Marek Banaszak – Collegium Da Vinci Poznań
Treść Menu ogólne Menu studiów Stopka

O mnie

Jestem managerem z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu produktami, projektami i zespołami, wykładowcą, trenerem, certyfikowanym tutor, moderatorem design thinking, konsultantem i doradcą. Obecnie  jestem odpowiedzialny w PRAVNA Group sp. z o.o. za rozwój produktów związanych z realizacją usług prawniczych on-line jako Product Manager. Jestem też współtwórcą i Prezesem Zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Technologii.

W latach 2017-2021 pełniłem funkcję Kierownika Katedry Edukacji i Nowych Mediów Collegium Da Vinci i byłem odpowiedzialny za tworzenie i realizację praktycznych kierunków studiów we współpracy z biznesem (Mediaworking, Data Science, Kreatywna Produkcja Wideo).  Wcześniej współpracowałem z agencją marketingową Smart55 w projekcie dotyczącym mechanizmów reklamy natywnej oraz z  ITI Neovision jako członek redakcji przygotowującej internetowy magazyn Telewizji N.

Jestem ekspert w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój ds. oceny wniosków “szybkiej ścieżki” w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju oraz ekspertem Sieci Edukacji Cyfrowej KOMET@. W latach 2018-2020 byłem członek grupy roboczej ds. Kompetencji Cyfrowych w Ministerstwie Cyfryzacji, a w latach 2020-2021 członkiem Rady Sektorowej ds. Kompetencji Sektora Komunikacji Marketingowej.

Ciekawi mnie

  • jak rzeczy skomplikowane realizować w prosty sposób;
  • jak  sprawić by produkt czy usługa była intuicyjna, atrakcyjna i prosta dla klienta, mimo swojej złożoności i skomplikowania.

W wolnych chwilach oglądam Tarrantino i Almodovara oraz strzelam do celu z broni czarnoprochowej.