Gra negocjacyjna - Wschód Dzikiego Zachodu | Collegium Da Vinci Poznań

Gra negocjacyjna – Wschód Dzikiego Zachodu

Gra jest skierowana do wszystkich osób, dla których negocjacje stanowią ważny element pracy.

Gra negocjacyjna – Wschód Dzikiego Zachodu

Data

17.11.2022 - 10.12.2022

Godzina

16:00 - 10:00

Miejsce

Collegium Da Vinci

Bilety

Wstęp bezpłatny, jednak liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Podziel się

Gra negocjacyjna „Wschód Dzikiego Zachodu” to gra negocjacyjna, która przenosi uczestników w świat osadników, szukających szczęśliwej i dostatniej przyszłości. Gracze wcielają się w role nowych mieszkańców miasteczka Kairoscity, którego nazwa nawiązuje do postaci Kairosa, greckiego bożka szczęśliwego zbiegu okoliczności. Tworzą cztery rodziny, które we współpracy i rywalizacji ze współmieszkańcami, budują i rozwijają swoje rodzinne biznesy.

Ich głównym zadaniem jest pozyskiwanie niezbędnych zasobów do stworzenia rentownej firmy. W tym celu sprzedają i kupują posiadane dobra, pozyskują potrzebne nieruchomości, reagują na niespodziewane wydarzenia losowe, które mogą ich dźwignąć lub nadwyrężyć ich biznesy. Gracze biorą udział w 9 sesjach negocjacyjnych. Dogadywanie się na konkurencyjnym „dzikim” rynku, stanowi główny obszar treningu i rozwoju kompetencji negocjacyjnych. Zwycięski zespół stanie się włodarzem miasta Kairoscity oraz otrzyma dyplom najlepszego negocjatora.

Gra stanowi okazję do pełnego doświadczenia procesu negocjacyjnego, wykorzystując do tego kontekst budowania biznesu rodzinnego oraz swojej pozycji w miasteczku.

Jej główne cele to zwiększenie skuteczności działania w obszarach:

  • Przygotowania do negocjacji,
  • Budowania i zarządzania zespołem negocjacyjnym,
  • Budowanie dobrego kontaktu z partnerami i adwersarzami,
  • Zdobywania i wymiany informacji,
  • Prowadzenia rozmów negocjacyjnych,
  • Obierania strategii,
  • Dobijania targu,
  • Zamykania negocjacji.

Gra jest skierowana do wszystkich osób, dla których negocjacje stanowią ważny element pracy. Gwarantuje dobrą zabawę, która integruje i zachęca do przełożenia doświadczenia z gry na realne sytuacje w biznesie oraz uczy dobierania odpowiedniej strategii do danej sytuacji.

Szkolenie odbędzie się w Collegium Da Vinci w formie stacjonarnej i zakończy się certyfikatem nabytych umiejętności (dla osób, które zrealizują grę negocjacyjną w pełnym wymiarze godzin).

Gość wydarzenia

Grzegorz Szyszkowski

przedsiębiorca, coach, tutor, trener mentalny, licencjonowany trener umiejętności negocjacyjnych, manager, moderator Design Thinking, współzałożyciel firmy szkoleniowej PAGK Progress. Doświadczenie zawodowe zdobywałem na stanowisku kierowniczym jako manager zespołu w międzynarodowej korporacji. W pracy zawodowej pasjonuje się  takimi tematami jak: wypalenie zawodowe, zarządzanie zmianą i sobą w zmianie, a również przewodzenie w tym procesie, negocjacje, motywacja oraz zwiększanie efektywności. Prywatnie zapalony podróżnik.

Moją mantrą życiową jest sformułowanie: „A teraz jest tak!”, ponieważ wierzę, że zaakceptowanie obecnej sytuacji i aktywne działanie jest najlepszym rozwiązaniem na różne przeciwności losu.

PAGK Progress

Firma PAGK Progress zajmuje się organizacją szkoleń, warsztatów, coachingów grupowych, sesji indywidualnych, które będą angażować uczestników i stwarzać dla nich warunki do nabywania nowych kompetencji w lekkiej  i ciekawej formie. Większość naszych szkoleń prowadzona jest na zasadach gry, a nasi uczestnicy stają się strzelcami nowych umiejętności!

Uwaga!

Szkolenie – Gra negocjacyjna trwać będzie 8 h.

W formularzu zapisów zaproponowane zostały terminy realizacji szkolenia (17.11 – 4h i 18.11 – 4h oraz 10.12 – 8h).

Dni 17-18.11 to jedno szkolenie podzielone na dwie części – każdego dnia będzie odbywać się w godzinach 16:00 – 20:00.

Spotkanie 10.12 realizowane będzie w godzinach 10:00-18:00.

Prosimy o wybór jednego terminu, w którym będzie mógł/mogła Pan/i uczestniczyć w całym wymiarze godzin. W zależności od liczby zapisanych uczestników, Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zrealizowania szkolenia tylko w jednym z zaproponowanych terminów.