Już od pierwszego dnia na Uczelni możesz skorzystać ze spotkania z doradcą zawodowym lub coachem kariery. Wspieramy w:
- szukaniu praktyk studenckich
- podjęciu pracy
- wyborze najlepszej ścieżki zawodowej i edukacyjnej
Oferujemy dodatkowe certyfikowane szkolenia, które rozwiną Twoje umiejętności oraz organizujemy warsztaty, webinary i spotkania z przedstawicielami różnych firm! Z nami stworzysz też swoje PORTFOLIO! Spotkasz nas również na przedmiocie praktyczne umiejętności i kompetencje zawodowe.
Dowiesz się:
- Gdzie szukać praktyk studenckich, pracy lub stażu
- Jakie dokumenty aplikacyjne są konieczne i jak je przygotować
- Jak się przygotować i dobrze wypaść na rozmowie o pracę
- Jak założyć firmę i przygotować biznesplan
- Dlaczego portfolio jest tak ważnym elementem
- O wielu ciekawostkach na temat rynku pracy
Newsletter z ofertami
Zapisz się, aby otrzymywać newsletter z aktualnymi i ciekawymi ofertami pracy dla Twojego kierunku!
Portal praca.cdv.pl
Praca.cdv.pl to portal łączący studentów Collegium Da Vinci z pracodawcami i rekruterami. Na portalu znajdują się ogłoszenia o pracę, praktyki oraz staże. Wgraj swoje CV i aplikuj bezpośrednio przez praca.cdv.pl..
Weź udział w:
Podczas dodatkowego szkolenia nabędziesz lub rozwiniesz swoje kompetencje, poznasz Studentów i Studentki z innych kierunków, a na koniec otrzymasz certyfikat. Taki dokument z pewnością wzbogaci Twoje CV.
Od przedstawicieli biznesu dowiesz się ciekawostek z branży oraz uzyskasz konkretne wskazówki, które mogą Ci pomóc znaleźć wymarzoną pracę.
Na spotkaniu z pracodawcą masz szansę poznać bliżej firmę, która Cię interesuje, zadać pytania, które Cię nurtują oraz zaprezentować się pracodawcy. Może szuka właśnie Ciebie!
Dzięki udziałowi w konkursie możesz zdobyć atrakcyjne nagrody, poszerzyć swoje portfolio projektem konkursowym, a nawet wygrać staż w firmie!
Umów się na:
- Spotkania z doradcą zawodowym (CV, list motywacyjny, portfolio, rozmowa kwalifikacyjna, plan kariery zawodowej)
- Spotkania z doradcą przedsiębiorczości (biznesplan, zakładanie firmy, dofinansowania)
- Spotkania z coachem (plan rozwoju edukacyjnego i zawodowego w oparciu o cele)
Zapoznaj się z opisami doradców i zapisz się na spotkanie lub skontaktuj się z nami mailowo biuro.karier@cdv.pl lub osobiście w pokoju A415
Magdalena Ignaczak
Kamila Bilicka
Agnieszka Rau
Opinie o Centrum Kariery i Przedsiębiorczości
25-lecie uczelni, które obchodziliśmy w 2021 roku skłoniło nas do zainicjowania ciekawych form współpracy z Absolwentami!
Możliwości współpracy:
- Program mentoringowy dla studentów
- Dydaktyka, prowadzenie zajęć
- Prowadzenie warsztatów lub szkoleń
- Partnerstwo CDV dla firm
Jeżeli masz pomysł na ciekawą współpracę jesteśmy otwarci na Twoją inicjatywę.
Skontaktuj się z nami przez LinkedIn lub mailowo absolwenci@cdv.pl
Społeczność absolwentów CDV
to więcej niż grupa na LinkedIn...
Networking i możliwość znalezienia chętnych do współpracy
Wymiana wiedzy i dobrych praktyk, miejsce poleceń
Budowanie swojego profesjonalnego wizerunku w sieci
Spotkania w Collegium Da Vinci
Społeczność, którą łączą wartości CDV – ciekawość, szacunek, zaufanie, odpowiedzialność
Dla partnerów biznesowych
Podstawowym zadaniem Centrum Kariery i Przedsiębiorczości jest to, aby programy kierunków studiów były jak najbardziej atrakcyjne z biznesowego punktu widzenia. Główną zasadą tych działań jest transfer wiedzy, pomysłów i doświadczeń. Do współpracy zapraszamy przedsiębiorców, doświadczonych praktyków oraz trenerów.
Korzyści dla partnerów
WIZERUNEK
Współpraca z jedną z najstarszych niepublicznych uczelni wyższych o profilu zawodowym w Wielkopolsce to nie tylko prestiż, ale również szansa na zbudowanie wizerunku marki w środowisku biznesowym, akademickim oraz wśród studentów i absolwentów.
ROZWÓJ
Współpraca z Collegium Da Vinci to możliwość współpracy z pracownikami uczelni, studentami, absolwentami oraz innymi firmami. Współpraca ta umożliwi nie tylko transfer wiedzy, ale również pomysłów i doświadczenia.
WSPÓŁPRACA
Dzięki realizacji działań wspólnie z CDV każdy pracodawca ma możliwość nawiązania stałych relacji biznesowych zarówno ze środowiskiem akademickim, studentami – czyli potencjalnymi pracownikami oraz innymi partnerami uczelni poprzez rozbudowany system projektów i spotkań networkingowych.
Formy współpracy
Centrum Kariery i Przedsiębiorczości proponuje przedsiębiorcom wiele form współpracy, które przekładają się na realne korzyści dla obu stron.
Partner kierunku – każdy z kierunków studiów, które znajdują się w ofercie CDV posiada partnera w postaci firmy, która ściśle współpracuje z dydaktykami, konsultuje zmiany w programach studiów, organizuje warsztaty, praktyki i staże dla studentów, angażuje się w rozwój kierunków studiów, czyli w kształcenie swoich przyszłych pracowników.
Warsztaty – eksperci i specjaliści z firm partnerskich są zapraszani do prowadzenia warsztatów dla studentów i absolwentów, dzięki którym mają możliwość realnego wpływu na rozwój kompetencji swoich przyszłych pracowników.
Zajęcia i mentoring – praktycy z firm są zapraszani do prowadzenia zajęć dydaktycznych jako trenerzy i wykładowcy oraz do realizowania programów monitoringowych. Jako mentorzy i wykładowcy dzielą się ze studentami swoim doświadczeniem i mają możliwość wzięcia udziału w projektach mających na celu transfer wiedzy, pomysłów i doświadczeń.
Projekty case study i prace dyplomowe – każdy partner kierunku ma możliwość udostępniania case study związanego z swoja firmą, które będą rozwiązywane przez studentów w ramach zajęć dydaktycznych lub prac dyplomowych pod opieką doświadczonego nauczyciela akademickiego, we współpracy z przedstawicielem firmy.
Nasze wartości to ODPOWIEDZIALNOŚĆ, ZAUFANIE, SZACUNEK.
Praktyki i staże – firmy oferujące program praktyk lub staży mogą zweryfikować umiejętności, wiedzę i kompetencje naszych studentów podczas wykonywania realnych zadań w swoich firmach, natomiast studenci mają okazję zastosować zdobytą wiedzę w praktyce i zdobyć cenne doświadczenie zawodowe.
Rada Pracodawców – przedstawiciele najbardziej aktywnych partnerów są zapraszani do zasiadania w Radzie Pracodawców, która pełni rolę doradczą w procesie projektowania oraz modyfikowania kierunków studiów dla potrzeb dynamicznie rozwijającego się rynku pracy.
Studia dualne – to projekt, w którym część zajęć na kierunku realizowana jest na uczelni, a część w ramach projektów u pracodawcy. Dzięki takiemu rozwiązaniu studia są jeszcze bardziej praktyczne.
Networking – partnerzy kierunków są zapraszani na tematyczne spotkania networkingowe, podczas których mają możliwość nawiązania współpracy zarówno ze studentami, absolwentami, nauczycielami akademickimi, jak i innymi firmami.