Proces rekrutacyjny oparty na kulturze feedbacku.Jak to robimy w Carlsberg Shared Services? – Collegium Da Vinci Poznań

Proces rekrutacyjny oparty na kulturze feedbacku.
Jak to robimy w Carlsberg Shared Services?

Podczas naszego godzinnego spotkania będziesz miał okazję poznać bliżej proces rekrutacyjny w Carlsberg Shared Services.

Proces rekrutacyjny oparty na kulturze feedbacku.
Jak to robimy w Carlsberg Shared Services?

Data

22.06.2023

Godzina

16:00 - 17:00

Miejsce

Collegium Da Vinci

Bilety

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy:

Podziel się

Serdecznie zapraszamy na stacjonarne spotkanie z przedstawicielkami HR Carlsberg Shared Services

Podczas naszego godzinnego spotkania będziesz miał okazję poznać bliżej proces rekrutacyjny w Carlsberg Shared Services. 

Podczas spotkania dowiesz się:

  • z ilu etapów składa się rekrutacja
  • czego możesz się spodziewać na każdym z etapów
  • jak najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej
  • jakie są nasze oczekiwania względem kandydatów

To tylko część pytań, na które uzyskasz odpowiedź!

Opowiemy Ci również o bardzo ważnym dla nas aspekcie rekrutacji czyli o udzielaniu feedbacku kandydatom – jak wygląda ten proces, kiedy i komu go udzielamy. Przedstawimy Ci możliwości pracy dla osób bez doświadczenia zawodowego w branży SSC. Opowiemy także o naszym Internship Programme.

Będziesz miał okazję zadać ważne dla Ciebie pytania. Poznajmy się! 😊

Gościnie wydarzenia

Natalia Lemanowicz

Od ponad 7 lat jestem związana z obszarem HR. Posiadam doświadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji głównie na stanowiska finansowo-księgowe. Swoje doświadczenie zdobywałam w wewnętrznych działach HR oraz agencji rekrutacyjnej. Ważne są dla mnie tematy związane z well-beingiem. Dlatego, jako część duńskiej organizacji, aktywnie prowadzę wydarzenia, które mają na celu zwrócenie uwagi na zadbanie o siebie każdego dnia w pracy- w biurze czy pracy zdalnej.

Prywatnie czytam bardzo dużo thrillerów psychologicznych i praktykuję jogę.

Agnieszka Kowalczyk

Od ponad 2 lat rozwijam się w branży HR zdobywając doświadczenie w dużych organizacjach. Natomiast to tu, w CSS, miałam okazję nie tylko rozwinąć swoje skrzydła w obszarze rekrutacji, ale również dołączyć do zespołu projektowego wspierającego działania DE&I. Jest to szczególnie bliskie mojemu sercu jako, że wierzę w to, że każdy ma prawo do bycia akceptowanym w miejscu pracy, dlatego też apeluję – rozwijajmy #różnorodność w zespołach.

 

Prywatnie udzielam się wolontariacko, relaksuje przy dźwiękach starych przebojów z lat 80 oraz ochoczo próbuję nowych rzeczy, w tym spełniam swoje marzenia – w tym roku będzie to wyprawa wokół Islandii.

Wydarzenie jest organizowane we współpracy z firmą partnerską Carlsberg Shared Services.

Carlsberg Shared Services to miejsce, w którym biznes i innowacyjność przeplatają się z pasją do warzenia piwa. Świadczymy szeroki zakres usług i kompleksowych procesów oraz wspieramy Grupę Carlsberg w całym regionie Europy Zachodniej. Jako firma odpowiedzialna społecznie, pokazujemy naszą troskę o ludzi i środowisko, wdrażając nasz globalny program zrównoważonego rozwoju. Jednym z jej założeń jest redukcja śladu węglowego o 20% i jesteśmy ambitni, aby osiągnąć ten cel do 2022 roku. Praca zespołowa, otwarta kultura, bogate dziedzictwo w połączeniu z nową technologią i zaawansowanymi procesami to tylko nieliczne elementy budujące naszą wyjątkowość.