Spotkanie z praktykodawcą – Logos NGO – Collegium Da Vinci Poznań

Spotkanie z praktykodawcą – Logos NGO

Poznaj przedstawicielki Logos NGO i dowiedz się w jakich obszarach możesz współpracować z organizacją. 

Spotkanie z praktykodawcą – Logos NGO

Data

24.04.2023

Godzina

17:00 - 18:30

Miejsce

Collegium Da Vinci

Bilety

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy:

Podziel się

Szukasz praktyk lub stażu? Chciałbyś_chciałabyś zaangażować się w ciekawe i różnorodne projekty, które mają pozytywny wpływ społeczny? Poznaj przedstawicielki Logos NGO i dowiedz się w jakich obszarach możesz współpracować z organizacją.

Podczas spotkania:

  • Poznasz absolwentkę CDV, która rozwija swoje kompetencje i realizuje misję właśnie w Logos NGO.
  • Dowiesz się jakie doświadczenie możesz zdobywać, odbywając praktyki w Logos NGO.
  • Dowiesz się jakie projekty i aktywności społeczne realizuje Logos w Poznaniu i jak ty możesz się dołączyć.
  • Dowiesz się więcej o programie Erasmus jako możliwości bezpłatnej edukacji i krótkoterminowej wymiany międzykulturowej.

Gościnie wydarzenia

Karolina Kierenkiewicz

Koordynatorka projektów międzynarodowych w Logos. Ukończyła studia mikrobiologiczne z nauczaniem biologii na Uniwersytecie Wrocławskim, aktualnie studiuje pedagogikę na UAM w Poznaniu. Jej przygoda ze światem organizacji pozarządowych rozpoczęła się w 2019, kiedy odbyła roczny wolontariat pracując z dziećmi w Rumunii. Po powrocie do Polski rozpoczęła pracę w Logos NGO, gdzie daje szansę innym młodym ludziom do uczestnictwa w programach europejskich.

Taisiia Shkarlinska

Absolwentka Collegium da Vinci kierunku grafika komputerowa. Studiuje podyplomowo arteterapie. Koordynowała wolontariuszy w jednym z punktów recepcyjnych dla uchodźców podczas pierwszego miesiąca wojny na pełną skalę na Ukrainie. Obecnie jest kulturalnym koordynatorem oraz ds. współpracy z partnerami w Logos NGO.

Logos jest pozarządową organizacją, która rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 2016 roku – skoncentrowaną na wymianach międzykulturowych, lokalnych warsztatach, szkoleniach, wydarzeniach kulturalnych, występach, grach i innych działaniach z korzyścią dla różnorodności kulturowej, kształtowania krytycznego myślenia, integracji i edukacji w Polsce.

Główne obszary naszej pracy to edukacja i promocja praw człowieka; integracja mniejszości i imigrantów; rozwój umiejętności miękkich; outdoor aktywności; krytyczne myślenie i umiejętność korzystania z mediów; coaching i facylitacja poprzez realizację projektów lokalnych i międzynarodowych; escape rooms i LARP dla edukacji i środowiska. Logos NGO robi to poprzez realizację wymian, szkoleń, konferencji, warsztatów, wydarzeń kulturalnych, festiwali i seminariów.