26.09.2024
Godzina18:00 - 19:30
MiejsceOnline
BiletyWstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy
Zapraszamy na webinar, podczas którego porozmawiamy o błędach poznawczych w pracy badacza UX. To temat, który dotyczy każdego, kto pracuje z użytkownikami i danymi, a nieświadome wpadki mogą wpłynąć na wyniki naszych badań.
Dowiesz się, jakie pułapki myślowe najczęściej pojawiają się w badaniach UX, jak ich unikać oraz odczujesz efekt ich działania na własnej skórze. Poznasz praktyczne sposoby, by zminimalizować ich wpływ na swoje badania i podejmować bardziej trafne decyzje.
Nasz webinar to nie tylko teoria – pokażemy konkretne przykłady z życia badacza UX i omówimy najczęstsze błędy, na które można się natknąć.
Spotkanie jest skierowane zarówno do osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z UX, jak i do tych, które chcą udoskonalić swoje umiejętności.;
Badania UX cieszą się ogromnym wzrostem zainteresowania w branży, a jednocześnie są drugimi najczęściej brakującymi kompetencjami wśród UX-ów (wskazywane przez 36% specjalistów według Raport User Experience i Product Design w Polsce 2021. Vol. 7, 37).
Zdobycie umiejętności z tego zakresu to realna pomoc dla produktu oraz zdobycie przewagi na rynku pracy.
Poznaj prowadzącego:
Szymon Trzepla
Kognitywista i Master of Arts kierunku UX Design. Projektant i badacz UX specjalizujący się w rozwoju złożonych projektów cyfrowych. Kreował rozwiązania dla takich marek jak: Tensorflight, Alior Bank, BillTech, Booste, czy Sanoma Learning.
Przewodniczący komitetu sterującego i współpracownik kierunku UX Design w Hyper Island School Karlskrona.
Specjalizacje obszarowe:
Badania użyteczności, IDI, metody analizy danych jakościowych, audyty użyteczności, wprowadzenie do UX, metody warsztatowe i facylitacja, mentoring
Studia podyplomowe Badania UX w CDV są najbardziej kompleksowym szkoleniem z tego zakresu w całej Polsce – to 178 godzin zajęć warsztatowych oraz 12 godzin seminarium w postaci konsultacji z praktykami.
Zajęcia prowadzone są przez zróżnicowaną kadrę, specjalistów pracujących w różnych firmach pod kątem produktu i wielkości. Słuchacz otrzymuje know-how zarówno freelancerów, agencji, start-upów, software house i korporacji.
Wiadomo jednak, że na rynku oferowane jest wiele alternatyw. Co więc wybrać i kiedy? Jaką wiedzę można otrzymać za darmo i gdzie, a za którą trzeba zapłacić?
Zarówno te, jak i wszelkie inne pytania możesz zadać na żywo z kierownikiem tych studiów podyplomowych – Krzysztofem Miotkiem. Posłuchaj również od samych absolwentek jak wyglądała realizacja projektów i tok nauczania zarówno w trybie zdalnym, jak i hybrydowym.
Sprawdź podcast Studia na każdą karierę!
Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich, obowiązują jednak zapisy.