„Nie mogę na to patrzeć”, wystawa fotografii Inki Rosochy – Collegium Da Vinci Poznań

„Nie mogę na to patrzeć”, wystawa fotografii Inki Rosochy

Zapraszamy na wernisaż i wystawę fotografii Inki Rosochy, który odbędzie się 25 maja o godzinie 18:00 w Galerii Rotunda w Collegium Da Vinci.

„Nie mogę na to patrzeć”, wystawa fotografii Inki Rosochy

Data

25.05.2023 - 07.06.2023

Godzina

18:00

Miejsce

Galeria Rotunda CDV

Bilety

Bilety nie obowiązują.

Podziel się

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na wernisaż fotografii Inki Rosochy, który odbędzie się 25 maja o godzinie 18:00 w Galerii Rotunda w Collegium Da Vinci.

Wystawa potrwa do 07 czerwca 2023 roku.

Wprowadzenie do wystawy wygłosi Wojciech Eichelberger.

Jak sama Autorka pisze o swojej wystawie:

„Chcę przyczynić się do przełamania dręczących nas podziałów przez ukazanie tego, co nazywam “wspólnotą współodczuwania”. Niech ten projekt stanie się jednoczącą platformą zarówno dla tych, którzy uświadamiają sobie zagrożenia związane z obecnym kryzysem, jak i dla tych, których skala tego, co się dzieje przerasta i wybierają obojętność, odcięcie się lub bezradność.”

„Projekt “Nie mogę na to patrzeć” jest projektem szczególnym. Nie tylko dlatego, że jego przesłanie jest wieloznaczne, że angażuje odbiorcę do aktywnej ekspresji jego emocji, lecz także dlatego, że działa edukacyjnie, terapeutycznie i prospołecznie. Tworzy bowiem platformę dla wspólnotowego, uczuciowego zaangażowania wobec kryzysu świata i zachęca do obywatelskiej odwagi. “Nie mogę na to patrzeć” to bardzo kreatywny i zaangażowany społecznie projekt o wysokim poziomie artystycznym.”

Wojciech Eichelberger Psycholog, psychoterapeuta

Wystawa organizowana przez Uniwersytet SWPS we współpracy z Collegium Da Vinci.