Project management – wiedza, umiejętności i… bulls#it

Project management – wiedza, umiejętności i… bulls#ity

Wydarzenie organizowane we współpracy z firmą Empressia

Project management – wiedza, umiejętności i… bulls#ity

Data

21.06.2022

Godzina

17:00 - 18:30

Miejsce

Collegium Da Vinci, Sala R312

Bilety

Wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy

Podziel się

Project management – wiedza, umiejętności i… bulls#ity” – to próba zmierzenia się z mitami, które możecie usłyszeć w trakcie budowania swojej ścieżki zawodowej. Zmierzymy się z tym, co inni mówią na temat project managementu oraz dokonamy konfrontacji, co faktycznie kryje się pod tym zawodem, a czym on absolutnie nie jest.

Chcę pokazać Wam na prostych przykładach, jaka wiedza, umiejętności i cechy osobowości powodują, że macie szansę zarządzać projektami pewnie i profesjonalnie.

Bezkompromisowo, ale z pokorą, której podczas studiowania na pewno mi brakowało, zapoznam Was z trudnymi tematami:

  • Czy Project Manager ma być techniczny, czy nietechniczny?
  • Czy te wszystkie narzędzia, o których się uczycie, mają sens w rzeczywistej pracy?
  • Dlaczego różni ludzie będą Wam próbowali udowodnić, że nic nie wiecie i jak będą próbowali to zrobić?
  • Co się obroni zawsze?

Poznaj naszego gościa

Agnieszka Cichowska

Head of websites development i Project Manager w agencji Empressia. Zarządza kilkunastoosobowym zespołem oraz projektami dla mniejszych i większych marek, takich jak KRISPOL, Chochołowskie Termy, Giganci Programowania, PBKM, Vintom. Prowadziła warsztaty dla Grupy Cichy-Zasada czy WSC – największych brandów w swoich dziedzinach. Jedna z półtwarzy kampanii na bannerach budynku przy Kutrzeby. Multipotencjalna liderka, od 2010 roku zarządzająca projektami.

Tworzyła m.in.:

– organizacje rozwoju osobistego
– szkolenia dla firm
– brand zdrowych przekąsek
– aplikację dla stajni
– sklep w Starym Browarze…

i pewnie kilka innych projektów, zanim trafiła do IT i agencji Empressia

Zaczynaliśmy na polskim rynku w 2 osoby. Dzięki dwóm kolegom, którzy chcieli zrobić coś inaczej, w 2010 roku powstała firma Empressia. Dziś jest profesjonalną agencją, którą tworzy kilkadziesiąt osób. Zajmujemy się dwoma najważniejszymi filarami we współczesnym marketingu internetowym: projektowaniem www oraz pozycjonowaniem stron internetowych.

Moglibyśmy przypisać sobie stworzenie pojęcia work-life balance, ponieważ kilkunastoletnia praktyka na rynku idealnie pokazuje, jak gospodarujemy swoim czasem w pracy i po pracy. W „roboczych” godzinach mamy przestrzeń na pracę w skupieniu, kreatywne burze mózgów, spotkania oraz szkolenia. Po pracy realizujemy nasze prywatne pasje. Od czasu do czasu spotykamy się w ramach luźnych integracji. To wszystko pozwala nam utrzymywać w dobrej kondycji najważniejsze narzędzia do codziennej pracy — nasze głowy!