Open IT Day | Tester Automatyzujący w Selenium | Collegium Da Vinci Poznań

Open IT Day | Tester Automatyzujący w Selenium

Wejdź z nami do świata IT!

Open IT Day | Tester Automatyzujący w Selenium

Data

22.09.2022

Godzina

19:00 - 20:30

Miejsce

Online

Bilety

Wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy

Podziel się

Zapraszamy na bezpłatne, otwarte dla wszystkich zainteresowanych spotkanie wokół studiów podyplomowych Tester Automatyzujący w Selenium w Collegium Da Vinci.

To już czwarta edycja studiów podyplomowych na tym kierunku – setki zadowolonych słuchaczy nie mogą się mylić! Sprawdź, dlaczego warto wkroczyć z nami w świat IT.

Celem studiów podyplomowych jest zapoznanie słuchaczy z nowoczesnymi metodami automatyzacji testów oprogramowania. Studia pozwolą zdobyć praktyczne umiejętności  tworzenia i rozwijania  programów testujących (skryptów testowych) w dwóch językach programowania: Python i Java.

Studia adresowane są dla osób, które chcą zmienić branżę na IT, mają podstawy programowania (tj. wiedzą co to są: zmienne, stałe, pętle, instrukcje warunkowe, kompilator itd.). Uczestnikami podyplomowych studiów mogą być także osoby, które chcą się nauczyć tworzyć nowoczesne aplikacje webowe oparte o frameworki JS.

Grupy dopasowywane są do poziomu zaawansowania uczestników.

Plan spotkania:

19:00-19:15 – Wprowadzenie – nowoczesny program studiów „Tester Automatyzujący w Selenium” w CDV

19:15-20:15 – Warsztaty z automatyzacji testów z wykorzystaniem nowoczesnych technik. Praktyka testowania na żywo.

20:15-20:30 – Sesja pytań i odpowiedzi na temat studiów podyplomowych „Tester Automatyzujący w Selenium” w CDV. Informacje dla kandydatów o przygotowaniu do efektywnego studiowania w CDV.

Poznaj prowadzących

Grzegorz Mazur

Absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu (Nowoczesne technologie Webowe i Mobilne) oraz  studiów podyplomowych (Android i iOS) na Politechnice Wrocławskiej. Pracował w międzynarodowej firmie budującej oprogramowanie w branży lotniczej a także w mniejszych firmach softwarowych. Posiada doświadczenie w przekazywaniu wiedzy i praktycznym szkoleniu ludzi dorosłych. Prowadzi szkolenia od 6 lat (w tym w IT od 4 lat). Założyciel projektu podyplomowe.IT
Obszar zainteresowań to budowa aplikacji webowych, mobilnych oraz testowanie oprogramowania. Pasjonat stosowania praktycznych rozwiązań informatycznych do nauczania umiejętności IT odwzorowujących prawdziwą pracę w projekcie informatycznym.

Karol Kolański

Absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Zawodową przygodę z testowaniem oprogramowania rozpoczął w roku 2013. Posiada doświadczenie w implementacji testów automatycznych w języku Python w projektach embedded, web oraz mobile. Od ponad 2 lat dzieli się swoją wiedzą prowadząc szkolenia. Posiada certyfikat ISTQB. Obecnie pracuje na stanowisku Embedded Software Test Engineer w amerykańskiej firmie z branży automatyki przemysłowej.

Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich, obowiązują jednak zapisy.