Zaprojektuj swoje portfolio i zdobądź pracę – warsztaty z RABENRIFAIE – Collegium Da Vinci Poznań

Zaprojektuj swoje portfolio i zdobądź pracę – warsztaty z RABENRIFAIE

Design your portfolio and get yourself hired - workshop with RABENRIFAIE

Zaprojektuj swoje portfolio i zdobądź pracę – warsztaty z RABENRIFAIE

Data

06.12.2023

Godzina

13:00 - 14:30

Miejsce

Collegium Da Vinci | Sala N.306

Bilety

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy:

Podziel się

More info about the event for English speaking students

Studencie_Studentko! Rozwijasz swoje portfolio zawodowe, ale nie masz pewności czy jest dobre i czy spodoba się potencjalnemu pracodawcy?

Weź udział w kompleksowych warsztatach z właścicielami firmy RABENRIFAIE, zaprojektowanych specjalnie dla studentów, których celem jest zbudowanie atrakcyjnego portfolio, które zwiększy ich szanse na zabezpieczenie pracy.

Podczas tych warsztatów:

  • Wyjaśnimy czym jest portfolio i dlaczego jest tak ważne dla Twojej kariery.
  • Rozróżnimy portfolio, CV i list motywacyjny, upewniając się, że rozumiesz wyjątkową rolę, jaką każde z nich odgrywa w Twojej aplikacji o pracę.
  • Zagłębimy się w różne formaty portfolio, od stron internetowych i profili w mediach społecznościowych po książki w formie fizycznej i pliki PDF.
  • Pomożemy Ci wybrać „superstar content” do Twojego portfolio, skupiając się na najlepszych i najbardziej odpowiednich pracach.
  • Na koniec przedstawimy przykład z życia wzięty, pokazujący, jak dobrze przygotowane portfolio może wpłynąć na decyzje o zatrudnieniu.

Dołącz do nas i dowiedz się, jak skutecznie zaprezentować swoje możliwości i wyróżnić się na rynku pracy.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy: TUTAJ

Poznaj prowadzących

Ahmad Rifa’ie i Natalia Raben

Ahmad Rifa’ie – Dyrektor kreatywny

Ahmad nadzoruje wszystkie procesy twórcze i kierunek projektów oraz kieruje zespołem kreatywnym. Jest odpowiedzialny za wielkie pomysły na projekty. Jest wizjonerem i odkrywcą, przekształca nawet najbardziej złożone wizje w szczere i skuteczne możliwości budowania marki i ruchu 3D. Nieustannie dąży do tego by znaleźć wielowymiarowe sposoby opowiadania historii.

Natalia Raben – Producent kreatywny

Natalia zarządza całym workflow studia i produkcją projektów, stroną biznesową oraz utrzymuje kontakt z klientami. Jest główną osobą kontaktową klientów podczas projektów. Po latach zarządzania własnym studiem fotografii komercyjnej i zdobyciu ponad 6-letniego doświadczenia w pracy w branży kulturowej i kreatywnej, opracowała skuteczny workflow pracy twórczej, który zapewnia płynną realizację wszystkich pomysłów.

RabenRifaie to kreatywne studio projektowe i motion design, skupiające się na interaktywnym opowiadaniu historii 3D i projektowaniu komunikacji marki. Tworzymy animacje 3D, grafikę cyfrową, logo, obrazy, angażujące animacje i nie tylko. Wspieramy marki, firmy i osoby prywatne w ich strategiach i brandingu.

Jesteśmy ekspertami w następujących dziedzinach:

  • Branding i wszelkie działania związane z projektowaniem graficznym
  • Projekty 3D od wizualizacji produktów po skomplikowane animacje
  • Motion design i animacja 2D
  • Storytelling i copywriting.