30 lat pracy w jednej firmie – czy w dzisiejszych czasach jest to możliwe? – Collegium Da Vinci Poznań
Treść Menu ogólne Menu studiów Stopka

30 lat pracy w jednej firmie – czy w dzisiejszych czasach jest to możliwe?

Trochę historii, trochę wspomnień, nutka nostalgii i dekadencji, pozytywne emocje, czyli wszystko to, co w życiu daje nam siłę.
30 lat pracy w jednej firmie – czy w dzisiejszych czasach jest to możliwe?
Data

26.03.2021

Godzina

18:00 - 19:30

Miejsce

platforma ZOOM

Bilety

Bilety nie obowiązują

Podziel się

Zapraszamy na kolejne spotkanie z ciekawymi pracownikami Collegium Da Vinci!

Re:Akcje to cykl wydarzeń, podczas których poznajemy osoby, które współtworzą naszą uczelnię. To niezwykle interesujący ludzie, których spotykamy na sali wykładowej, korytarzu, w biurze, widzimy na ekranach swoich komputerów, czy telefonów, lubimy i podziwiamy, ale często niewiele o nich wiemy. Przecież każdy człowiek, to ciekawa historia, pasja, działanie. Właśnie po to Wydział Informatyki i Komunikacji Wizualnej stworzył Re:Akcje, aby dowiedzieć się, jak najwięcej o sobie nawzajem.

Już 26 marca zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu – tym razem poświęcone zagadnieniu 30 lat pracy w jednej firmie – czy w dzisiejszych czasach jest to możliwe? Na pytanie postara się odpowiedzieć Piotr Jaszczak, wykładowca kierunku informatyka, konsultant, trener, pełnomocnik ds. jakości usług w Fundacji Edukacji Prawnej, członek Prezydium Rady Pracodawców Collegium Da Vinci.

Spotkanie jest bezpłatne, dostępne na platformie ZOOM.

Join Zoom Meeting

Meeting ID: 832 6321 5780

Passcode: f0bd2V

Prelegent

Piotr Jaszczak

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Zarządzanie, specjalność Zarządzanie Przedsiębiorstwami. Przez blisko 30 lat był związany z firmą IT, w której pracował na stanowiskach menadżerskich.
Od ponad 15 lat prowadzi szkolenia, wykłady, ćwiczenia i warsztaty. Swoim doświadczeniem i wiedzą dzieli się ze wszystkimi, którzy chcą podnieść swoje kompetencje w zakresie zarządzania usługami, jakością, projektami, zmianą czy procesami.