Konferencja "Wypracuj swoją przyszłość" | Collegium Da Vinci Poznań %

Konferencja „Wypracuj swoją przyszłość”

Podczas konferencji “Wypracuj swoją przyszłość” prelegenci praktycy opowiedzą o zdobywaniu doświadczenia, drogach rozwoju zawodowego i podzieli się poglądami na temat pracy. Dodatkowo uczestnicy i uczestniczki konferencji będą mogli zapoznać się z propozycjami pracy i staży firm, które w ramach “Wypracuj swoją przyszłość” wystawią się w CDV ze swoimi ofertami.

Konferencja „Wypracuj swoją przyszłość”

Data

16.12.2022

Godzina

10:00 - 17:00

Miejsce

Collegium Da Vinci, sala A.005

Bilety

Obowiązują zapisy

Podziel się

Chcesz określić ścieżkę swojej kariery i dobrać środki do jej realizacji? Podczas konferencji “Wypracuj swoją przyszłość” 4 prelegentów praktyków opowie o zdobywaniu doświadczenia, drogach rozwoju zawodowego i podzieli się poglądami na temat pracy. Opowiedzą o codziennych wyzwaniach, z którymi mierzą się w swojej codziennej pracy oraz o tym, jak wyglądała i wygląda ich droga zawodowa.

W ramach konferencji “Wypracuj swoją przyszłość” odbędą się również godzinne warsztaty dostosowane tematycznie do studentów 4 kierunków:

 • Mediaworking,
 • Informatyka,
 • Grafika,
 • Zarządzanie kreatywne.

Dodatkowo uczestnicy i uczestniczki konferencji będą mogli zapoznać się z propozycjami pracy i staży firm, które w ramach “Wypracuj swoją przyszłość” wystawią się w CDV ze swoimi ofertami.

Harmonogram konferencji

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA Po wyczerpaniu miejsc na wydarzenie, zapisujący sie trafią na listę rezerwowych, o czym poinformujemy w mailu.
 • Piątek 16.12.2022
  • 9:00

   Rejestracja uczestników

  • 10:00

   Rozpoczęcie prelekcji

  • 12:15

   Przerwa

    

  • 12:30

   Warsztaty w poszczególnych salach

  • 14:30

   Przerwa

  • 15:00

   Gość specjalny

  • 15:30

   Q&A

  • 16:00

   Koniec

Mowę motywacyjną wygłosi Profesjonalny Mówca i Trener rozwoju kompetencji miękkich Tomasz Franciszek Grzelak.

Prelegenci i partnerzy

Alchemiq Studio

Tworzą i produkują opowieści audiowizulane. Współpracują z międzynarodowymi klientami. W ostatnim czasie zrealizowali postprodukcje spotów dla marki In Jelly, na Japoński rynek.  Stworzyli 3d scenografię, trackowali, kluczowali, animowali i łączyli wszystko w całość.

LUCKYYOU

Znają trendy i wiedzą, jak wyciągać celne insighty. Są ekspertami od strategii, komunikacji i digital marketingu. Codziennie współpracują z firmami znajdującymi się w różnych zakątkach świata. Przez ostatni czas wykorzystali swoje doświadczenie pracując nad projektem filmowym IKEA.

Muffinsoft

Działają w Saleforace, ale specjalizują się też w DevOps i AWS. Mają klientów na całym świecie. Realizują projekty, jako techniczne wsparcie: developerzy, architekci, techniczni konsultanci. Oprócz słania pomocy klientom w ostatnim czasie wspomagali CharITy Hackathon.

Biuro karier CDV

Przygotowują studentów i absolwentów do podjęcia pracy oraz pomoc w znalezieniu najbardziej odpowiedniego zatrudnienia. Organizują szkolenia, warsztaty oraz prowadzą indywidualne spotkania jako doradca zawodowy.

Natalia Plucińska

Senior UX researcher w OLX Group. 7- letnie doświadczenie jako badaczka UX. W swojej pracy skupia się głównie na badaniach jakościowych, a najbardziej ceni sobie kontakt z użytkownikami podczas wywiadów.

Znajdziesz mnie na

Tomasz Franciszek Grzelak

Trener rozwoju kompetencji miękkich, pomaga odkryć markę osobistą i przedstawiać w mediach społecznościowych. Właściciel Go For More i autor książki „ W stronę Twojego blasku – Twój potencjał w mediach społecznościowych „