Diana Moloshnikova | Collegium Da Vinci Poznań

Poznaj Dianę Moloshnikovą – ambasadorkę kierunku zarządzanie kreatywne!

Dlaczego wybrałaś zarządzanie kreatywne w Collegium Da Vinci?

Dowiedziałam się o Collegium Da Vinci kilka lat przed rozpoczęciem studiów.

Początkowo moją uwagę przyciągnął inny kierunek związany z moimi pasjami takimi jak sztuka, rysowanie, ale ostatecznie mój wybór padł na zarządzanie kreatywne.

Bardzo mi się spodobał plan zajęć i możliwość wyboru dodatkowych modułów, które mogą być niezwiązane z wybranym kierunkiem. To daje możliwość rozwoju w różnych dziedzinach.

Collegium Da Vinci jest Uczelnią Ludzi Ciekawych. Jakich ludzi spotkałaś dotąd na uczelni, wśród studentów czy wykładowców?

Zaskoczyło mnie to, jak bardzo wykładowcy pasjonują się swoimi przedmiotami, a studenci są zaangażowani w trakcie zajęć. Na uczelni można spotkać naprawdę wielu ciekawych ludzi, którzy mają chęć do nauki i inspirują mnie do pracy.

Jaki przedmiot na studiach najbardziej Cię ciekawi?

Najbardziej mnie ciekawi zarządzanie zmianą, ponieważ w naszym szybko zmieniającym się świecie bardzo ważne jest to, aby móc przystosować się do zmian. I co najważniejsze – być w stanie wdrożyć je do organizacji, gdy tego potrzebuje.

Co zaskoczyło Cię na studiach? Czego się o sobie dowiedziałaś?

Zaskoczyło mnie podejście nauczycieli do studentów, zawsze są otwarci na dyskusje, a także chcą się czegoś od Ciebie nauczyć. Ponadto niektórzy prowadzący proszą o zwracanie się na „ty”, aby przełamać barierę, co znacznie ułatwia komunikację.
Podczas zajęć i wykonywania testów osobowości poznałam moje mocne strony, te, nad którymi muszę jeszcze popracować. Dowiedziałam się o sobie wielu rzeczy, o które się nawet nie podejrzewałam.

Obawiałam się, że nauka zarządzania nie będzie taka ciekawa, ale jest zupełnie odwrotnie! Wykładowcom udaje się połączyć teorię i praktykę na zajęciach w taki sposób, aby nikt się nie nudził i by każdy się nauczył czegoś nowego.

Komu poleciłabyś studia na Twoim kierunku?

Poleciłabym naukę w CDV wszystkim osobom, które są naprawdę zainteresowane tą dziedziną i chcą już od pierwszych zajęć poczuć się częścią kreatywnej grupy, poznać szczegóły pracy w zespole i mieć duże doświadczenie już chwilę po studiach.

Gdzie widzisz się po studiach, jakie są Twoje marzenia?

Mam nadzieję, że po studiach będę pracowała w korporacji, gdzie będę mogła realizować swoje umiejętności i wykorzystywać wiedzę zdobytą na uczelni w praktyce.

Czy są jakieś osiągnięcia, którymi chcesz się pochwalić?

Od dziecka kochałam Polskę i moim największym marzeniem w życiu była przeprowadzka. Nikt we mnie nie wierzył i wszyscy ciągle powtarzali, że jest to niezwykle trudne do zrealizowania. Jednak dorastając zdałam sobie sprawę, że nie ma nic niemożliwego i zaczęłam się uczyć języka polskiego. Minęło kilka lat i… teraz jestem Ambasadorem swojego kierunku! 🙂

Obserwuj Dianę na Instagramie!