Warsztaty z Codeaccess – ,,Wybierz swoją ścieżkę programowania” – Collegium Da Vinci Poznań
Treść Menu ogólne Menu studiów Stopka

Warsztaty z Codeaccess – ,,Wybierz swoją ścieżkę programowania”

Spotkaj się z przedstawicielką Codeaccess, Anną Chudak - Morzuchowską i dowiedz się, czy programowanie jest dla Ciebie i jak rozwijać swoją karierę z wykorzystaniem umiejętności programowania.
Warsztaty z Codeaccess – ,,Wybierz swoją ścieżkę programowania”
Data

16.01.2024

Godzina

17:00 - 18:30

Miejsce

Online

Bilety

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy:

Podziel się

Studencie_Studentko!

  • Zastanawiasz się nad swoimi dalszymi krokami na ścieżce kariery?
  • Rozważasz rozwój swoich kompetencji w zakresie programowania?

Rozpoczynamy cykl spotkań – wykładów i warsztatów – przeznaczonych dla studentów wszystkich kierunków, zainteresowanych interdyscyplinarnym rozwojem kompetencji, poszerzaniem swojej wiedzy z obszaru programowania i branży IT.

Spotkaj się z przedstawicielką Codeaccess, Anną Chudak – Morzuchowską i dowiedz się, czy programowanie jest dla Ciebie i jak rozwijać swoją karierę z wykorzystaniem umiejętności programowania.

W trakcie pierwszego spotkania, będziesz miał_a okazję:

  • pozyskać wiedzę z zakresu podstaw programowania
  • odkryć najpopularniejsze ścieżki kariery w świecie technologii
  • zadać nurtujące Cię pytania podczas sesji Q&A

Wydarzenie pt. ,,Wybierz swoją ścieżkę programowania”, odbędzie się 16 stycznia o godzinie 17:00, w formule online. Udział jest bezpłatny, obowiązują zapisy.

Wydarzenie organizuje Centrum Praktyczności (Biuro Karier CDV) w razie pytań zapraszam do kontaktu kamila.bilicka@cdv.pl

Poznaj prowadzących

Anna Chudak-Morzuchowska

Założycielka Szkoły Programowania Codeaccess, mentorka i specjalistka branży IT. Posiada szeroką wiedzę z zakresu programowania, którą z entuzjazmem przekazuje innym, umożliwiając im wejście w świat programowania. Jej pasja i zaangażowanie do przekazywania wiedzy sprawiają, że prowadzone zajęcia nie tylko wzbogacają wiedzę uczestników, ale także inspirują do dalszego rozwoju.

Szkoła Programowania Codeaccess to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które z pasją dąży do upowszechniania programowania wśród różnorodnej grupy odbiorców. Naszą misją jest nie tylko edukowanie, ale również inspirowanie do odkrywania tajemnic cyfrowego świata. Wierzymy, że nauka programowania może być fascynującą przygodą, a zarazem kluczem do otwarcia drzwi do dobrze płatnych i satysfakcjonujących ścieżek kariery.