CDV Biznes – Collegium Da Vinci Poznań

Jak działamy?

Monitoring i mierzalność efektów

Monitorujemy wdrożenia także po zakończeniu cyklu życia projektu. Kładziemy nacisk na informacje zwrotne od klientów i mierzalność uzyskanych efektów. Na bieżąco weryfikujemy i modyfikujemy założenia.

Metodologia pracy zapewniająca sukces

Podchodzimy indywidualnie do każdego projektu, mając na uwadze wyzwania stojące przed konkretnymi branżami. Nasi eksperci sięgają po innowacyjne metody pracy i narzędzia, m.in. Design Thinking, Service Design, Insights Discovery.

Partnerstwo, otwartość i zaufanie

Realizując usługi, stawiamy na komfort naszych klientów oraz szybkość działań, transparentne traktowanie naszych klientów i partnerstwo przekłada się na zaufanie, a w szczególności lepsze efekty współpracy.

Innowacyjny styl pracy

Cechują nas nieszablonowe i kreatywne podejście do danego problemu.  Nieustannie doskonalimy się, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie formy nowoczesnej komunikacji. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Podążamy za trendami

Jesteśmy ciekawi świata i nowych rozwiązań. Badamy trendy i kładziemy nacisk na rozwój nastawiony na przyszłość. Wykorzystujemy potencjał tworząc raporty i webinaria, badając rynek oraz ewaluując projekty.

Holistyczne podejście

Dzięki współpracy z ekspertami z różnych obszarów, żadne zagadnienie nie stanowi dla nas problemu. Zawarte liczne i wartościowe partnerstwa z firmami nauczyły nas rozumieć biznes i odpowiadać na jego potrzeby.

Obszary rozwojowo-szkoleniowe

Doradztwo: strategiczne | operacyjne | personalne

 • Przeprowadzamy diagnozę kultury organizacji oraz analizę potrzeb szkoleniowych
 • Wspieramy we wdrażaniu kultury organizacji w oparciu o misję, wizję i wartości
 • Wspieramy w budowaniu tożsamości firmy i doradzamy jak zarządzać marką
 • Prowadzimy projekty szkoleniowe, coachingowe i mentoringowe
 • Uczymy efektywnego zarządzania procesami i projektami
 • Tworzymy kompleksowe programy rozwojowe dla liderów i managerów
 • Projektujemy i wdrażamy systemy motywacyjne
 • Realizujemy badania satysfakcji pracowników
 • Doradzamy i uczymy jak budować zaangażowanie pracowników
 • Opracowujemy strategię rozwoju

Konsekwentna realizacja strategii pozwoliła nam wypracować najlepsze standardy świadczenia usług oraz stać się zaufanym partnerem biznesowym.

Wsłuchujemy się w potrzeby klientów. Stawiamy staranną diagnozę i odpowiadamy na konkretne potrzeby. Działamy partnersko. Wykorzystywane w pracy narzędzia oraz metody rozwijamy i udoskonalamy już od 25 lat. Działamy w duchu win-win, mając na uwadze obszary strategiczne naszych klientów i sięgając po innowacyjność.

Jako CDV Biznes łączymy obszar kompetencji biznesowych z holistycznym podejściem nauki. Wiemy, że za fasadą każdej firmy znajdują się ludzie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby pomóc im w swobodnym rozwoju ich koncepcji i talentów.

Spersonalizowane szkolenia i warsztaty

 • Warsztaty w obszarze nowoczesnego podejścia w sprzedaży i obsługi klienta, myślenia krytycznego, przywództwa, komunikacji, marketingu, zarządzania międzykulturowego
 • Wspieramy w rozwoju interpersonalnym poprzez trening motywacji, zarządzania sobą w czasie, asertywności i skutecznego wyznaczania celów.
 • Szkolenia doskonalące kompetencje niezbędne do efektywnego realizowania zadań, prowadzenia projektów.
 • Uczymy kultury wellbeingowej jako sposobu przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu.

Dedykowane studia podyplomowe

 • standardowe zamknięte programy realizowane na zamówienie firm i instytucji w ramach aktualnej oferty studiów
 • dedykowane programy studiów opracowane lub dopasowane do firm i instytucji w oparciu o analizę potrzeb i celów

Projektowanie poprzedzamy wnikliwą analizą. Nasze usługi szyjemy na miarę potrzeb klienta.

Szkolenia i warsztaty prowadzimy metodą treningową, aktywizującą uczestników poprzez ćwiczenia indywidualne, gry decyzyjne, zespołowe rozwiązywanie problemów oraz dyskusje grupowe. Działania wspieramy poprzez coaching, mentoring i sesje informacji zwrotnych modyfikujące poszczególne kompetencje.

Efekt szkoleń wzmacniamy poprzez pracę  „on the job” oraz follow-up.

Obszary naszych specjalizacji napędzają nas w codziennym działaniu – chcemy, aby biznes zyskał ludzką twarz i był przy tym efektywny. Czerpiąc z własnych doświadczeń, zmieniamy charakter współpracujących z nami przedsiębiorstw.

Dlaczego świadczymy usługi dla biznesu?

Aby pomagać biznesom aktywnie planować przyszłość.

Od 1996 r. doskonale wiemy jedno, że liczy się przyszłość. Lata starannego planowania i wdrażania rozwiązań pomogły nam, Collegium Da Vinci, znaleźć się w punkcie, w którym jesteśmy obecnie. Rozumiemy, jak ważne jest wybieganie w przyszłość i opracowywanie rozwiązań skrojonych na miarę nadchodzących wyzwań. Analityczne podejście do obszarów aktywności klientów pozwala nam kreować trendy w wymagających branżach — czerpiemy to, co najwartościowsze z przeszłości, aby kształtować przyszłość już nie tylko CDV, ale także naszych klientów.

Aby lepiej odpowiadać na potrzeby klientów.

W rozwoju biznesowym jesteśmy praktykami, mającymi dokładny obraz sytuacji po obu stronach barykady – dostarczyciela usługi i klienta. Jako CDV niejednokrotnie byliśmy na miejscu, w którym znajdują się nasi klienci. Do dziś nieustannie się rozwijamy, o czym świadczy podejmowanie nowych projektów pogłębiających naszą fachowość i wzmacniających wiarygodność Collegium Da Vinci. Patrząc w przyszłość, aktywnie wdrażamy rozwiązania odpowiadające na konkretne potrzeby naszych klientów, czego przykładem jest uruchomienie CDV Biznes. Lata obecności w sektorze edukacji i biznesu nauczyły nas, że droga do zdobycia zaufania i osiągnięcia pozycji lidera jest kręta oraz wyboista – warto jednak wyruszyć w tę podróż.

Aby tworzyć synergię nauki z biznesem.

Na rozpoznawalność i wizerunek CDV pracujemy od 25 lat, dlatego w naszej codziennej pracy niezwykle istotną rolę odgrywają wypracowane przez nas wartości i zasady. Działając w obszarze biznesowym, nigdy nie zapominamy o fundamencie naszej aktywności, jakim jest wiedza czerpana z Collegium Da Vinci. Od badań po raporty, od wdrożeń przez ewaluacje – wartością nadrzędną CDV Biznes jest łączenie obszaru teoretycznego z praktyką i czynnikiem ludzkim. Na nasz zespół konsultantów i ekspertów składają się doświadczone osoby, z wieloma sukcesami w biznesie oraz doskonali naukowcy, którzy uczą kolejne zastępy studentów, jak przygotowywać przedsiębiorstwa na wyzwania współczesnego rynku. Nasze aktywność i doświadczenie wychodzą poza uczelniane mury, dzięki czemu od lat pomagamy firmom w zakresie doradczym i strategicznym.

Aby napędzać zdrowy rozwój na rynku.

Jedyną stałą jest zmiana, rozumiemy to nad wyraz dobrze. Firmy, które nie posiadają umiejętności adaptacji do zmiennych warunków rynkowych są często skazane na niepowodzenia. Doświadczenie w zarządzaniu biznesem daje nam możliwość nie tylko przewidywania trendów czy długofalowego planowania, lecz również uposaża nas w narzędzia, dzięki którym możemy szybko reagować na nieprzewidywalne sytuacje. Te „czarne łabędzie”, potrafiące zachwiać teoretycznie stałym porządkiem rzeczy, często decydują o być albo nie być znacznej części firm – naszym celem jest przekuć niespodziewane zmiany w obszarze społeczno – gospodarczym w twórczy impuls rozwojowy.

Porozmawiajmy o rozwiązaniu dedykowanemu Twojej firmie

Izabella Bekas-Kwaśniewska

Manager ds. klienta biznesowego
izabella.bekas-kwasniewska@cdv.pl
+48 697 230 138

  Administratorem danych jest Collegium Da Vinci z siedzibą przy ul. gen. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań. Pełny dokument Polityki Prywatności znajdziesz tutaj