Executive MBA Q&A z absolwentami i kierownikami studiów. Wpływ wiedzy na optymalizację organizacyjną firm – czego warto się uczyć? – Collegium Da Vinci Poznań

Executive MBA Q&A z absolwentami i kierownikami studiów. Wpływ wiedzy na optymalizację organizacyjną firm – czego warto się uczyć?

Poznaj lepiej kierunek studiów podyplomowych, dzięki spotkaniu z kierownikami merytorycznymi i absolwentami!

Executive MBA Q&A z absolwentami i kierownikami studiów. Wpływ wiedzy na optymalizację organizacyjną firm – czego warto się uczyć?

Data

19.10.2023

Godzina

17:30 - 19:00

Miejsce

Online

Bilety

Wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy

Podziel się

Zapraszamy na bezpłatne, otwarte dla wszystkich zainteresowanych spotkanie wokół studiów podyplomowych Executive MBA w Collegium Da Vinci.

Startujemy już z czwartą edycją managerskich studiów podyplomowych skierowanych do kadry zarządzającej średniego i wyższego szczebla. Dowiedz się jaki wpływ miały studia Executive MBA na słuchaczy i ich firmy od absolwentów 1 i 2 edycji.

Studia podyplomowe Executive MBA w CDV wyróżniają się skupieniem na wiedzy praktycznej przekazywanej w trakcie 23 zjazdów weekendowych (486 godzin). To 18 miesięcy wypełnionych zajęciami wykładowymi i warsztatami, również poza uczelnią w ramach współpracy z firmami partnerskimi.

Nasze studia projektujemy we współpracy z biznesem, w oparciu o analizy trendów w obszarze zarządzania oraz narzędzia współcześnie wykorzystywane w managemencie. Rozwój umiejętności managerskich planujemy wspólnie z firmami partnerskimi i doświadczonymi przedsiębiorcami, skupiając się na kompetencjach kluczowych dla wykonywania funkcji zarządczych.

Czego warto się uczyć? Słuchacze Executive MBA nie tylko zapoznają się z nowoczesnymi technikami i metodykami w zarządzaniu, ale przede wszystkim są przygotowywani do ich stosowania w praktyce. Czy to AGILE, PRINCE2, SCRUM, Badanie Osobowości Zawodowej Facet5, Business Model Canvas, Pimento Map, Continuous Product Discovery, czy Design Thinking – każde z prezentowanych podczas zajęć narzędzi jest następnie testowane na konkretnych przypadkach biznesowych. Wszystko w ramach filozofii “firma jako całość”.

Czy takie podejście przekłada się na lepsze zarządzanie, usprawnienia w organizacji i rozwój absolwentów? W czym jeszcze pomagają studia Executive MBA w Collegium Da Vinci i czy warto się nimi zainteresować?

Te, jak i wszelkie inne pytania możesz zadać na żywo kierownikom tych studiów podyplomowych – Łukaszowi Kucińskiemu i Krzysztofowi Rapaczowi, którzy zaprosili do rozmowy absolwentów kierunku – Macieja Seifferta i Krzysztofa Turowskiego. Poznaj zalety EMBA z pierwszej ręki!

Poznaj prowadzących i gości spotkania

Krzysztof Turowski

Absolwent kierunku Executive MBA w Collegium Da Vinci uprzednio kończący kierunki techniczne na PP oraz z zakresu Project Managementu na UEP. Na codzień After Sales Manager odpowiedzialny za obszar Polski w firmie będącej liderem branży obróbki skrawaniem i linii montażowych dla automotive.  Członek organizacji Toastmasters International, w której trenuje umiejętności liderskie oraz publicznego przemawiania.  Entuzjasta samorozwoju, optymalizacji pracy i podróży.

Maciej Seiffert

Dyrektor Zarządzający TSLOGISTIC, Absolwent studiów Executive Master of Business Administration w Collegium Da Vinci oraz Wyższej Szkoły Logistyki. Od ponad 12 lat związany z firmą TSLOGISTIC, a od 2019 roku na stanowisku Dyrektora Zarządzającego. W branży logistycznej od 20 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał w działach transportu, obsługi klienta oraz sprzedaży. Prywatnie pasjonat włoskiego stylu życia.

Krzysztof Rapacz

Kierownik merytoryczny Executive MBA w CDV. Manager Komunikacji Wewnętrznej, CSR i PR, Event Manager, Copywriter, Konferansjer, Właściciel w QMAGINE. Praktyk w zakresie tworzenia strategii i realizacji działań z obszaru nowoczesnej Komunikacji Wewnętrznej oraz CSR dla dużych przedsiębiorstw z branży e- commerce, IT oraz logistyki. Od ponad 10 lat przekłada cele strategiczne firm na działania angażujące pracowników i wspierające budowanie kultury organizacyjnej.

Łukasz Kuciński

Kierownik merytoryczny Executive MBA w CDV. Prezes Zarządu AMS PRESTIGE – Akademia Menedżera Sprzedaży. Posiada ponad 10 lat doświadczenia w prowadzeniu szkoleń z zakresu zarządzania, sprzedaży i marketingu. W latach 2003 – 2011 byłem Dyrektorem Działu Nauczania Języków Obcych w WSiP. Organizował konferencje na temat sprzedaży i przedsiębiorczości. Występował jako prelegent i mówca na konferencjach: Nowoczesne Techniki Sprzedaży. Prowadzi bloga o Sprzedaży, Zarządzaniu i Marketingu, jest stałym autorem magazynu World Business Class.

 

Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich, obowiązują jednak zapisy.

Do zobaczenia na webinarze!