Szkolenia i warsztaty – Collegium Da Vinci Poznań

Szkolenia

Szkolenia i warsztaty

szkolenie

Nowość
Szkolenia i warsztaty

Szkolenie online

Nasza oferta szkoleń

Nasza oferta szkoleń dla firm to bogactwo wiedzy z zakresu marketingu, sprzedaży, komunikacji zewnętrznej oraz wewnętrznej, poszerzania kompetencji oraz kreowania wizerunku.

W ofercie znajdą Państwo gotowe programy rozwojowo-szkoleniowe oraz personalizowane szkolenia oraz warsztaty. W poszczególnych kursach przedstawiamy różne strategie pracy w zespole, techniki motywowania pracowników, poruszamy także zagadnienia z zakresu psychologii, socjologii, a także designu. Wiedzę w tym zakresie właściwie każdy może wykorzystać w swoim obszarze działania – w życiu zawodowym, a także prywatnym. W proponowanych przez nas kursach skupiamy się nie tylko na konkretnej porcji wiedzy merytorycznej – pokazujemy także, jak zdobyty materiał wykorzystać w praktyce. Nasi kursanci wychodzą z Collegium Da Vinci bogaci w skuteczne narzędzia pracy, z których doskonale wiedzą, jak korzystać.

Aktualna oferta szkoleń biznesowych jest dostępna na stronie. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub propozycje ciekawych szkoleń, których jeszcze nie prowadziliśmy, gorąco zachęcamy do kontaktu.

Jak wybrać odpowiednie szkolenie biznesowe?

Tematów jest wiele, dlatego przede wszystkim należy odpowiedzieć sobie na pytanie o cele. Co dla mnie, jako przedsiębiorcy, jest w moim biznesie najważniejsze i co zrobić, aby moim pracownikom przyświecała ta sama idea Szkolenia biznesowe skupiają się przede wszystkim na dwóch kwestiach – pierwszą jest sprzedaż, czyli wszystko to, co wiąże się z oferowanym przez nas produktem bądź usługą. Drugą kwestią są relacje wewnątrz firmy.

W jednym i drugim obszarze zagadnień jest wiele i aby mądrze wybrać ofertę, dobrze jest orientować się w obecnych trendach na rynku. Szkolenia branżowe to także możliwość poznania innych, podobnych nam osób i ich sposobów na biznes. Wymiana doświadczeń zazwyczaj owocuje pozytywnymi zmianami w firmie.

Dlaczego warto szkolić pracowników?

Inwestycja w pracownika i jego kompetencje to większy zysk dla firmy. Wiedza zdobyta na szkoleniu zawsze ma przełożenie na pracę. W ofercie Collegium Da Vinci znajduje się szereg szkoleń z zakresu HR, PR, komunikacji z klientem, różnych form marketingu tradycyjnego lub za pośrednictwem nowoczesnych technologii.

Uczestnictwo w szkoleniach to możliwość zdobycia pakietu pewnej, sprawdzonej wiedzy oraz sposobów na wdrożenie jej w ramach prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej. Wiele kursów poświęconych jest komunikacji w zespole i integracji pracowników. Poruszane tutaj zagadnienia z zakresu psychologii oraz nauk społecznych mają na celu lepsze zrozumienie zasad pracy zespołowej oraz potencjału każdej osoby, która jest częścią zespołu.