Ciekawe dla biznesu – Collegium Da Vinci Poznań

Ciekawe dla Biznesu

Zobacz, jaki może rozwijać swój biznes z pomocą Collegium Da Vinci.

Program dla firm

1.Preferencyjne ceny studiów dla pracowników firm i ich rodzin

2.Szkolenia przystosowane do potrzeb pracodawcy

3.Indywidualny doradca edukacyjny dla firm

4.Specjalne możliwości finansowania

W Collegium Da Vinci kładziemy nacisk na to, aby programy studiów podyplomowych były zgodne z oczekiwaniami rynku pracy, a nawet je wyprzedzały. Dlatego też zakres materiału jest każdorazowo wypracowywany w ramach konsultacji z praktykami biznesu. Dostarczamy aktualną wiedzę, opieramy się na najnowszych trendach w danej dziedzinie, a zajęcia prowadzą wykładowcy-praktycy, którzy na co dzień działają aktywnie w obszarach, które wykładają. Dokładamy wszelkich starań, aby studia były ciekawe i inspirujące a jednocześnie dawały rzetelną, sprawdzoną wiedzę i umiejętności poparte praktyką.

Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej

Wychodząc naprzeciw coraz bardziej zróżnicowanym potrzebom naszych klientów oraz dynamice w jakiej dokonują i oczekują zmian, w ramach działalności CDV Biznes:

1. wspieramy organizacje biznesowe w procesie zmian i rozwoju,

2. tworzymy dedykowane programy rozwojowe: projekty szkoleniowe, mentoringowe, coachingowe i doradcze.

Z powodzeniem przeprowadzamy diagnozę potencjału i potrzeb, doradztwo w procesie przekwalifikowania i wsparcie w rozwoju nowych kompetencji. Przygotowujemy szkolenia „szyte na miarę”, w tym także doskonalenie umiejętności specjalistycznych.

CDV Biznes CDV Biznes

Współpraca z biznesem.

Biuro Karier CDV od lat wspomaga Pracodawców w ich projektach, ponad 100 Firm uznało nas za rzetelnego partnera publikując oferty pracy podczas Wirtualnych Targów Pracy. Ponad 100 Firm na stałe współpracuje z naszą Uczelnią na podstawie podpisanego porozumienia o współpracy.  Do współpracy zapraszamy też przedsiębiorców, trenerów, doświadczonych praktyków.

Sprawdź wszystkie formy współpracy z biznesem.

Szukasz pracowników?
Zamieść ogłoszenie w naszym serwisie!