Palina Hadunova – Collegium Da Vinci Poznań

Poznaj Palinę Hadunovą – ambasadorkę kierunku Mediaworking!

Dlaczego wybrałaś Mediaworking w Collegium Da Vinci?

Wybrałam Mediaworking, ponieważ zależało mi na tym, aby moja przyszła praca była nowoczesna i kreatywna. Chciałam też mieć możliwość, by ciągle się rozwijać i doskonalić umiejętności, które posiadam.

CDV wybrałam, bo bardzo zaciekawił mnie sposób kształcenia oparty na praktyce i pracy zespołowej oraz profesjonalne podejście wykładowców do swojej pracy.

Uczelnia jest nieszablonowa, tolerancyjna, daje studentom wiele możliwości by rozwijać siebie i swoje talenty. To mi się bardzo podoba.

Collegium Da Vinci jest Uczelnią Ludzi Ciekawych. Jakich ludzi spotkałaś dotąd na uczelni, wśród studentów czy wykładowców?

Bardzo się cieszę, że na tej uczelni trafiłam, moim zdaniem, do najlepszej grupy ze wszystkich które mogły być! Koledzy z roku naprawdę są zaangażowani i chętni do współpracy, zawsze mogę pogadać z nimi czy poprosić o pomoc. Zaprzyjaźniłam się z bardzo sympatycznymi osobami, jestem tym w pełni zadowolona, w ich gronie czuję się swobodnie i zrelaksowanie. Podoba mi się podejście wykładowców, którzy są bardzo empatyczni i mili i traktują nas jako swoich partnerów.

Jaki przedmiot na studiach najbardziej Cię ciekawi?

Bardzo pasjonującym przedmiotem dla mnie jest warsztat kreatywny, co jest przede wszystkim zasługą naszej wspaniałej wykładowczyni, Klaudii Bączyk-Lesiuk. Jestem zadowolona też z tutoringu grupowego prowadzonego przez Julitę Popiołek, na którym mam możliwość wypowiedzenia się. Szczególnie interesują mnie przedmioty, na których mogę wyjść poza schemat i stworzyć coś oryginalnego, a może nawet korzystnego dla mnie i społeczeństwa.

Co zaskoczyło Cię na studiach? Czego się o sobie dowiedziałaś? 

Najbardziej zaskoczyło mnie to, że studiuję tylko trzy razy w tygodniu, więc mam czas na praktyki i pracę. Podoba mi się, jak są ogólnie organizowane zajęcia, zawsze wynoszę z nich ogrom przemyśleń. Mam wszystkie narzędzia do wyrażenia mojej kreatywności, mogę robić to na różne sposoby. Dowiedziałam się, że potrafię pracować zespołowo i osiągać sukcesy. Zrozumiałam, że moje otoczenie jest bardzo tolerancyjne i akceptujące, oni wspierają mnie we wszystkich sytuacjach.

Komu poleciłbyś studia na Twoim kierunku?

Poleciłabym studia na Mediaworkingu osobom otwartym na nowe doświadczenie, które nie boją się eksperymentować i szukać nieoczywistych rozwiązań problemów.

Gdzie widzisz się po studiach, jakie są Twoje marzenia?

Nie mam dokładnego planu, ale na pewno chcę związać swoją przyszłość z kierunkiem studiów. Chcę mieć wiele wariantów do rozwoju osobistego oraz możliwość pracować z każdej części świata.

Czy są jakieś osiągnięcia, którymi chcesz się pochwalić?

Umiem robić różne rzeczy z gliny polimerowej, na przykład lalki. Uczestniczyłam w kilkunastu różnych konkursów międzynarodowych i otrzymywałam wiele dyplomów i nagród. A do tego wszystkiego przez 8 lat uprawiałam taniec towarzyski.

Obserwuj Palinę na Instagramie!