Porozmawiajmy o rekrutacji – rekrutacja oczami kandydata i HR-owca – case study – Collegium Da Vinci Poznań

Porozmawiajmy o rekrutacji – rekrutacja oczami kandydata i HR-owca – case study

Zapraszamy Was na warsztaty rekrutacyjne! z firmą Mood Up Sp. Z o.o.

Porozmawiajmy o rekrutacji – rekrutacja oczami kandydata i HR-owca – case study

Data

19.03.2024

Godzina

16:30 - 19:30

Miejsce

Collegium Da Vinci, N.204

Bilety

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy:

Podziel się

Czy podczas rekrutacji czujesz, że cała Twoja wiedza ulatuje, ścisk w gardle nie pozwala Ci odpowiedzieć na żadne pytanie, a jedyne co pamiętasz to swoje imię i nazwisko? Nie martw się, nie jesteś sam!

🚀 Zapraszamy Was na warsztaty rekrutacyjne! 🚀

Czym się zajmiemy?

Rozkładanie na czynniki pierwsze: Jak stworzyć CV, które zrobi wrażenie!

 • Nadeszła pora, aby Twój życiorys przestał brzmieć jak sucha lista obowiązków! Odkryj, jak zamienić go w ekscytującą opowieść o Twoich osiągnięciach i doświadczeniach.

Rajd przez dżunglę rekrutacyjną: Przygotowanie do rozmowy!

 • Naucz się unikać pułapki „pustego mikrofonu” (czyli sytuacji, gdy nagle tracisz możliwość przemówienia w kluczowym momencie)!
 • Przećwicz, jak odpowiedzieć na pytania typu „Dlaczego jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko?” bez stwierdzenia ,,bo potrzebuję pieniędzy”!

Ratownicy na telefonie: Czyli jak przeżyć interview!

 • Zastanawiasz się, jak zachować spokój i profesjonalizm, gdy w tle masz symfonię hałasów, takich jak dźwięki wiertarki czy dzwoniący listonosz z paczką? Poznaj tajniki sztuki udanej rozmowy kwalifikacyjnej nawet w warunkach ekstremalnych! Przecież każdy z nas wie, że prawdziwy bohater to ten, kto potrafi wyjść obronną ręką z najbardziej absurdalnych sytuacji. A my tutaj, nie zostawimy Cię na pastwę losu w dżungli rekrutacji!

Rozmowa z rekruterem: sekrety budowania pozytywnych relacji!

 • Odkryj, dlaczego dbałość o szczegóły, jak np. właściwe przygotowanie do rozmowy czy staranne zadawanie pytania, może zadecydować o sukcesie Twojej aplikacji. Poznaj strategie, które pomogą Ci zaprezentować się w jak najlepszym świetle i zrobić trwałe wrażenie na rekruterze.Przecież kluczem do udanej rozmowy rekrutacyjnej nie jest tylko perfekcyjne dopasowanie kwalifikacji, ale także umiejętność komunikacji i budowania zaufania. Przyjdź i odkryj, jak być mistrzem rozmowy z rekruterem!

Nie przegap okazji na odkrycie świata rekrutacji w zupełnie nowym świetle!

Pamiętajcie: Kariery nie zbuduje się w jeden dzień, ale zaczynamy od jednego kroku — a może ten warsztat będzie właśnie tym pierwszym skokiem do niezwykłej przyszłości!

Dla kogo jest wydarzenie: dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wieku i doświadczenia
Formuła: warsztaty

Podczas spotkania nabędziesz lub rozwiniesz praktyczną wiedzę:

 • jak poprawnie przygotować swoje CV (listą narzędzi których będą mogli użyć do jego stworzenia),
 • jak bez stresu odbyć rozmowę rekrutacyjną i czego się na niej spodziewać,
 • jak odpowiadać na pytania rekruterów by zaprezentować się od jak najlepszej strony,
 • jakie oczekiwania mają pracodawcy i jak im sprostać.

Gościni wydarzenia

Sandra Wyzujak

Rozmowa rekrutacyjna często kończy się zmianą – znalezieniem nowej pracy – dla mnie to efekt uboczny dialogu w którym poznaję historię zawodową Kandydata.

HR & Marketing Manager w Mood Up Sp. Z o.o.

Dobrze przeprowadzona rekrutacja to zwycięstwo obu stron. To spotkanie równorzędnych partnerów, którzy na jej podstawie podejmują decyzję czy chcą ze sobą współpracować. Czy kiedyś rekruter chciał Cię po prostu poznać?

Z pasją łączę ludzi i marki. Jako HR & Marketing Manager łączę wiedzę z obszarów HR i marketingu, tworząc zgraną i innowacyjną ekipę, która promuje naszą firmę jako pracodawcę i markę na rynku.

Nasz zespół tworzą młodzi, ambitni ludzie, którym #teamspirit nie jest obcy.  Działamy w branży od ponad 10 lat i nieustannie tworzymy nowatorskie projekty i aplikacje webowe, mobilne i IoT. Naszym celem jest tworzenie rozwiązań, które codziennie ułatwiają życie ludziom z całego świata.

Oprócz tworzenia aplikacji end-to-end, zajmujemy się również wykonywaniem audytów, utrzymaniem aplikacji lub odświeżaniem ich kodu. Organizujemy warsztaty dla klientów, które pomagają definiować produkt i ułatwiać jego rozwój. Poza tym, zapewniamy wsparcie naszych specjalistów na projektach zewnętrznych. Oferujemy to, czego możesz potrzebować rozwijając swój projekt IT.

Specjalizujemy się w:

 • Frontend – Angular, React
 • Backend – Node.js, NestJS
 • Mobile – Kotlin/Java, Swift/Objective-C/Dart(Flutter)
 • QA – Cypress, Appium

Nasze portfolio obejmuje obecnie ponad 70 projektów i stale pracujemy nad tym, aby powiększać je o kolejne realizacje. Jesteśmy otwarci na każdego rodzaju wyzwania, dlatego nasze doświadczenie bazuje na różnych branżach – od nowoczesnych rozwiązań wspierających rolnictwo 4.0, przez projekty IoT, do platform streamingowych.