Rekrutacja eNStudios – spotkanie z praktykodawcą – Collegium Da Vinci Poznań

Rekrutacja eNStudios – spotkanie z praktykodawcą

Spotkaj się z przedstawicielem eNStudios i zobacz jak mogą wyglądać Twoje praktyki w production HUBie eNStudios!

Rekrutacja eNStudios – spotkanie z praktykodawcą

Data

25.11.2023 - 28.11.2023

Godzina

14:00 - 18:00

Miejsce

Collegium Da Vinci i online

Bilety

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy:

Podziel się

Spotkaj się z przedstawicielem eNStudios – dr inż. Michałem Janowskim i dowiedz się, jak może wyglądać Twoja przygoda w ramach praktyki zawodowej w production HUBie eNStudios!

Wydarzenie jest skierowane do studentów CDV zainteresowanych realizacją praktyk zawodowych w production HUBie eNStudios.
Uczestnicy poznają warunki i zakres czasu realizacji praktyk, dowiedzą się jakie obowiązki będą wypełniać a także zdobędą informację o zakresie możliwości zdobywania doświadczenia we współpracy z eNStudios.

Kiedy się spotkamy?

Mamy dla Ciebie 3 terminy do wyboru:

  • 25.11, godzina 14:00 – spotkanie online
  • 28.11, godzina 13:00 (spotkanie online)
  • 28.11, godzina 17:00 (spotkanie stacjonarne)

Zapisz się, a w formularzu zadeklaruj, w którym terminie się pojawisz*

Gość wydarzenia

dr inż. Michał Janowski

Badacz interesujący się szeroko rozumianym ruchem postaci oraz przedmiotów w zadeklarowanej przestrzeni zarówno realnej, jak i cyfrowej. Obecnie piastuje stanowisko Supervisora Motion Capture w eNStudios.

Uwielbia wyzwania w postaci ambitnych projektów CGI z wykorzystaniem oprogramowania Motive 3.X+, UE5, Unity, pakietu Autodesk oraz Blendera. Włada biegle 3 językami obcymi (angielski, niemiecki, francuski). Jest laureatem stypendium Ministra Edukacji Narodowej oraz uczestnikiem prestiżowych stażów zagranicznych „NAWA”, które zrealizował we Wiedniu oraz Kolonii.

*zastrzegamy sobie prawo do organizacji spotkań w terminach, w których swój udział zadeklaruje odpowiednia liczba osób. W dalszych działaniach będziemy informować wszystkie zarejestrowane osoby o terminach realizacji spotkań z dr inż. Michałem Janowskim.