Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024 – Collegium Da Vinci Poznań

Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024

Zapraszamy na Inaugurację Roku Akademickiego!

Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024

Data

10.10.2023

Godzina

11:00 - 13:00

Miejsce

Aula Artis

Bilety

Bilety nie obowiązują

Podziel się

Zapraszamy na Inaugurację Roku Akademickiego!

Zapraszamy wszystkich studentów oraz wszystkie studentki Uczelni Ludzi Ciekawych, jak również osoby z zaproszeniami Rektora CDV, na Inaugurację Roku Akademickiego 2023/2024, która odbędzie się w dniu 10 października 2023 roku o godz. 11:00 w gmachu uczelni – Auli Artis, przy ul. Kutrzeby 10 w Poznaniu.

Studenci oraz studentki pierwszego roku złożą ślubowanie, odbiorą indeksy podczas immatrykulacji, odśpiewają Gaudeamus. To wyjątkowa okazja, aby Społeczność Akademicka CDV wspólnie świętowała rozpoczęcie roku akademickiego 2023/2024.

Wykład inauguracyjny, pt. „Jak umacniać wiarę we własne siły? Czyli o pasji, motywacji, wartościach i stawianiu czoła niepowodzeniom w drodze do sukcesu”, wygłosi Gościni Honorowa – dr Patrycja Wyciszkiewicz-Zawadzka.

Poznaj nasza Gościnię Honorową

dr Patrycja Wyciszkiewicz-Zawadzka

Lekkoatletka, olimpijka z Londynu i Rio De Janeiro, wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata i Europy na stadionie otwartym, jak i hali. Rekordzistka Polski w biegach na 400m w kategorii juniora i młodzieżowca. Doktor na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Po Inauguracji zapraszamy do Galerii Rotunda na wystawę „POMIĘDZY’23”.

To wystawa prezentująca prace studenckie z kierunku grafika oraz proces kształcenia w zakresie grafiki użytkowej.To efekty bycia pomiędzy: pasją a pracą, nauką a doświadczeniem, mediami cyfrowymi, a analogowymi. To punkt synergii, pomiędzy studentem, a wykładowcą: efektem tej kreatywnej wymiany jest wspólne poszukiwanie formy w projektach graficznych.Wystawa obejmuje pracownie identyfikacji, infografiki, plakatu, opakowań oraz animacji, skupiając się na praktycznych aspekcie projektowania graficznego.

Wernisaż wystawy: 10 października 2023r, Galeria Rotunda CDV (rotunda, poziom 0)