Studia I stopnia | Collegium Da Vinci Poznań 5

Studia I stopnia

Studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia Poznań

I stopnia | Stacjonarne | Niestacjonarne

od 480 PLN brutto

miesięcznie

Biznes Manager

Po ukończeniu kierunku z łatwością będziesz mógł komunikować się z partnerami biznesowymi w sprawach zawodowych (również w języku obcym) oraz skutecznie realizować zlecone zadania, negocjować zasady współpracy czy ustalać warunki zawieranych umów.

I stopnia | Stacjonarne | Niestacjonarne

od 655 PLN brutto

miesięcznie

Data Science

Data Science to studia licencjackie łączące takie obszary, jak ekonomia, informatyka oraz zarządzanie. W ich ramach nauczysz się programować oraz obsługiwać i konfigurować informatyczne systemy wspierające proces zarządzania danymi big data. Big Data to według raportu “Przyszłość edukacji. Scenariusze 2046” przygotowanemu we współpracy z infuture.institute branża przyszłości.

I stopnia | Stacjonarne | Niestacjonarne

od 700 PLN brutto

miesięcznie

Game Development - rekrutacja zakończona

Game Development w CDV wyróżnia się praktycznym podejściem do nauki, kładzie nacisk na zdobywanie potrzebnych w branży gier wiedzy i doświadczeń. W ramach zajęć, już od pierwszego roku studiów będziesz w zespołach projektować i tworzyć prototypy gier, analizować je oraz otrzymywać informacje zwrotne od wykładowców praktyków.

I stopnia | Stacjonarne | Niestacjonarne

od 890 PLN brutto

miesięcznie

Grafika - rekrutacja zakończona

Grafika w CDV w unikalny sposób łączy naukę projektowania w oparciu o nowoczesne programy graficzne z tradycyjnymi kompetencjami plastycznymi (malarstwem, rysunkiem, rzeźbą) oraz artystycznym spojrzeniem na świat.

I stopnia | Stacjonarne | Niestacjonarne

from 270 EUR

monthly

Information Technology

IT studies at CDV are focused on teaching practical skills. You’ll be provided with up-to-date knowledge and the latest solutions only.

I stopnia | Stacjonarne | Niestacjonarne

od 740 PLN brutto

miesięcznie

Informatyka - rekrutacja zakończona

Informatyka w CDV to studia nastawione na przekazywanie praktycznych umiejętności. Uczymy tylko i wyłącznie współczesnej wiedzy i najnowszych rozwiązań.

I stopnia | Stacjonarne | Niestacjonarne

od 650 PLN brutto

miesięcznie

IT Project Management – informatyczne techniki zarządzania

IT Project Management to interdyscyplinarne studia o profilu praktycznym. Jeśli chcesz łączyć kluczowe kompetencje z zakresu zarządzania i projektowania nowych przedsięwzięć biznesowych i gospodarczych – to kierunek dla Ciebie!

I stopnia | Stacjonarne | Niestacjonarne

from 240 EUR

monthly

Management

Creative management is a novel approach to management processes that goes beyond conventional patterns. It revolves around the use of Design Thinking, teamwork focused on creative, imaginative problem solving as well as the search for innovative product and service ideas.

I stopnia | Stacjonarne | Niestacjonarne

od 770 PLN brutto

miesięcznie

Mediaworking

Mediaworking to studia łączące wiele obszarów: marketing online, nowe media, technologie, media relations, studia social media, PR i e-PR, dziennikarstwo oraz grafikę. Kierunek został stworzony we współpracy z firmami wyznaczającymi trendy w biznesie internetowym. Dzięki temu kształcisz swoje umiejętności na rzeczywistych case study – przykładach zaczerpniętych bezpośrednio z biznesu.

I stopnia | Stacjonarne | Niestacjonarne

od 765 PLN brutto

miesięcznie

Produkcja wideo

Stań za kamerą w roli koordynatora i organizatora pracy nad filmem lub reklamą! Dowiedz się, jakie są etapy produkcji filmowej i telewizyjnej i jak powstaje produkt video od scenariusza, poprzez realizację zdjęć na postprodukcji kończąc. Kreatywna produkcja wideo to propozycja rozwoju kompetencji z zakresu procesów tworzenia filmu, teledysku oraz reklamy, zarówno telewizyjnej, jak i tej osadzonej w nowych mediach.

I stopnia | Stacjonarne | Niestacjonarne

od 750 PLN brutto

miesięcznie

Zarządzanie kreatywne

Zarządzanie kreatywne to nowoczesny sposób patrzenia na procesy zarządzania, który wychodzi poza klasyczne schematy. Koncentruje się na wykorzystaniu metody Design Thinking, pracy zespołowej nastawionej na kreatywne i twórcze rozwiązywanie problemów, poszukiwaniu innowacyjnych pomysłów dotyczących produktów i usług. Spotkasz się tu z fascynującymi, praktycznymi aspektami wykorzystania wiedzy i ciekawymi, kreatywnymi, myślącymi nieszablonowo ludźmi.

Studia licencjackie (I stopnia.)

W CDV stawiamy na kierunki studiów, które odpowiadają aktualnemu rynkowi pracy. Wiemy, jak ważne jest aby młodzi ludzie otrzymali staranne wykształcenie i szybkie zatrudnienie - nawet jeszcze w trakcie studiów. Wspieramy naszych studentów na każdym etapie wyższej edukacji, a nasza bezpośrednia współpraca z lokalnymi i międzynarodowymi firmami umożliwia odbycie ciekawych i rozwojowych praktyk studenckich, na których na pewno nie będziesz parzyć kawy!

Poznań to stolica Wielkopolski i główny ośrodek edukacyjny w regionie. W naszym mieście studiuje ponad 112 tysięcy młodych (i tych nieco starszych) osób. Przyciąga ich zarówno piękno i urok Poznania, jak i bogata oferta edukacyjna lokalnych uczelni wyższych.

Nasza uczelnia - Collegium Da Vinci - od ponad 20 lat wprowadza młodych, ciekawych ludzi w tajniki ich przyszłych zawodów. Ludzi ciekawych, bo to właśnie ciekawość jest cechą, która każdego dnia popycha nas wszystkich do zdobywania wiedzy.

Nie samą ciekawością jednak zdobywa się świat. Doskonale o tym wiemy, dlatego w naszych salach wykładają praktycy, którzy świetnie znają realia rynku pracy oraz współczesnego biznesu i dzielą się tą wiedzą każdego dnia ze studentami CDV.

Nasza oferta to dokładnie przemyślane, nowoczesne kierunki studiów, które odpowiadają nie tylko na tylko potrzeby studentów, ale też ich przyszłych pracodawców. Dzięki temu masz pewność, że studiując na naszej uczelni uzyskasz solidne podstawy, na których zbudujesz swoją przyszłą karierę.

Studia niestacjonarne w Poznaniu - kierunki zaoczne w CDV

Jeśli interesują Cię studia w Poznaniu, być może rozważasz też studia zaoczne. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć studia z codzienną pracą. Studia niestacjonarne w CDV cieszą się wciąż rosnącym zainteresowaniem kandydatów.

Oczywiście w CDV wiemy, jak istotne jest wczesne zdobycie doświadczenia zawodowego. Studia zaoczne w Poznaniu to wybór, który umożliwi jednoczesne zdobywanie wiedzy teoretycznej i praktycznej. Są one świetną opcją dla każdego, kto nie lubi marnować czasu i chce jak najszybciej rozpocząć budowanie swojego CV.

Studiuj w Poznaniu z CDV!

CDV to dwa nowoczesne, czteropiętrowe budynki, w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. To otwartość na inne kultury, osoby różnych narodowości i przekonań, na potrzeby i wymagania młodych ludzi. To studia w języku angielskim i studia zaoczne/niestacjonarne w sercu Poznania. CDV to też wiedza praktyczna, szansa na szybkie zdobycie doświadczenia zawodowego oraz uczestniczenia w zajęciach dodatkowych i wydarzeniach kulturalnych, które odbywają się w naszych salach.

Być może CDV to Twoja przyszła uczelnia.

Nie zwlekaj i aplikuj już dziś!

Poznań zaprasza na studia!