EMBA Day – projektowanie firmy przyszłości – Collegium Da Vinci Poznań

EMBA Day – projektowanie firmy przyszłości

Dołącz do Dnia Otwartego Executive MBA, podczas którego wcielisz się w rolę słuchacza najbardziej prestiżowych studiów na świecie dla kadry managerskiej średniego i wyższego szczebla!

EMBA Day – projektowanie firmy przyszłości

Data

01.10.2022

Godzina

10:00 - 13:00

Miejsce

Collegium Da Vinci, sala R.312

Bilety

Wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy:

Podziel się

Dołącz do społeczności EMBA! Dzień Otwarty studiów podyplomowych Executive Master of Business Administration to dzień, w którym wcielisz się w rolę słuchacza najbardziej prestiżowych studiów na świecie organizowany dla kadry managerskiej średniego i wyższego szczebla.

Jest to okazja, aby poznać ludzi, którzy te studia tworzą, czyli kadrę dydaktyczną złożoną z praktyków biznesowych z wieloletnim doświadczeniem, którzy chętnie się nim dzielą.

Dzień Otwarty EMBA to okazja, aby:

 • porozmawiać z wykładowcami oraz opiekunem merytorycznym EMBA,
 • uzyskać szczegółowe informacje o programie studiów i jego przewadze na rynku,
 • poznać zasady przyjęcia na studia
 • poczuć atmosferę panującą na uczelni,
 • uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące studiów.

Executive Master of Business Administration to najbardziej prestiżowe studia na świecie nadające kwalifikacje managerskie, przeznaczone dla ludzi biznesu oraz kadry kierowniczej wyższego szczebla.

Ukończenie studiów Executive MBA w CDV Poznań pozwala na skuteczne uzupełnienie wykształcenia w obszarze zarządzania i biznesu. Absolwenci po zakończeniu studiów podyplomowych EMBA, zyskują przewagę konkurencyjną, zwiększając swoją wartość oraz atrakcyjność zawodową.

Program studiów oparty jest o analizę potrzeb przedstawicieli kadry managerskiej i globalnym myśleniu o firmie.

Poznaj program wydarzenia:

 • 10:00 – Rejestracja uczestników na spotkaniu
 • 10:15 – Łukasz Kuciński: Start – powitanie gości
 • 10:30 – Piotr Jaszczak: Jakość – a cóż to jest? Praktyczny warsztat
 • 11:15 – Krzysztof Maślankowski: Projektowanie firmy przyszłości
 • 11:45 – Przerwa
 • 12:00 – Obietnice uczelni a rzeczywistość edukacyjna oraz wpływ zdobytej wiedzy i relacji pomiędzy uczestnikami na własne otoczenie gospodarcze – panel dyskusyjny z uczestnikami obecnego programu EMBA oraz sesja pytań i odpowiedzi
 • 12:30 – Prezentacja zasad uczestnictwa w studiach EMBA oraz sesja pytań i odpowiedzi
 • 13:00 – Rozmowy kuluarowe z wykładowcami i słuchaczami EMBA

Poznaj gości EMBA Day:

Łukasz Kuciński

Prezes Zarządu AMS PRESTIGE – Akademia Menedżera Sprzedaży.

Posiadam ponad 10 lat doświadczenia w prowadzeniu szkoleń z zakresu zarządzania, sprzedaży i marketingu.

W latach 2003 – 2011 byłem Dyrektorem Działu Nauczania Języków Obcych w WSiP. Organizowałem konferencje na temat sprzedaży i przedsiębiorczości. Występowałem jako prelegent i mówca na konferencjach: Nowoczesne Techniki Sprzedaży.

Prowadzę bloga o Sprzedaży, Zarządzaniu i Marketingu, jestem stałym autorem magazynu World Business Class. Jestem współautorem książki „Firma Jako Całość – Porządkowanie Chaosu Korporacyjnego”, Onepress 2019.

Piotr Jaszczak

Absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Zarządzanie, specjalność Zarządzanie Przedsiębiorstwami.

Przez blisko 30 lat był związany z firmą IT, w której pracował na stanowiskach menadżerskich – Kierownik Serwisu, Dyrektor Działu Serwisu, Dyrektor ds. Usług i Wsparcia IT. Stworzył sieć 14 oddziałów firmy i zarządzał zespołem 130.pracowników na terenie całego kraju. Jest autorem wielu procesów i procedur wykonawczych, wynikających m. in. z wytycznych norm ISO 9001 i ISO 20000 oraz zarządzanych projektów. Przeprowadził wiele zmian w zarządzanym przez siebie dziale oraz zmapował najważniejsze procesy stanowiące podstawę działania firmy w zakresie usługowym. Jako kierownik projektu zarządzał ponad 40 projektami o zasięgu ogólnopolskim, związanymi z technologią informacyjną. Wdrażał również systemy zarządzania jakością usług, oparte na założeniach norm ISO 9001 i ISO 20000.

Od ponad 15 lat prowadzi szkolenia, wykłady, ćwiczenia i warsztaty. Swoim doświadczeniem i wiedzą dzieli się ze wszystkimi, którzy chcą podnieść swoje kompetencje w zakresie zarządzania usługami, jakością, projektami, zmianą czy procesami.

Krzysztof Maślankowski

Wieloletni manager zarządzający specjalizujący się w dziedzinie finansów korporacyjnych, rynków kapitałowych, strategiach inwestycyjnych oraz analizie finansowej i controllingu.

Wiceprezes Zarządu Liderio sp. z o.o., CFO (Solumus Group SA, Ekobenz Sp. z o.o.,  Creotech Instruments S.A.), Prezes Zarządu (Polski Holding Farmaceutyczny S.A.), Manager Inwestycyjny, Ekspert ds. wyceny biznesu (ARP S.A.), Kierownik Działu Analiz Ekonomicznych (MSP), Dyrektor finansowy (Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „KONKRET” sp.j. i sp. z o.o.), Przewodniczący Rad Nadzorczych (Lubelski Węgiel “Bogdanka” – wprowadzenie spółki na GPW, wdrożenie SAP, MSR/MSSF, nadzór Komitet Audytu), Aircraft Maintenance Services, Ares, PHF, Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego. Członek Krajowego Komitetu Standardów Rachunkowości V kadencji, doradca podatkowy (nr wpisu 10766), licencja Ministerstwa Finansów, kwalifikacje głównego księgowego SKwP, Ekspert Funduszu Badań i Wdrożeń Innowacji, Trener biznesu.

Sprawdź podcast Studia na każdą karierę!

Co różni EMBA od innych studiów podyplomowych? Czy to na pewno dobra inwestycja? Dlaczego jako pole managerskiego rozwoju warto wybrać właśnie Collegium Da Vinci w Poznaniu?

O tym rozmawiamy z Łukaszem Kucińskim, kierownikiem kierunku EMBA, prezesem Zarządu AMS Prestige

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, możliwy po wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.