowych) czy FMCG. Zdobywał doświadczenie w takich firmach jak mBank, TEB SA, RB Expert SA, Goldenegg SA, Windway sp. z o.o., Conneco sp. z o.o., Molok Polska sp. z o.o. czy Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o, Collegium Da Vinci. Doradzał czołowym polskim bankom oraz instytucjom edukacyjnym w kwestiach wdrażania strategii sprzedaży, a w ostatnich latach polityki cenowej.

Łukasz Kuciński

Wykładowca na studiach EMBA w Collegium Da Vinci, prezes Zarządu AMS PRESTIGE – Akademia Menedżera Sprzedaży.

Obszar odpowiedzialności: marketing, sprzedaż, zarządzanie.

Posiada ponad 10 lat doświadczenia w prowadzeniu szkoleń z zakresu zarządzania, sprzedaży i marketingu. Prowadzi bloga o Sprzedaży, Zarządzaniu i Marketingu, jest stałym autorem magazynu World Business Class. Jest współautorem książki „Firma Jako Całość – Porządkowanie Chaosu Korporacyjnego”, Onepress 2019.

Kinga Matysiak

Wykładowca na studiach EMBA w Collegium Da Vinci, prezes Mindstream Sp. z o.o.
Trener zarządzania projektami i kompetencji społecznych, autor programów szkoleniowych i edukacyjnych.

Obszar odpowiedzialności: zarządzanie projektami, management, umiejętności społeczne.

Specjalizuje się w szkoleniach z zarządzania projektami, komunikacji, autoprezentacji, przywództwa, budowania zespołu. Jest trenerem wiodącym AgilePM® oraz Change Management®, akredytowanym trenerem PRINCE2® oraz Management of Value®. Posiada umiejętność przekazywania wiedzy oraz pracy z procesem grupowym. Jest Prezesem firmy szkoleniowej MINDSTREAM Polska, oferującej szeroki zakres szkoleń certyfikowanych z zarządzania projektami i procesami.

Aneta Wabińska

Wykładowca na studiach EMBA w Collegium Da Vinci, właściciel Studio Kreacji Wizerunku i Pomocy Psychologicznej.

Obszar odpowiedzialności: doradca wizerunku, psycholog, coach.

Specjalistka w zakresie rozwoju osobistego i autoprezentacji. Współpracuje z firmami i instytucjami w obszarze organizacji szkoleń wizerunkowo – doradczych, stylu w biznesie, dress code i coachingu. Prowadziła szkolenia wizerunku i stylu dla takich firm i instytucji jak Santander Bank, Echo Investment, VOX, Schattdecor, Volkswagen, Wrigley, Sii, Toyota, Urząd Zamówień Publicznych innych.