Wejdź do branży IT bez konieczności zostania programistą. – Collegium Da Vinci Poznań
Treść Menu ogólne Menu studiów Stopka

Wejdź do branży IT bez konieczności zostania programistą.

Posłuchaj, jak zostać IT Project Managerem.
Wejdź do branży IT bez konieczności zostania programistą.
Data

11.06.2021

Godzina

18:00 - 19:30

Miejsce

online

Bilety

udział bezpłatny

Podziel się

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych karierą w branży IT. Zostań IT Project Managerem, poznaj kierunek IT Project Management – informatyczne techniki zarządzania w Collegium Da Vinci w Poznaniu.

11 czerwca  o godzinie 18:00 organizujemy spotkanie dla wszystkich zainteresowanych pracą w IT. Podczas spotkania posłuchasz wykładowcy kierunku IT Project Management – informatyczne techniki zarządzania w CDV, który opowie m.in. o:

  •  kim jest IT Project Manager
  • dlaczego branża IT potrzebuje Project Managerów
  • co powinien umieć Project Manager
  • jakie są możliwości pracy dla  IT PM-ów
  • jak zdobyć wymagane kompetencje

Spotkanie poprowadzi mgr Przemysław Starosta – opiekun kierunku IT Project Management w Collegium Da Vinci

Prowadzący:

Przemysław Starosta - Opiekun kierunku

Specjalista z zakresu baz danych, doświadczony trener programowania, programista baz danych i procesów ETL oraz kierownik projektów informatycznych. Współpracował z takimi firmami, jak Lidl, GSK, Raben czy Sii. Interesuje się każdym tematem związanym z danymi – od prostych raportów, poprzez ETL i Big Data, kończąc na modelowaniu procesów z wykorzystaniem machine learning. Właściciel firmy
Grasta. Miłośnik szeroko pojętej nauki.

„IT Project Management jest skierowany do osób, które są gotowe brać odpowiedzialność za realizację projektów. Umożliwia nabycie koniecznych umiejętności i miękkich kompetencji, które pozwolą swobodniej komunikować się z członkami zespołu. Studia te dają również możliwość poznania narzędzi IT oraz podstaw programowania, co pozwoli trafnie szacować wymagania na poszczególnych etapach projektu. Patrząc na
rozwój IT, kierunek IT Project Management jest idealną odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku w zakresie osób potrafiących zarządzać projektem, uwzględniając wiele aspektów jego realizacji”.