Badania Osobowości Zawodowej a efektywność pracowników – Collegium Da Vinci Poznań

Badania Osobowości Zawodowej a efektywność pracowników

Bezpłatny warsztat dla Managerów HR, właścicieli oraz prezesów firm

Badania Osobowości Zawodowej a efektywność pracowników

Data

29.06.2022

Godzina

14:00 - 16:30

Miejsce

Collegium Da Vinci

Bilety

Wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy

Podziel się

Już 29 czerwca zapraszamy na wyjątkowy warsztat Badania Osobowości Zawodowej a efektywność pracowników skierowany do przedstawicieli biznesu i osób zarządzających zespołem.

Warsztat ma na celu rozwój wiedzy na temat wykorzystania badań osobowości zawodowej w biznesie, jak również prezentację możliwości jakie dają systemy zarządzania oparte na takich badaniach. Osobowość to nasze podstawowe predyspozycje do zachowywania się w określony sposób.

Główny czynnik określający, jak sobie radzimy ze zdarzeniami, które się nam przydarzają. Osobowość to najlepszy wskaźnik naszego powodzenia zawodowego, predyspozycji na dane stanowisko oraz naszej odporności na stres.

System Facet5 to zestaw profesjonalnych narzędzi, które pozwalają na szybki, łatwy do zrozumienia dla całej organizacji system opisu, rozumienia, przewidywania oraz zarządzania kompetencjami, które wynikają z osobowości. Zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą możliwości tego narzędzia – włącznie z aplikacją, która pokazuje silne strony, wyzwania i ryzyka dla konkretnej osoby w kontekście pracy z innymi osobami lub narodowościami.

Warsztaty poprowadzą

Łukasz Kuciński

Trener i konsultant w zakresie zarządzania, sprzedaży i marketingu.

Wspiera firmy w tworzeniu efektywnej kultury organizacji. Autoryzowany partner systemu wspomagającego Zarządzanie Zasobami Ludzkimi – Badania Facet5 do diagnozowania osobowości zawodowej. Ekspert w zakresie tworzenia efektywnych zespołów pracowniczych.

Prowadzi analizy działów handlowych, działów marketingu i działów wsparcia. Współtwórca koncepcji CGT – Corporate Global Thinking – metody kreatywnego rozwiązywania problemów w przedsiębiorstwach przy pomocy metodologii Design Thinking.

Twórca kierunku i kierownik merytoryczny studiów EMBA w Collegium Da Vinci w Poznaniu.

Jest współautorem książki „Firma Jako Całość – Porządkowanie Chaosu Korporacyjnego”, wydanej w Onepress w 2019 roku raz 4 audiobooków z zakresu zarządzania z serii: AMS Prestige.

Barbara Majer-Giernat

Certyfikowany trener biznesu, przedsiębiorca oraz ekspert zarządzania i komunikacji w biznesie. Współwłaściciel i Członek Zarządu AHEAD GROUP, właściciela trzech marek: Face2Face Smart Office Biuro na godziny, Ahead Capital oraz GoAhead Training.

Zrealizowałam ponad 4000 godzin warsztatów. Brałam udział w ponad 300 projektach wdrożeniowych dla firm w zakresie: rozwiązywanie problemów, zmiana, sprzedaż, zarządzanie i komunikacja. Skutecznie pomagam usprawnić komunikację oraz budować efektywne zespoły i długotrwałe relacje w biznesie.

Z uwagi na formę wydarzenia liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.