Arkadiusz Wróbel | Collegium Da Vinci Poznań

Dlaczego wybrałeś Mediaworking w CDV?

Zanim jeszcze zacząłem studia, Collegium Da Vinci przyciągnęło moją uwagę i to był dobry wybór. Doceniam formę zajęć praktycznych na moim kierunku oraz możliwość poznawania sposobów na osobisty rozwój w social mediach.

Jaki przedmiot najbardziej Cię ciekawi?

Event Marketing, ponieważ organizacja wydarzeń publicznych to obszar, w którym można wykazać się np. kreatywnością i umiejętnością pracy w zespole. Już po pierwszych zajęciach czułem, że chcę dowiedzieć się więcej o tej branży i może nawet związać z nią przyszłość.

W jaki sposób studia pomagają Ci realizować Twoje pasje/cele życiowe?

Dzięki studiom i kierunkowi, który wybrałem, odnalazłem swoje nowe cele i pasje. Mogę je rozwijać na podstawie wiedzy przekazywanej na zajęciach od wykwalifikowanych wykładowców. Poznałem wiele osób, które mają ciekawe pasje i wiele sukcesów na swoim koncie. To dzięki nim motywuję się do działania i walki o swoją wymarzoną przyszłość.

Co to dla Ciebie znaczy, że ktoś jest ciekawy?

Osoba ciekawa to dla mnie ktoś, kto posiada swoją pasję i może o niej bez przerwy opowiadać z wielkim podekscytowaniem. Ludzie ciekawi potrafią przełamać swoje bariery, aby osiągnąć życiowy cel i przede wszystkim są gotowi na poznawanie świata i ludzi. To wielkie szczęście otaczać się osobami, które potrafią Cię zainspirować i dodać siły do pracy w Uczelni ludzi ciekawych.

Jakie są Twoje marzenia, co Cię kręci?

Jednym z moich największych marzeń jest wydanie autorskiego e-booka z przepisami na przepyszne lunche dla studentów. Uważam, że to świetny pomysł, aby każdy z nas mógł przygotować prosty, tani oraz pełnowartościowy posiłek, który doda dużo siły i energii do nauki.

Są jakieś osiągnięcia, którymi chcesz się pochwalić?

Zdecydowanie zakwalifikowanie się do najlepszej czterdziestki kucharzy amatorów w programie Masterchef Polska. To było dla mnie ogromne przeżycie i możliwość obserwowania, jak wygląda produkcja kulinarnego show. Oprócz tego udało mi się wystąpić gościnnie w Dzień Dobry TVN. Na stronie Kuchni DDTVN możecie znaleźć mój przepis na przepyszną tartę czekoladową.

Jakie są Twoje doświadczenia/odczucia dot. studiowania zdalnego?

Pomimo wygodnej formy nauczania zdalnego oraz możliwości uczestnictwa w zajęciach, tak naprawdę z dowolnego miejsca, wydaje mi się, że wielu z nas chciałoby w końcu wrócić na uczelnię, aby móc spotkać się ze swoimi przyjaciółmi lub wykładowcami i rozpocząć naukę stacjonarnie. Mam nadzieję, że w tym nowym roku uda nam się wszystkim ponownie spotkać i wrócić do normalności.

W tym roku CDV obchodzi 25-lecie. Jak Twoim zdaniem będą wyglądały studia i nasza uczelnia za 25 lat?

Zdecydowanie poszerzy się oferta kierunków. Jestem przekonany, że uczelnia będzie podążała za trendami i oferowała  najnowocześniejsze kierunki.

Poznaj Arka lepiej dzięki jego profilowi na Facebooku i Instagramie!