Nazar Ulianytskyi | Collegium Da Vinci Poznań

Dlaczego wybrałeś kreatywną produkcję wideo w CDV?

Zawsze interesowało mnie wszystko, co jest związane z filmem. Collegium Da Vinci była jedyną uczelnią, która spełniała moje warunki w 100%. Nie sądziłem, że znajdę miejsce do studiowania, w którym wszystko by mi odpowiadało. A jednak się udało. Jestem w pełni usatysfakcjonowany.

Jaki przedmiot najbardziej Cię ciekawi?

Z pewnością jest to Produkcja i rola producenta w filmie dla Internetu. Zdobyłem wiele ważnych i użytecznych informacji dotyczących stanowiska producenta.

W jaki sposób studia pomagają Ci realizować Twoje pasje, cele życiowe?

Nowe znajomości, nowi przyjaciele, dużo nowych pomysłów, dużo podobnie myślących osób. Niesamowite było, jak pewnej nocy wpadłem na pomysł realizacji krótkiego filmiku. Opisałem szybko koncepcję na naszej grupie na Messengerze i za chwilę miałem 10 osobową ekipę do produkcji. Teraz jesteśmy w trakcie pisania scenariusza. To jest największa wartość tych studiów.

Co to dla Ciebie znaczy, że ktoś jest ciekawy?

Więcej niż jedno spotkanie z przyjacielem, oznacza, że jest on ciekawy. Ciekawe osoby myślą kreatywnie.

Jakie są Twoje marzenia, co Cię kręci?

Studio filmowe jest motywacją do ciekawej pracy. Ta praca musi być związana z zainteresowaniami człowieka, z jego hobby. Ciekawa praca to pasja, która motywuje go do dalszych sukcesów.

Jakie są Twoje doświadczenia, odczucia dotyczące studiowania zdalnego?

Studiowanie zdalne jest realizowane maksymalnie dobrze, ale nie zastąpi bezpośredniej komunikacji z innymi studentami i wykładowcami.

W tym roku CDV obchodzi 25-lecie. Jak Twoim zdaniem będą wyglądały studia i nasza uczelnia za 25 lat?

Za 25 lat będzie dużo nowych kierunków, powszechne będzie nauczanie zdalne i jeszcze więcej zajęć praktycznych.