Lilianna Jabłońska | Collegium Da Vinci Poznań

Dlaczego wybrałaś Mediaworking?

Nie planowałam w tym roku podejmować studiów, a na ofertę Mediaworkingu wpadłam przez przypadek. Program studiów pokrywał się z moja pracą zawodową i uznałam, że to świetna okazja na poszerzenie wiedzy. Decyzja o podjęciu studiów po 5 latach od ukończenia edukacji nie była łatwa, ale teraz wiem, że był to strzał w dziesiątkę.

Jaki przedmiot najbardziej Cię ciekawi?

Najbardziej podobają mi się przedmioty prowadzone przez wykładowców praktyków. Mówią o swojej pracy z dużą pasją i przekazują nam przydatną wiedzę opartą na doświadczeniu, zamiast suchej teorii. Nie mieliśmy jeszcze wielu przedmiotów, ale za najciekawsze w tej chwili mogę uznać te dotyczące PR i CSR.

Czy studia pomagają Ci realizować Twoje pasje?

Studia pomogły mi odnaleźć pasję w moim zawodzie. Zagadnienia, które omawiamy na zajęciach, inspirują mnie do wprowadzania zmian w mojej firmie. Dzięki zajęciom polubiłam również pracę w zespole, z czym od zawsze miałam problem.

Co to znaczy, że ktoś jest ciekawy?

Osoby ciekawe, to takie, których słucha się z przyjemnością, ponieważ dzięki szerokim zainteresowaniom oraz doświadczeniu życiowemu mają o czym opowiadać, potrafią zainspirować innych.

Dlaczego wybrałaś CDV?

Nigdzie indziej nie znalazłam odpowiedniego kierunku studiów. Na uczelni najbardziej cenię sobie zajęcia praktyczne, pracę w zespołach oraz wykładowców-praktyków.

Czym chciałabyś się zajmować?

Chcę w dalszym ciągu rozwijać moją firmę, która zajmuje się głównie dziennikarstwem internetowym oraz e-commerce, co w całości pokrywa się z kierunkiem studiów. Ważne jest dla mnie, żeby nie stać w miejscu, tylko cały czas iść naprzód.

Co Cię kręci?

W wolnym czasie zajmuję się rekonstrukcją historyczną, a także spędzam czas z moim koniem, najczęściej chodząc po lasach.

Z jakich swoich osiągnięć jesteś dumna?

Jestem dumna z tego, że stale się rozwijam, nie stoję w miejscu i ciągle próbuję nowych rzeczy.