Figma Enigma – rozszyfrujmy ją razem – Collegium Da Vinci Poznań

Figma Enigma – rozszyfrujmy ją razem

Warsztaty dla studentów Collegium da Vinci na ostatnim roku licencjatu, inżynierki lub magisterki. 12 godzin merytorycznej wiedzy nie tylko pozwoli wam nauczyć się nowego narzędzia, ale też umożliwi tworzenie funkcjonalnych projektów!

Figma Enigma – rozszyfrujmy ją razem

Data

19.06.2023 - 22.06.2023

Godzina

17:00 - 20:00

Miejsce

Collegium Da Vinci, sala A301 (22.06 - wyjątkowo sala N214)

Bilety

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy:

Podziel się

Studenci ostatnich lat studiów – mamy dla was super wiadomość!

Już niedługo odbędą się warsztaty z Figmy, które dla was przygotowaliśmy. Figma to innowacyjne oprogramowanie do projektowania interfejsów, które umożliwia tworzenie, prototypowanie i współpracę w czasie rzeczywistym. 12 godzin merytorycznej wiedzy nie tylko pozwoli wam nauczyć się nowego narzędzia, ale też umożliwi tworzenie funkcjonalnych projektów!

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie statusu studenta Collegium da Vinci na ostatnim roku licencjatu, inżynierki lub magisterki.

Prosimy o zabranie własnego laptopa na warsztaty! Nie zapewniamy sprzętu.

Po udziale we wszystkich modułach warsztatu, otrzymasz zaświadczenie!

Warsztaty poprowadzi

Weronika Harzyńska

Zawodowo zajmuje się szeroko pojętym designem – pracuje w agencji brandingowej Blürbstudio, prywatnie projektuje komunikację i strategię marketingową dla klientów, w wolnych chwilach prowadzi zajęcia na uczelni. Współtworzy stowarzyszenie Local Girls Movement oraz organizuje spotkania designerów pod szyldem SantaGrafika. Najbardziej w marketingu interesuje ją obserwowanie trendów i ich wpływ na ciągle zmieniające się zachowania odbiorców. Niezależnie od kategorii – lubi dobry produkt – czy to pod kątem wrażenia, smaku czy projektu. Nie boi się zabrać głosu w sprawach, w których potrzeba warknąć. Dumna ekstrawertyczka, interesuje ją wszystko i zawsze ma milion rzeczy do zrobienia. I je robi.