Dlaczego dwa endpointy mogą kosztować kilkaset tysięcy złotych? – Collegium Da Vinci Poznań

Dlaczego dwa endpointy mogą kosztować kilkaset tysięcy złotych?

Case study z ćwiczeniami. Gościem wydarzenia będzie Tomasz Żmudzińskim (BinarApps), z którym porozmawiamy o tym, jak wygląda praktyka wytwarzania oprogramowania w Software House’ach.

Dlaczego dwa endpointy mogą kosztować kilkaset tysięcy złotych?

Data

15.12.2022

Godzina

17:00 - 19:00

Miejsce

Collegium Da Vinci, Sala A.301

Bilety

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy:

Podziel się

Spotkaj się z Tomaszem Żmudzińskim (BinarApps), z którym porozmawiamy o tym, jak wygląda praktyka wytwarzania oprogramowania w Software House’ach. Wykład połączony jest z ćwiczeniami, w których uczestnicy wcielą się m.in. w role: działu sprzedaży, prezesa i osób technicznych. Jesli interesuje Cię jak wygląda proces wytwarzania oprogramowania oraz z jakimi wyzwaniami mierzą się zespoły developerskie, to wydarzenie jest dla Ciebie!

Wydarzenie kierowane jest do wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się:

  • jak w praktyce wygląda proces wytwarzania oprogramowania,
  • z jakimi wyzwaniami mierzą się zespoły deweloperskie
  • jakie ryzyka pojawiają się na różnych etapach projektowania i wdrażania rozwiązań

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu pt. ,,Zwiększenie potencjału edukacyjnego Collegium Da Vinci szansą na rozwój społeczno-gospodarczy regionu” nr POWR.03.05.00-00-Z092/18 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego przez Collegium Da Vinci w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Gość wydarzenia

Tomasz Żmudziński

Fullstack developer w BinarApps. W branży IT od ponad 5 lat. Na co dzień programuje w PHP (Laravel, Symfony), ale także we Vue, Angularze, Nodzie, od niedawna w Ruby on Rails.