Studia II stopnia – Collegium Da Vinci Poznań

Studia II stopnia

Studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia Poznań

NOWOŚĆ
II stopnia | Stacjonarne | Niestacjonarne

od 975 PLN brutto

miesięcznie

Informatyka

Kierunek ten kształci wysokiej klasy specjalistów, którzy z łatwością odnajdą się w świecie sztucznej inteligencji i cyberbezpieczeństwa.

II stopnia | Stacjonarne | Niestacjonarne

OD 790 PLN MIESIĘCZNIE

Marketing internetowy

To nowoczesne studia dla osób, które planują swoją karierę zawodową w zawodach przyszłości, związanych z internetem.

II stopnia | Stacjonarne | Niestacjonarne

OD 770 PLN MIESIĘCZNIE

Zarządzanie kreatywne

To nowoczesne studia menedżerskie dla osób, które chcą wykorzystywać narzędzia pracy projektowej w zarządzaniu markami, projektami i zespołami.

Studia II stopnia (magisterskie) w Poznaniu

Nasze studia w Poznaniu to kierunki przygotowane w oparciu o zainteresowania i pasje młodych ludzi, a także o współczesny rynek pracy i jego potrzeby. Stawiamy na nowoczesne i innowacyjne studia magisterskie - wielu z nich nie znajdziesz na innych uniwersytetach. Wiemy, jak ważne jest, aby umożliwić naszym studentom jak najszybsze zdobywanie wiedzy praktycznej, którą wykorzystają podczas swoich pierwszych kroków poza murami uczelni.

Jeśli któryś z naszych kierunków na studia uzupełniające magisterskie przykuł Twoją uwagę, serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Po uzyskaniu stopnia licencjata lub inżyniera nadchodzi czas na trudną decyzję: praca czy kontynuacja studiów? Bez obaw - studiując w CDV możesz łatwo pogodzić te dwie drogi. Nasze oferta edukacyjna na studia II stopnia to także wariant niestacjonarny, gdzie zajęcia odbywają się podczas weekendów i pozwalają studentowi na etatową pracę w ciągu tygodnia. Wiemy, jak istotne jest doświadczenie na aktualnym rynku pracy, dlatego gwarantujemy naszym studentom optymalne warunki do jego zdobywania.

Studia uzupełniające magisterskie - kontynuuj naukę w CDV!

Zdecyduj się na nasze studia II stopnia w Poznaniu, a będziesz mógł/mogła jednocześnie studiować i pracować. Wielu naszych studentów wybiera takie rozwiązanie z myślą o jak najszybszym rozpoczęciu kariery zawodowej - i z tego co wiemy- są zadowoleni z tej decyzji.

Z naszej strony nie widzimy żadnych przeciwwskazań dla łączenia pracy i nauki. Wręcz przeciwnie, robimy, co w naszej mocy aby pomagać studentom w jak najszybszym zdobyciu wymarzonej pracy. Od przemyślanej i nowoczesnej oferty edukacyjnej, przez wykładowców-praktyków z wieloletnim doświadczeniem, aż po interesujące i pełne wyzwań praktyki studenckie - wszystko to przygotowaliśmy z myślą o sukcesie zawodowym naszych studentów.

Dlaczego studia II stopnia w CDV?

Czym wyróżniamy się na tle pozostałych poznańskich uczelni? Przede wszystkim nowoczesną ofertą edukacyjną - prowadzimy jedynie studia magisterskie na kierunkach, które gwarantują szybkie zdobycie zatrudnienia i interesującą, dobrze płatną pracę. Nasze budynki są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a i kandydaci spoza Polski znajdą u nas coś dla siebie w postaci kierunków prowadzonych w języku angielskim.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - nie zwlekaj i aplikuj już teraz!