Narzędzia i wtyczki usprawniające pracę programistów Unity | Collegium Da Vinci Poznań

Narzędzia i wtyczki usprawniające pracę programistów Unity

Gościem grudniowych INTERAKCJI będzie Marta Ziółkowska z Gspot Studios

Narzędzia i wtyczki usprawniające pracę programistów Unity

Data

19.12.2019

Godzina

18:00 - 19:30

Miejsce

CDV, sala R340

Bilety

Formularz zapisów

Podziel się

Od twórców gier wymaga się bycia cudotwórcami, bo muszą implementować szybko, dobrze i tanio. Przy takich założeniach, zwykle nie ma czasu na pisanie własnych bibliotek czy narzędzi. Nadrzędnym celem staje się utrzymywanie architektury projektu w schludnej i optymalnej formie, a także korzystanie z intuicyjnych i elastycznych wtyczek do edytora oraz silnika.

Wydział Informatyki i Komunikacji Wizualnej CDV zaprasza na wykład Marty Ziółkowskiej pt. „Narzędzia i wtyczki usprawniające pracę programistów Unity”. Prelegentka podczas grudniowych INTERAKCJI opowie o narzędziach ułatwiających pracę designerów i story writerów. Dodatkowo przybliży słuchaczom konkretne dodatki, których napisanie zajęłoby wiele tygodni, a na Asset Store są za darmo lub kosztują góra kilkadziesiąt euro. Marta Ziółkowska zaprezentuje wtyczki pozwalające pisać kod zgodnie z wzorcami projektowymi, np: Dependency Injection czy MVC.

Spotkanie z Martą Ziółkowską odbędzie się 19 grudnia o godz. 18:00 w Collegium Da Vinci, sala R340. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, po wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

Patronem medialnym cyklu INTERAKCJE jest miesięcznik PIXEL – prowadzący serwis PIXELPOST.PL

Marta Ziółkowska

Twórca niezależny, w branży od 7 lat. W 2017 roku założyła Gspot Studios, odpowiedzialne za tytuły: Oh Sheep, Prison VR, Dream Home, Here Be Dragons, Alibabe. Wcześniej pracowała w: Samsung, Game Industry Conference, Cameleon Labs, Infinite Zero Games, Indago.

Inne ciekawe wydarzenia