Przywracamy oddech - konkurs dla studentów CDV! | Collegium Da Vinci Poznań

Przywracamy oddech – konkurs dla studentów CDV!

Stwórz plakat, pomóż szerzyć świadomość chorób płuc!

Wydłużamy termin trwania konkursu do 31.01!

Firma Angelinii Pharma – producent leków i produktów farmaceutycznych oraz agencja pharmamarketingową NEKK z Poznania zapraszają studentów Collegium Da Vinci do udziału w konkursie Przywracamy oddech!

Zadaniem konkursowym jest stworzenie plakatu, który pomoże budować w społeczeństwie świadomość choroby, jaką jest PoCHP. Do wygrania jest aż 2 000 zł i 9 voucherów do sieci Empik. Poznajcie szczegóły!

PoCHP – o znaczy ten skrót?

Za niepozornym skrótem POChP kryje się wielki problem – przewlekła obturacyjna choroba płuc.

Jest groźna, komplikująca życie, a przy tym szalenie powszechna – większość z nas nawet nie ma pojęcia, jak bardzo! Głównymi objawami choroby są: przewlekły kaszel, duszności, krótki oddech i ucisk w klatce piersiowej. Wielu chorym towarzyszy lęk i depresja, co pogarsza przebieg POChP. Bardzo ważne jest więc wsparcie zarówno bliskich jak i lekarzy, którzy odpowiednią farmakoterapią i edukacją mogą poprawić komfort życia swoich pacjentów.

Na czym polega konkurs?

  • Zadaniem jest zaprojektowanie plakatu będącego interpretacją hasła „Przywracamy oddech”.
  • Autorzy mogą nawiązywać do różnych wątków związanych z chorobą wykazanych w briefie, tj. świadomości choroby, rozumienia skrótu, czynników ryzyka itp.
  • Wymagania techniczne: format 70 x 90 cm + 3mm spad z każdej strony, 300 DPI, CMYK, PDF;  plik poglądowy 1000px, dłuższy bok 72 ppi, RGB, jpg
  • Nazwa konkursu jest tylko hasłem marketingowym, nie musi się znaleźć na żadnej z prac. Można ją potraktować jako źródło inspiracji.
  • Szczegóły dotyczące wymagań technicznych dostęne są w poniższym regulaminie w regulaminie.

Jak wziąć udział?

Prace spełniające powyższe założenia należy wysłać na adres przywracamyoddech@nekk.pl podając w treści: imię, nazwisko oraz numer telefonu komórkowego do 31.01.2023 r.

W konkursie mogą wziąć udział tylko studenci Collegium Da Vinci.

Zapraszamy na debriefing!

Po każdym briefie kreatywnym musi odbyć się debriefing – już niebawem odbędzie się spotkanie z agencją NEKK. Dokładny termin podamy wkrótce!