Opinie absolwentów Frontend Developer – Collegium Da Vinci Poznań

Poznaj opinie absolwentów

“Z wykształcenia jestem nauczycielem języka angielskiego. Chęć przebranżowienia spowodowała, że zacząłem uczyć się programowania na własną rękę. Szukałem osób, lub miejsca, które wskaże mi drogę, jaką powinienem podążać na ścieżce kariery Frontend Developera. Takim miejscem okazał się kierunek Frontend developer w Collegium Da Vinci w Poznaniu. Wykładowcy, którzy uczą na tym kierunku, wskazali mi technologie i trendy, którym warto obecnie poświęcić uwagę. Dzięki praktycznym przykładom i realizowanym w trakcie studiów zadaniom oraz projektom, byłem w stanie kontynuować naukę samodzielnie po studiach i znaleźć pracę jako Frontend Developer.”
Daniel Bednarek
Absolwent studiów Frontend developer w CDV
Napisz do Daniela na LinkedIn Napisz do Daniela na LinkedIn

Studia w CDV były moim pierwszym kontaktem ze światem IT – Frontend Developera. Moim ulubionym panelem były zajęcia z UX i UI- można powiedzieć, ze załapałam bakcyla i będę chciała rozwijać w przyszłości swoje wrodzone zdolności wizjonera, co w połączeniu z wiedza frontendową stworzy idealny warsztat do przyszłej pracy. Po studiach planuję pogłębiać również wiedzę z JavaScript i Angular. Należy pamietać o tym, żeby dać sobie czas, uzbroić się w cierpliwość i postawić na systematyczność nauki, a wtedy każdy dzięki swojej pracy i przy odrobinie sprzyjających okoliczności będzie w stanie przebranżowić się i otworzyć sobie furtkę do całkowicie nowego życia finansowego 😉 Ja też mam taki plan więc trzymajcie za mnie kciuki!

Katarzyna Solińska
Absolwentka studiów Frontend developer w CDV

Fajny materiał wyjściowy do dalszego rozwoju, więc jest boost dla pracy własnej i dzięki zajęciom ułożonej ścieżce nauki. Dzięki za poświęcony czas, za przekazany materiał.

Emilia Łach
Absolwentka studiów Frontend developer w CDV

Swoją przygodę z programowaniem zacząłem na własną rękę pół roku przed zdecydowaniem się na studia podyplomowe Frontend Developer w CDV Poznań. Studia pozwoliły mi uporządkować zdobytą wcześniej wiedzę, ale również w dużo większym stopniu rozwinąć nowe umiejętności oraz poznać nowe technologie. Wykładowcy z bardzo dużym zaangażowaniem i staraniem podchodzą do przekazywania wiedzy. Mogę powiedzieć że nauczyłem się wszystkiego co oczekiwałem a nawet więcej. Polecam te studia!

Miłosz Stochaj
Absolwent studiów Frontend developer w CDV

Polecam studia podyplomowe Frontend Developer w CDV dla wszystkich chcących się przebranżowić, dużo wiedzy, ćwiczeń, ciekawe projekty, profesjonalni i doświadczeni w szkoleniu wykładowcy. Polecam!

Krzysztof Drobnik
Absolwent studiów Frontend developer w CDV

“Co spowodowało, że z chęcią polecam wszystkim zainteresowanym kierunek studiów podyplomowych Frontend developer? Przede wszystkim zdobycie umiejętności praktycznych. W zasadzie każdy przedmiot kończył się jakimś mini-projektem, który weryfikował naszą wiedzę z danego tematu. To pozwoliło na stworzenie dobrych nawyków w programowaniu, co z pewnością dostrzegą rekruterzy w branży IT. Jeśli zmieniacie branżę, albo pragniecie wskoczyć poziom wyżej z programistycznej wiedzy - te studia są dokładnie dla Was. Praktyka tworzonych projektów podczas zajęć na pewno zaowocuje!””
Przemysław Bogaczyk
Absolwent studiów Frontend developer w CDV
Napisz do Przemysława na LinkedIn Napisz do Przemysława na LinkedIn