Inauguracja roku akademickiego 2021/2022 | Collegium Da Vinci Poznań

Inauguracja roku akademickiego 2021/2022

Zapraszamy na jubileuszową inaugurację roku akademickiego!

Inauguracja roku akademickiego 2021/2022

Data

11.10.2021

Godzina

11:00 - 13:00

Miejsce

Aula Artis

Bilety

Bilety nie obowiązują

Podziel się

Zapraszamy wszystkich studentów Uczelni Ludzi Ciekawych, jak również osoby z zaproszeniami Rektora CDV, na jubileuszową inaugurację roku akademickiego 2021/2022, która odbędzie się w dniu 11 października 2021 roku o godz. 11:00 w gmachu uczelni – Auli Artis, przy ul. Kutrzeby 10 w Poznaniu.

Rok jubileuszowy 25-lecia istnienia Uczelni, jak również Inaugurację roku akademickiego świętujemy zgodnie z hasłem “Ciekawi nas przeszłość i przyszłość”.

Studenci pierwszego roku złożą ślubowanie, odbiorą indeksy podczas immatrykulacji, odśpiewają Gaudeamus. To wyjątkowa okazja, aby Społeczność Akademicka CDV wspólnie świętowała rozpoczęcie roku akademickiego 2021/2022.

Wykład inauguracyjny „Przyszłość już tu jest” wygłosi Gość Honorowy – Magdalena Dziewguć, Country Manager Google Cloud Poland.

Menadżer z wieloletnim doświadczeniem w branży nowych technologii. Studiowała prawo i psychologię, posiada tytuł Executive MBA SGH oraz GMP Harvard Business School. Od 2014 roku pracuje dla Google, od 2019 jest również członkiem Rady Nadzorczej banku BNP Paribas oraz członkiem Rady Politechniki Wrocławskiej. Wcześniej V-ce Prezes Exatel SA i członek kilku Rad Nadzorczych. Od 2000 roku współtworzyła rynek usług telekomunikacyjnych dla biznesu w sieci Orange i Plus. Założycielka Digital University oraz LiderSHE w Polsce.

Od początku swojej kariery zajmuje się tematyką nowych technologii i ich wpływu na procesy biznesowe w organizacjach. Jako ekspert w dziedzinie innowacji, restrukturyzacji i budowania kultury zaangażowania i współpracy. Ma za sobą szereg transformacji cyfrowych.

Na co dzień Mama Soni, Adasia i Franka, aktywnie działa w projektach rozwijających obecność kobiet w przestrzeni publicznej. Magda głęboko wierzy, że dwa czynniki zmieniają świat na lepsze: nowe technologie i więcej decyzji podejmowanych przez kobiety.

Ze względu na ograniczenia pandemiczne na wydarzenie zapraszamy wszystkich studentów Uczelni Ludzi Ciekawych i osoby z zaproszeniami Rektora CDV.