Zarządzanie projektami | studia podyplomowe | CDV Poznań

Zarządzanie projektami

Zarządzanie projektami

studia podyplomowe Poznań

Projekt to ludzie – czyli ryzyka, zadania, terminy, budżety, komunikacja i… moc wyzwań i przeszkód, które pokonają jedynie najlepsi. Studia podyplomowe Zarządzanie projektami w Collegium Da Vinci Poznań nauczą Cię, jak sprawnie i skutecznie ułożyć tę projektową układankę.

 • Poznasz metody, narzędzia i umiejętności, które są niezbędne dla każdego project managera.
 • Będziesz miał również możliwość zdobycia międzynarodowych certyfikatów – PRINCE2® i AgilePM®.
 • Studia podyplomowe z obszaru zarządzania projektami to najlepsza inwestycja w Twoją zawodową przyszłość!

Studia Zarządzanie projektami skierowane są do:

 • osób, które pełnią w projektach funkcje kierownicze (sponsorzy, kierownicy projektów) lub są liderami zespołów
 • osób, które chcą poszerzyć swoje kompetencje w zakresie zarządzania projektami
 • osób, które chcą przekierować swoją ścieżkę zawodową na zarządzanie projektami

Opis

 • Będziesz się uczył i współpracował z praktykami – osobami, które są aktywne zawodowo poza uczelnią, działają w biznesie, prowadzą własne firmy.
 • Poszerzysz swoje kompetencje w zakresie zarządzania projektami.
 • Będziesz mógł otrzymać międzynarodowe certyfikaty (PRINCE2® i AgilePM®) potwierdzające Twoją wiedzę na temat metodyk i standardów.
 • W cenie studiów przewidziany jest egzaminy PRINCE2® Foundation.
 • Zdobędziesz kwalifikacje niezbędne do prowadzenia projektów w swojej organizacji lub działania jak freelancer w roli kierownika projektu.
 • Poznasz konkretne narzędzia, techniki i wzory dokumentacji potrzebne do kontroli projektów.

#zarządzanie Poznań

#zarządzanie projektami studia

 • zarządzaj działem organizacji pracującym w sposób projektowy
 • twórz dedykowaną metodykę pracy organizacji w oparciu o znane standardy
 • kieruj projektami transformacji organizacji lub wspieraj je
 • doradzaj w zakresie kierunków rozwoju organizacji i wdrażania podejścia projektowego

#zarządzanie studia Poznań

#project manager studia

Studia podyplomowe Zarządzanie projektami przeznaczone są dla wszystkich absolwentów studiów wyższych i nie ma znaczenia, czy posiadasz tytuł licencjata, inżyniera lub magistra.

“Studia podyplomowe Zarządzanie Projektami są szansą zdobycia dogłębnej wiedzy na temat zarządzania przedsięwzięciami i zmian w organizacjach. To doskonały start do poznania najpopularniejszych metodyk oraz sposobów zarządzania projektem i zespołem projektowym. Wiedzę na studiach zdobywa się podczas wykładów interaktywnych, warsztatów oraz symulacji biznesowych, gdzie w praktyce można sprawdzić swoje umiejętności zarządcze. W dzisiejszym, szybko rozwijającym się świecie umiejętności potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami są wyróżnikiem na rynku pracy, dlatego umożliwiamy zdobycie takich zaświadczeń. Studia podyplomowe Zarządzanie Projektami są inwestycją w zawodową przyszłość.”
Kinga Matysiak
Kierowniczka merytoryczna kierunku

Program studiów Zarządzanie projektami

Studia podyplomowe

Studia Zarządzanie projektami są realizowane w trakcie 10 zjazdów, w trybie sobota – niedziela. Spotkania odbywają się w budynku Collegium Da Vinci przy ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10 w Poznaniu.

 • 2 semestry

  Czas trwania (start: jesień 2022r.)

 • 180

  Liczba godzin dydaktycznych

Program

Metodyka (90 godz.)

 • Zarządzanie projektami – wprowadzenie do zagadnień projektowych
 • PRINCE2® Foundation z egzaminem na poziomie Foundation w cenie studiów
 • AgilePM® Foundation z dodatkowo płatnym egzaminem na poziomie Foundation dla chętnych
 • CAPM® – zarządzanie projektami oparte o PMBoK Guide (PMI)

Narzędzia (40 godz.)

 • Planowanie  z wykorzystaniem narzędzi planistycznych
 • Techniki zarządzania interesariuszami
 • Zarządzanie wartością w projektach

Zespół (30 godz.)

 • Facylitacja – element pracy projektowej
 • Rozwiązywania konfliktów i budowanie współpracy w zespole
 • Kompetencje i dynamika zespołu

Specjalizacja (20 godz.)

 • Zarządzanie ryzykiem w projekcie
 • Zarządzanie finansami w projekcie

Warunki zaliczenia

Prezentacja dotycząca wybranego tematu w obszarze studiów, realizowana indywidualnie lub zespołowo. Absolwenci uzyskują, przewidziane ustawą, świadectwo ukończenia Studiów Podyplomowych CDV Poznań.

Kadra kierunku Zarządzanie projektami

Kinga Matysiak

Project Manager, CEO w Mindstream Sp. z o.o.

Kinga Matysiak

Project Manager, CEO w Mindstream Sp. z o.o.

O mnie

rozwińKierownik merytoryczny kierunku Zarządzanie projektami.

rozwińTrener zarządzania projektami i kompetencji społecznych, autor programów szkoleniowych i edukacyjnych. Przeszkoliła ponad 4 500 osób.

rozwińOd 2002 roku prowadzę szkolenia biznesowe w oparciu o autorskie gry i narzędzia pracy. Specjalizuję się w szkoleniach z zarządzania projektami, komunikacji, autoprezentacji, przywództwa, budowania zespołu. Jestem trenerem AgilePM® oraz Change Management®, akredytowanym trenerem PRINCE2® oraz Management of Value®. Posiadam akredytację facylitatora Management 3.0.

rozwińJestem Prezesem firmy szkoleniowej MINDSTREAM sp. z o.o., oferującej szeroki zakres szkoleń certyfikowanych z zarządzania projektami i procesami. Doświadczenie w biznesie zdobywałam pracując jako kierownik projektów, wprowadzałam nowe produkty na rynek, odpowiadałam za sprzedaż i marketing produktów już istniejących. Prowadziłam projekty informatyczne, marketingowe oraz edukacyjne.

rozwińProwadziłam zajęcia na studiach podyplomowych zarządzaniem projektami, m.in. w Collegium Da Vinci w Poznaniu, Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni, Uniwersytecie Zielonogórskim, Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu, Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

rozwińSpecjalizacje obszarowe

 • zarządzanie projektami,
 • management,
 • umiejętności społeczne.

Marek Janigacz

Wykładowca

Marek Janigacz

Wykładowca

O mnie

rozwińDoświadczony doradca organizacyjny, certyfikowany trener biznesu i projektant gier symulacyjnych.

rozwińJako konsultant posiada doświadczenie między innymi, jako koordynator działań wdrożeniowych, w których odpowiadał za wdrożenie kilkuset usprawnień procesowych, obsługowych, organizacyjnych i kadrowych w kilkunastu instytucjach publicznych. Jest jednym z redaktorów i głównym analitykiem Ogólnopolskich Badań Zarządzania Zmianą (2016 r. i 2017 r.).

rozwińJako trener prowadzi szkolenia i warsztaty od 2011 r. W tym czasie prowadził szkolenia dla instytucji publicznych, firm z sektora MŚP oraz dużych organizacji w tym międzynarodowych korporacji z zakresu zarządzania zmianą organizacyjną, zarzadzania projektami czy negocjacji. Jako trener udziela się, także społecznie prowadząc szkolenia pro bono krzewiąc wiedzę o zarządzaniu czy nauce przez doświadczenie.

rozwińOd wielu lat związany jest z branżą projektowania innowacyjnych narzędzi edukacyjnych. Współtworzył kilkadziesiąt gier symulacyjnych i szkoleniowych (w tym anglojęzycznych) z wielu obszarów tematycznych np. zarządzania zmianą, kierowania projektami czy komunikacji w zespołach wielokulturowych, w których wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy osób.

rozwińPasjonat nauki przez doświadczenie oraz propagator wykorzystania gier symulacyjnych w nauczaniu dorosłych.

 • Zarządzanie zmianą organizacyjną
 • Planowanie strategiczne
 • Negocjacje biznesowe
 • Profesjonalna obsługa klienta
 • Mapowanie procesów wg EPC (Event-driven Process Chain)

dr Artur Kasza

Wykładowca

dr Artur Kasza

Wykładowca

O mnie

rozwińWykładowca akademicki, trener, facylitator warsztatów. Prowadzi zajęcia oraz szkolenia w zakresie zarządzania projektami, zarządzania strategicznego, facylitacji grupowej, również w języku angielskim. Uzyskał doktorat na Uniwersytecie w Leuven, w Belgii. Specjalizuje się w zagadnieniach zarządzania strategicznego i projektowego, zmiany organizacyjnej, zarządzania partycypacyjnego. Współpracował z Europejską Wyższą Szkołą Prawa i Administracji w Warszawie, Wyższą Szkołą Europejską w Krakowie oraz Wyższą Szkołą Administracji w Bielsku-Białej, gdzie pełnił funkcję kierownika studiów podyplomowych. Pasjonat jazzu, miłośnik gór. Biegle włada językiem angielskim i francuskim, komunikatywnie hiszpańskim.

Szymon Urbanowicz

Wykładowca

Szymon Urbanowicz

Wykładowca

O mnie

rozwińWieloletni trener i manager, praktyk usług IT. Ekspert w dziedzinie wdrażania i doskonalenia procesów informatycznych, akredytowany trener ITIL®, LeanIT®, VeriSM® i PRINCE2®. Ponad 15 tysięcy godzin spędzonych na salach szkoleniowych, w Assessment Centre i Development Centre, podczas symulacji biznesowych i doradztwa. Znacząca praktyka biznesowa poprzedzająca działalność doradczą i szkoleniową – praca w największych organizacjach outsourcingu IT na świecie.

rozwińPrzede wszystkim jednak zapalony gracz i orędownik grywalizacji w biznesie. Twórca symulacji biznesowych i gier szkoleniowych. Pracuje na swoich autorskich produktach, ale również na najsłynniejszych komercyjnych tytułach jak Apollo 13 czy Bookstore.

rozwińPrywatnie dumny ojciec i mąż, szachista, maniak gier video, posiadacz imponującego zbioru planszówek, kolekcjoner komiksów i pasjonat literatury najwyższego sortu, z fantastyką na czele.

Urszula Wawrzeniuk

Wykładowca

Urszula Wawrzeniuk

Wykładowca

O mnie

rozwińSenior IT Project Manager w jednej z wiodących polskich firm tworzących oprogramowanie. Doświadczony facylitator, trener biznesu i wykładowca.

rozwińPosiada wieloletnie doświadczenie jako Kierownik Projektu IT, wdrażając rozwiązania dla polskich i zagranicznych klientów, we współpracy zgodnie z podejściem zwinnym. Od ponad 7 lat zajmuje się szkoleniami w zakresie zarządzania projektami, kierowania zespołem, wdrażania zmian w organizacjach, zarządzania i przywództwa, facylitacji i współpracy. Projektuje i prowadzi swoje własne szkolenia i symulacje. Specjalizuje się w zwinnych metodach podejścia do pracy. Prowadziła szkolenia i wdrożenia w małych organizacjach, start-upach, softwarehousach i korporacjach.

Opłaty

Składając komplet dokumentów do 31 sierpnia⠀⠀⠀
jesteś zwolniony z opłaty wpisowej!

Specjalna zniżka dla absolwentów CDV i WSNHiD

 • 0 PLN
  wpisowego
 • 615 PLN
  Zwolnienie z 1 z 10 rat

Wpisowe

 • 0 PLN
  do 31 sierpnia
 • 200 PLN
  od 1 września

Czesne

 • 1x
  6150 PLN
  płatność jednorazowa
 • 2x
  3075 PLN
  płatność w 2 ratach
 • 10x
  615 PLN
  płatność w 10 ratach

Zniżki

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości uruchomiła dofinansowanie na cele edukacyjne min. studia podyplomowe.

Sprawdź o ile mogą być tańsze Twoje studia. Sprawdź o ile mogą być tańsze Twoje studia.

W CDV możesz liczyć na zniżki w czesnym i stypendia, które sprawią, że studiowanie będzie łatwiejsze.

Sprawdź o ile mogą być tańsze Twoje studia. Sprawdź o ile mogą być tańsze Twoje studia.

Ministerstwo Rozwoju w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój uruchomiło nieoprocentowane pożyczki na cele edukacyjne min. studia podyplomowe.

Sprawdź o ile mogą być tańsze Twoje studia. Sprawdź o ile mogą być tańsze Twoje studia.

Rekrutacja

Wejdź na stronę rekrutacja.cdv.pl i zarejestruj się. Podaj swoje kontaktowe oraz wybierz swoje wymarzone studia w Poznaniu.

Uzupełnij wszystkie dane osobowe i dane o wykształceniu. Potrzebne Ci będą:

 • dokument tożsamości
 • dyplom ukończenia studiów wyższych (licencjackich, inżynierskich lub magisterskich)

Opłatę wpisową należy wpłacać na konto:

Collegium Da Vinci

ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, 61-719 Poznań

02 1090 1476 0000 0001 3627 5750

[w tytule prosimy wpisać: imię i nazwisko oraz nazwę kierunku]

*Sprawdź obowiązujące promocje we wpisowym!

Wymagane dokumenty rekrutacyjne:

 • ankieta osobowa
 • podanie do Rektora
 • umowa o warunkach odpłatności za studia wraz z załącznikami (dyplom ukończenia studiów wyższych, potwierdzenie dokonania opłaty wpisowej)
 • regulamin opłat

Dokumenty możesz podpisać na trzy sposoby:

 • on-line – za pomocą serwisu Umownik
 • osobiście – dokumenty pobrane z formularza rekrutacyjnego dostarcz do biura rekrutacji, pokój R.005
 • pocztą – dokumenty pobrane z formularza rekrutacyjnego dostarcz na adres Collegium Da Vinci, ul. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań, z dopiskiem „rekrutacja, pokój R.005, rotunda”

Wszelkie informacje dotyczące planu zajęć, harmonogramu zjazdów i opłat będą dla Ciebie dostępne w serwisie Wirtualna Uczelnia 7 dni przed rozpoczęciem zajęć.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z nami!

Dowiedz się więcej o sposobie zawierania umowy online z uczelnią!

Zapoznaj się z ważnymi dokumentami:

Partnerzy kierunku

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Izabella Bekas – Kwaśniewska

​Specjalista ds. rekrutacji na studia podyplomowe

Adres i godziny otwarcia biura rekrutacji

ul. Kutrzeby 10

61-719 Poznań

Pokój R005, piętro 0

Rotunda

poniedziałek 8.30-15.00

wtorek 8.30-15.00

środa 8.30-15.00

czwartek 8.30-15.00

piątek 8.30-15.00

sobota: nieczynne

niedziela: nieczynne

Strona wykorzystuje pliki cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.