Deepfake - true or fake? | Collegium Da Vinci Poznań

Deepfake – true or fake?

Warsztaty, podczas których zgłębisz teorię, ale nie tylko! Będziesz mógł_mogła na własnej skórze przekonać się jak działa sztuczna inteligencja. Nauczysz się rozpoznawać deepfake oraz dowiesz się jak sobie z nim radzić.

Deepfake – true or fake?

Data

29.06.2023 - 30.06.2023

Godzina

17:00 - 20:00

Miejsce

Collegium Da Vinci, sala A301

Bilety

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy:

Podziel się

AI to skuteczny sposób na ułatwienie pracy i skomputeryzowanie rzeczywistości.

Czy rzeczywiście jest tak kolorowo jak na obrazku ?

Są to warsztaty, podczas których zgłębisz teorię, ale nie tylko! Będziesz mógł_mogła na własnej skórze przekonać się jak działa sztuczna inteligencja. Nauczysz się rozpoznawać deepfake oraz dowiesz się jak sobie z nim radzić. Ponadto dowiesz się jak stworzyć własnego awatara! Warsztaty będą obejmować etyczne zastosowanie deepfake’u 🙂

Poznaj z Dominiką Bucholc techniki i podstawy deepfake’u !

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie statusu studenta Collegium da Vinci na ostatnim roku licencjatu, inżynierki lub magisterki.

Prosimy o zabranie własnego laptopa na warsztaty! Nie zapewniamy sprzętu.

Ilość miejsc ograniczona, więc decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty poprowadzi

Dominika Bucholc

Ze światem nowych technologii związana jest  od  początku swojej drogi  zawodowej. Jako marketerka, project managerka i konsultantka współpracowała z wieloma wiodącymi markami. Posiada szerokie doświadczenie w obszarze strategii oraz digital marketingu. Jako entuzjastka technologii naukowo zajmuje się badaniem sztucznej inteligencji oraz ekonomią behawioralną. Aktualnie łączy biznes i technologie, zarządzając międzynarodowymi projektami.