Open IT Day: Frontend Developer – Collegium Da Vinci Poznań
Treść Menu ogólne Menu studiów Stopka

Open IT Day: Frontend Developer

Wejdź z nami do świata IT!
Open IT Day: Frontend Developer
Data

27.09.2021

Godzina

19:00 - 20:30

Miejsce

Online

Bilety

Bilety nie obowiązują

Podziel się

Uwaga!

Ze względów organizacyjnych wydarzenie zostało przełożone z 25 września, godz. 17:30 na 27 września, godz. 19:00.

Zapraszamy!

Zapraszamy na bezpłatne, otwarte dla wszystkich zainteresowanych spotkanie wokół studiów podyplomowych Frontend Developer w Collegium Da Vinci.

To już czwarta edycja studiów podyplomowych na tym kierunku – setki zadowolonych słuchaczy nie mogą się mylić! Sprawdź, dlaczego warto wkroczyć z nami w świat IT.

Celem studiów podyplomowych na kierunku Frontend Developer jest zapoznanie słuchaczy z nowoczesnymi technologiami internetowymi. Studia pozwolą zdobyć praktyczne umiejętności na temat tworzenia i rozwijania nowoczesnych aplikacji webowych po stronie klienta (frontend). Praktyczny charakter studiów oparty o tworzenie projektów (aplikacji) IT podczas trwania kursu z wykorzystaniem sztandarowego frameworka od firmy Google, czyli Angulara.

Studia adresowane są dla osób, które chcą zmienić branżę na IT, mają podstawy programowania (tj. wiedzą co to są: zmienne, stałe, pętle, instrukcje warunkowe, kompilator itd.).  Uczestnikami podyplomowych studiów mogą być także osoby, które chcą się nauczyć tworzyć nowoczesne aplikacje webowe oparte o frameworki JS.

Grupy dopasowywane są do poziomu zaawansowania uczestników.

Plan spotkania:

19:00 – 19:15
Wprowadzenie – nowoczesny program studiów Frontend Developer w CDV

19:15 – 20:15
Warsztaty budowania przykładowej aplikacji w Javascript. Trendy we front-endzie.

20:15 – 20:30
Sesja pytań i odpowiedzi na temat studiów podyplomowych Frontend Developer w CDV. Informacje o przygotowaniu do efektywnego studiowania.

Poznaj prowadzących:

Wiktor Jurczyszyn

Absolwent Politechniki Poznańskiej, programista frontend nie bojący się wskoczyć na backend. Zainteresowania zawodowe to przede wszystkim technologie i frameworki związane z JavaScriptem oraz szeroko pojęte accessibility (czyli dostosowywanie stron internetowych pod wymagania osób niepełnosprawnych). Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i zajęć na studiach podyplomowych (od 2020 r.). Programista z pasją, który każdą wolną chwilę stara się przeznaczyć na zgłębianie tajników tworzenia aplikacji webowych i mobilnych.

Grzegorz Mazur

Absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu (Nowoczesne technologie Webowe i Mobilne) oraz  studiów podyplomowych (Android i iOS) na Politechnice Wrocławskiej. Pracował w międzynarodowej firmie budującej oprogramowanie w branży lotniczej a także w mniejszych firmach softwarowych. Posiada doświadczenie w przekazywaniu wiedzy i praktycznym szkoleniu ludzi dorosłych. Prowadzi szkolenia od 6 lat (w tym w IT od 4 lat). Założyciel projektu podyplomowe.IT
Obszar zainteresowań to budowa aplikacji webowych, mobilnych oraz testowanie oprogramowania. Pasjonat stosowania praktycznych rozwiązań informatycznych do nauczania umiejętności IT odwzorowujących prawdziwą pracę w projekcie informatycznym.

Zobacz, jak wyglądają studia Frontend Developer w CDV!

Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich, obowiązują jednak zapisy.