PRESS START – Sesja pitchingowa studentów GameDev – Collegium Da Vinci Poznań

PRESS START – Sesja pitchingowa studentów GameDev

To nie tylko szansa na zobaczenie najnowszych trendów w tworzeniu gier, ale także możliwość uczestnictwa w dyskusjach i zdobycia wiedzy bezpośrednio od praktyków branży.

PRESS START – Sesja pitchingowa studentów GameDev

Data

29.02.2024

Godzina

17:00 - 21:00

Miejsce

A.003.

Bilety

Bilety nie obowiązują.

Podziel się

Zapraszamy na premierową edycję sesji pitchingowej „PRESS START”, która odbędzie się 29 lutego o godzinie 17:00 w sali A.003.

Podczas tego wydarzenia, studenci kierunku Game Development będą mieli okazję zaprezentować swoje projekty gier, które następnie zostaną ocenione i omówione przez przedstawicieli branży ze studia play2chill.

„PRESS START” to nie tylko prezentacje projektów. To przestrzeń, gdzie studenci mogą otrzymać cenne uwagi i wskazówki od praktyków z GameDev, a także dyskutować o możliwych ścieżkach rozwoju swoich gier, sugerowanych modyfikacjach oraz dostosowaniu produktu do wymagań rynku i potencjału monetyzacyjnego.

Celem wydarzenia jest stworzenie platformy do wymiany wiedzy i doświadczeń między młodymi twórcami a ekspertami, umożliwiającej głębsze zrozumienie rynku gier i jego wymagań.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału i wspierania studentów w ich kreatywnych przedsięwzięciach. Dołącz do nas i bądź częścią tej inspirującej inicjatywy! Wydarzenie potrwa od 17:00 do 21:00.