Spotkanie z praktykiem: Negocjacje w biznesie – case study – Collegium Da Vinci Poznań

Spotkanie z praktykiem: Negocjacje w biznesie – case study

Spotkaj się z ekspertem - Pawłem Przywieczerskim, który podczas prelekcji pt. ,,Negocjacje w biznesie-case study” opowie o realiach negocjacji na polskim rynku finansowym.

Spotkanie z praktykiem: Negocjacje w biznesie – case study

Data

24.01.2023

Godzina

17:00 - 18:30

Miejsce

Collegium Da Vinci

Bilety

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy:

Podziel się

Spotkaj się z ekspertem – Pawłem Przywieczerskim, który podczas prelekcji pt. ,,Negocjacje w biznesie-case study” opowie o realiach negocjacji na polskim rynku finansowym. Podzieli się swoimi doświadczeniami, sukcesami i porażkami przy negocjacjach.

Na podstawie case study i dyskusji, odpowiemy sobie na pytania:

  • Jakie cechy posiada dobry negocjator?
  • Kiedy negocjować, z kim oraz po co?
  • Jak się przygotować do negocjacji?
  • Jakie błędy można popełnić?
  • Jakich błędów należy unikać i jak to robić?
  • Jakie są najlepsze praktyki?- z perspektywy doświadczeń eksperta.
  • Jakie strategie negocjacyjne stosować oraz jak je rozpoznawać?

Spotkanie jest przeznaczone dla osób, które nie mają jeszcze doświadczeń negocjacyjnych w biznesie, ale i dla praktyków – w harmonogramie przewidziana jest sesja Q&A – ciekawe będą wszystkie dyskusje i wartość dodana w postaci  wymiany doświadczeń.

Jeżeli chcesz rozwinąć kompetencje negocjacyjne i zwiększyć swoją pewność siebie w tym procesie, spotkaj się z nami 24 stycznia o godzinie 17:00 w Collegium Da Vinci.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak obowiązują zapisy.

Gość wydarzenia

Paweł Przywieczerski

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, studiów podyplomowych z zakresu psychologii-komunikacji-zarządzania, dodatkowo Executive MBA. Zawodowo związany z rynkiem finansowym od 20 lat. Praktyk, pracownik trzech banków (BPH, Pekao, Credit Argicole), obecnie brokera finansowego (Platinum Financial). Zajmował się wsparciem sprzedaży sieci bankowej, od kilkunastu lat zarządza sprzedażą – sieciami własnymi, franczyzowymi, pośredników. Odpowiedzialny za kompleksową realizację wyników przychodowych i sprzedażowych, poszukiwanie i implementacje nowych rozwiązań wspierających sprzedaż, rozwój współpracy z instytucjami prawnymi i finansowymi.