HR Business Partner: inwestycja w przyszłość twojej kariery | CDV

HR Business Partner: inwestycja w przyszłość twojej kariery

Webinar z kadrą kierunku studiów podyplomowych HR Business Partner

HR Business Partner: inwestycja w przyszłość twojej kariery

Data

05.10.2023

Godzina

16:30 - 17:30

Miejsce

Online

Bilety

Wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy

Podziel się

Mamy przyjemność zaprosić Cię na webinar, który pomoże Ci odkryć nowe możliwości kariery w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Nasze studia podyplomowe w zakresie HR Business Partner to doskonała okazja do rozwoju zawodowego i osiągnięcia sukcesu w tej fascynującej dziedzinie.

Jeśli jesteś:

  • osobą rozważających studia podyplomowe z kierunku HR Business Partnera,
  • zainteresowany_a obszarem HR i chcesz dowiedzieć się więcej
  • osobą, która rozważa zmianę ścieżki kariery w kierunku zarządzania zasobami ludzkimi
  • pracownikiem_czką obszaru HR: który_a chce zdobyć nową wiedzę i umiejętności, aby awansować w swojej karierze jako HRBP
  • studentem_ką lub absolwentem_ką  kierunków pokrewnych, którzy interesują się specjalizacją w HRBP
  • osobą chcącą rozpocząć karierę w HR, która dopiero rozpoczyna swoją karierę zawodową i widzi HRBP jako potencjalną ścieżkę rozwoju.

Ten webinar jest dla Ciebie!

Na webinarze poruszymy kluczowe kwestie związane z karierą HR Business Partner oraz naszymi studiami podyplomowymi w CDV. Będziemy dyskutować na tematy takie jak:

  • Co Cię motywuje do podjęcia kariery w HR Business Partner?
  • Jakie umiejętności i predyspozycje osobiste są fundamentem sukcesu w dziedzinie HR Business Partner?
  • Czy wiek stanowi przeszkodę? Rola doświadczenia i dojrzałości w karierze HR Business Partner.
  • Wolność zawodu i roli jako cecha pracy HR BP: Jak niezależność i samodzielność pomagają utrzymać poczucie sprawstwa nawet w korporacyjnej hierarchii.

Podczas webinaru będziesz miał_a również okazję zadawać pytania oraz uczestniczyć w sesji Q&A na końcu wydarzenia.

Poznaj prowadzących

Piotr Wiśniewski

Kierownik merytoryczny kierunku HR Business Partner oraz Team manager

Psycholog, edukator – praktyk biznesu specjalizujący się w tematyce zarządzania oraz skutecznej organizacji pracy i uzyskiwaniu synergii w zespołach pracowniczych. Wieloletni trener, nauczyciel akademicki, dydaktyk  (obecnie kierownik studiów podyplomowych i wykładowca – CDV), konsultant w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi od 1997r.

Autor i realizator kompleksowych projektów szkoleniowych, doradczych oraz badawczych wykonanych na rzecz: Kulczyk Tradex (Generalny importer VW), Skoda Auto Polska, Skoda Auto Rosja oraz VW Chiny, (autorskie projekty dotyczące standardów kierowania zespołami, obsługi i pracy z klientem).

W latach 2008-2009 zrealizował projekt Szkoły trenerów na rzecz Škoda Auto China – Shanghai Volkswagen selekcjonując oraz wdrażając zespół coachów i szkoleniowców przeprowadzających wdrożenia do pracy oraz zmiany rozwojowe w sieci sprzedaży i obsługi VW i Skody w Chinach.

Autor i realizator szkoleń z zakresu pracy z klientem,  budowy standardów kształtowania relacji z klientem na rzecz m.in.: ZUS, Izba celna, Urząd miasta Wrocławia, Poznania, Energa S.A, Deutsche Bank, Terravita, MAN, Polskie Porty Lotnicze, Poczta Polska

dr Małgorzata Kośmicka

Ukończyłam Politechnikę Poznańską, Studia Podyplomowe z Marketingu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i Georgia State University w Atlancie (pierwsza lokata na roku). W 2007 roku obroniłam na Uniwersytecie Ekonomicznym doktorat na Wydziale Zarządzania w obszarze zarządzania strategicznego. Ukończyłam Szkołę Coachingu Moderatora oraz 3 szkoły trenerskie, w tym Mistrzowską Szkołę Trenerów Moderatora. Jestem certyfikowanym trener/ facylitator DISC.

Angelina Bentkowska

People & Culture Manager | HR Business Partner

People & Culture Manager, HR Business Partner a wcześniej Managerka 24 godziny 7 dni w tygodniu. Rekrutuję od 6 lat.

W swojej pracy największą uwagę zwracam na proaktywność i innowacyjność, znajomość rynku pracy i trendów oraz analizę danych.

Jestem na bieżąco z nowoczesnymi technologiami, trendami w świecie HR, działaniami topowych firm oraz zagraniczną literaturą branżową.

Swoją wiedzę regularnie pogłębiam kursami i szkoleniami, m.in w EY Academy of Business czy na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ukończyłam HR Business Partner oraz Team Manager na CDV. Interesuję się psychologią, marketingiem internetowym oraz rozwojem sztucznej inteligencji.”

Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich, obowiązują jednak zapisy.

Do zobaczenia na webinarze!