Marka osobista studenta. Warsztaty z LinkedIn – Collegium Da Vinci Poznań

Marka osobista studenta. Warsztaty z LinkedIn

Właściwie poprowadzona marka osobista i obecność w social mediach stanowi Twoją przewagę na rynku pracy. Dobrym pierwszym krokiem na drodze do jej kształtowania jest obecność na LinkedInie.

Marka osobista studenta. Warsztaty z LinkedIn

Data

21.03.2023

Godzina

16:00 - 19:00

Miejsce

Collegium Da Vinci, Sala A.301

Bilety

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy:

Podziel się

Jeśli uważasz, że to coś dla Ciebie, ale nie masz pomysłu, jak przekuć plany w czyn, przyjdź na spotkanie! Postaramy się, by każdy z uczestników wyszedł ze spotkania z gotowym planem działania w tym medium.

Jeżeli chcesz zbudować swój wizerunek profesjonalisty w sieci, spotkaj się z nami 21 marca o godzinie 16:00 w Collegium Da Vinci.

Na warsztacie poruszymy zagadnienia:

  • LinkedIn jako medium – tylko do szukania pracy?
  • Po co LinkedIn studentowi?
  • Identyfikacja wizualna profilu
  • Jak uzupełnić profil, nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia zawodowego?
  • Czy warto publikować? O czym i jak pisać?
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów na LinkedIn
  • LinkedIn jako współczesne CV? Perspektywa pracodawcy

Ze względu na praktyczny charakter spotkania, liczba miejsc jest ograniczona.  liczy się kolejność zgłoszeń. W przypadku dużego zainteresowana, będzie utworzona lista rezerwowa – zarejestrowani uczestnicy zostaną o tym powiadomieni mailowo.

Prosimy o zabranie ze sobą laptopów, a osoby nieposiadające konta na LinkedIn o rejestrację na portalu przed warsztatami.

Gość wydarzenia

Karolina Jurgowiak

Od niemal 4 lat związana z agencją eCommerce Team. Zajmuje się marketingiem treści, reklamami PPC, a także wspiera klientów w budowaniu silnych marek osobistych. Wśród firm z którymi miała okazję współpracować znajdują się między innymi: Blue Media, Autopay, F-Trust czy Akademia JA.