Spotkanie z pracodawcą: Praca w międzynarodowej korporacji

Spotkanie z pracodawcą: Praca w międzynarodowej korporacji

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z firmą Lidl!

Spotkanie z pracodawcą: Praca w międzynarodowej korporacji

Data

30.03.2023

Godzina

17:00 - 18:30

Miejsce

Collegium Da Vinci, Sala N.303

Bilety

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy:

Podziel się

Zaproszone gościnie zaprezentują naszym studentom otwarte rekrutacje na programy stażowe oraz opowiedzą o platformie grywalizacyjnej stwarzającej przestrzeń do motywowania i integrowania pracowników.

Spotkanie składa się z dwóch prelekcji:

Prosta recepta na start kariery – Staż w Lidlu

Joanna Dulęba i Dorota Ignaczak – Lidl co roku otwiera swoje drzwi dla młodych, ambitnych i utalentowanych osób. To dla nas jeden z najbardziej ekscytujących okresów w ciągu roku, ponieważ poznajemy nowe perspektywy i pomysły na rozwój Lidla. Co oferujemy w zamian? Realne wyzwania, namacalny wpływ na działanie organizacji i szansę na stałe zatrudnienie. Jak dostać się do nas na staż? Jakie ścieżki kariery przygotowaliśmy dla studentów w tym roku? Jest ktoś, kto zna odpowiedzi na te pytania. Joanna i Dorota zabiorą was w podróż po Lidlowych stażach już 30 marca w Collegium Da Vinci. Chcesz dobrze rozpocząć karierę zawodową? Zapraszamy!

Będę grać w grę. Grywalizacja w Lidlu.

Katarzyna Kurek – O motywowaniu napisano już niejedną książkę. Źródła tej tajemniczej mocy, która sprawia, że nam się chce, poszukujemy wszyscy. Jak motywujemy w Lidlu? Gramy w gry! Stworzyliśmy dla naszych pracowników aplikację Lidersi, w której mogą oni wziąć udział w konkursach i zintegrować się z ekipą poprzez quizy, zadania i misje. Jak na dobrą grę przystało nie brakuje również nagród. O tym, jak gra wspiera nas w codziennej pracy opowie Katarzyna Kurek st. specjalistka ds. Programów Motywacyjnych. Do zobaczenia!

Podczas spotkania będzie możliwość porozmawiania z ekspertkami z firmy Lidl w zakresie staży i innych trwających procesów rekrutacyjnych, uzyskania informacji o sposobie aplikowania i dokumentach niezbędnych do aplikacji.

Gościnie wydarzenia

Joanna Dulęba

Mł. Ekspertka ds. Employer Brandingu

Jej przygoda z Lidlem zaczęła się 2016 od pracy asystentki w Biurze Zarządu w obszarze sprzedaży. Od 2021 w Dziale Rekrutacji i Marki Pracodawcy zajmuje się komunikacją wewnętrzną, badaniami wizerunku pracodawcy, współpracą z uczelniami wyższym oraz kampaniami rekrutacyjno-wizerunkowymi. Największą frajdę sprawia jej praca koncepcyjna i kreatywna. Do pełnego szczęścia potrzebuje kontaktu z ludźmi. Wysoko ceni sobie przyjazne środowisko pracy i takie też stara się tworzyć. Z wykształcenia filolożka germańska. Miłośniczka prozy Margaret Atwood oraz Olgi Tokarczuk. Po pracy biega, czyta, uprawia jogę i spaceruje z psem, najchętniej po lesie.

Dorota Ignaczak

Ekspertka ds. Rekrutacji

Swoją LIDLealną przygodę zaczęła w 2014 od stażu w dziale Marketingu, gdzie przez kolejne lata konsekwentnie podążała drogą od specjalisty do młodszego kierownika ds. Marketingu. Koordynowała powstawanie kilkuset gazetek reklamowych, spotów TV, radiowych, plakatów i innych materiałów reklamowych. Jako manager, z wielką radością uczestniczyła w licznych rekrutacjach stażystów do działu Marketingu, aż w 2022 roku postanowiła przejść na stronę HR. Obecnie rozwija się jako koordynator programu stażowego The Lidl Way to Career i innych projektów w obszarze personalnym Lidla. Największą radość w pracy sprawiają jej poznawanie nowych osób oraz obserwowanie rozwoju karier pracowników, z którymi miała styczność na początku ich drogi. Na co dzień mama Agnieszki, miłośnik escape roomów i fanka kuchni azjatyckiej.

Katarzyna Kurek

Starsza Specjalistka ds. Programów Motywacyjnych w Dziale Sprzedaży

W Lidlu od trzech i pół roku, od samego początku zajmuje się platformą grywalizacyjną, dostępną dla wszystkich Pracowników Lidl Polska. Na co dzień szuka coraz to lepszych i bardziej kreatywnych sposobów na motywowanie Pracowników do wykonywania codziennych zadań. Z wykształcenia polonistka, lubi ubierać w ciekawe historie to, co z pozoru może wydawać się nudne i nieprzystępne. Choć jej praca wymaga skupienia i ciszy, docenia kreatywność płynącą z zespołowych spotkań i burzy mózgów. Prywatnie miłośniczka kotów, dzieląca swój czas pomiędzy czytanie książek i treningi bokserskie.