Collegium Da Vinci po raz kolejny wśród najpopularniejszych uczelni w Polsce! – Collegium Da Vinci Poznań
Treść Menu ogólne Menu studiów Stopka

Collegium Da Vinci po raz kolejny wśród najpopularniejszych uczelni w Polsce!

CDV znalazło się na liście Ministra Edukacji i Nauki.

Collegium Da Vinci po raz kolejny pojawiło się na liście uczelni niepublicznych najczęściej wybieranych przez kandydatów według ogólnej liczby zgłoszeń kandydatów (ponad 1 tys.) na studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie w roku akademickim 2023/2024.

Uczelnia pojawiła się w zestawieniu zarówno w obszarze studiów stacjonarnych (na które aplikowało 1999 chętnych), jak i niestacjonarnych (z 1620 chętnymi).

“Za wynikiem tym stoi na pewno unikatowy w skali kraju model praktycznego kształcenia studentów oparty o ścisłą współpracę z partnerami biznesowymi. Model, w którym bardzo duży nacisk położono na rozwój indywidualnych talentów i predyspozycji studentów – choćby w ramach grupowej i indywidualnej pracy z tutorami, kształcenie kompetencji przyszłości kluczowych z perspektywy efektywnego funkcjonowania na zmieniającym się rynku pracy, a także na indywidualizację kształcenia pozwalającą każdemu studentowi w dużym stopniu na swobodne budowanie własnej ścieżki edukacyjnej.”
dr Krzysztof Patkowski
Dziekan Wydziału Nauk Stosowanych
Szczegółowy raport Szczegółowy raport

Częścią raportu Ministerstwa Edukacji i Nauki są też zestawienia najpopularniejszych dyscyplin i kierunki studiów na studiach stacjonarnych pierwszego stopnia.

Wśród wiodących dyscyplin naukowych wybieranych przez polskich studentów znalazły się również te z oferty Collegium Da Vinci:

Dziękujemy za zaufanie!

Kolejna rekrutacja na studia I i II stopnia rusza już 16 stycznia 2024.