Team manager: zarządzanie zespołem | managerskie studia podyplomowe

Team Manager

Team Manager
podyplomowe studia managerskie Poznań

Sukces każdej firmy tworzą ludzie, którzy w niej pracują – zespół, który pod okiem lidera działa sprawnie, skutecznie i wydajnie. Managerskie studia podyplomowe w Collegium Da Vinci kompleksowo przygotują Cię do wyzwania, jakim jest zarządzanie zespołem.

 • Chłonąc wiedzę przekazywaną przez wykładowców praktyków, poznasz konkretne narzędzia i techniki niezbędne w codziennej pracy Team Managera.
 • Zarządzanie zespołem, które pomogą w sprawnym działaniu w grupie ludzi o różnych specjalnościach.
 • Rozwiniesz kompetencje miękkie i kreatywne myślenie, co pozwoli Ci lepiej poznać swój zespół.
 • Staniesz się liderem, który dzięki pracy zaangażowanego teamu będzie potrafił przekształcić wizję w rzeczywistość – Managerem, który korzystając z wiedzy i zdobytego doświadczenia, doprowadzi każdy projekt do finału terminowo i skutecznie.

Studia managerskie skierowane są do:

 • kierowników zespołów, team leaderów, kierowników projektów, kierowników zmiany czy koordynatorów w firmach różnego typu
 • osób zamierzających rozwijać karierę zawodową w tym kierunku
 • właścicieli małych firm, którzy nie posiadają wykształcenia w zakresie zarządzania
 • studia managerskie dla wszystkich, których interesuje zarządzanie zespołem

Opis

 • Będziesz się uczył i pracował z praktykami – osobami, które są aktywne zawodowo poza uczelnią, działają w biznesie, prowadzą własne firmy.
 • Program studiów koncentruje się wokół bieżących trendów i aktualnych potrzeb rynku pracy.
 • Priorytetem jest nastawienie na osadzoną w ugruntowanej wiedzy pracę projektową, podwyższającą poziom kompetencji – w trakcie studiów zrealizujesz projekty symulacyjne indywidualne i zespołowe.
 • Rozwiniesz swoje kompetencje miękkie i twarde.
 • Zyskasz umiejętności krytycznej analizy problemu i selektywnego korzystania z narzędzi oraz metod pracy w zarządzaniu, które są dostępne na rynku.
 • Nauczysz się optymalizować własną pracę, zarządzać zespołem i nie ulegać nieefektywnym chwilowym modom.

#studia managerskie Poznań
#zarządzanie zespołem studia
#team manager studia

 • manager zespołu
 • kierownik obszaru/firmy/zakładu
 • koordynator zespołu projektowego
 • wdrożeniowiec zmian i projektów
 • partner i doradca biznesowy managera

#zarządzanie zespołem studia Poznań
#studia dla managerów

Studia podyplomowe są przeznaczone dla wszystkich absolwentów studiów wyższych i nie ma znaczenia, czy posiadasz tytuł licencjata, inżyniera lub magistra.

Sukces każdej firmy tworzą ludzie, którzy w niej pracują – zespół, który pod okiem lidera działa sprawnie, skutecznie i wydajnie. Jednak czy bycia liderem można się nauczyć czy to supermoc, z którą rodzą się tylko wybrani?

O byciu liderem i zarządzaniu zespołami rozmawiamy z Piotrem Wiśniewskim, kierownikiem merytorycznym Team managera – studiów podyplomowych w Collegium Da Vinci.

“Studia managerskie, które proponujemy, opierają się na założeniu, iż kierowanie innymi to nie stanowisko czy powinność, lecz świadomy wybór. Ta decyzja pozostaje w gestii naszego Absolwenta. Predyspozycje, kompetencje, konieczne informacje, wsparcie rozwoju talentów – to obszary naszej wspólnej pracy w toku studiów. Dlatego oddajemy słuchaczom studiów podyplomowych CDV do dyspozycji taki zasób wiedzy, doświadczeń oraz chętnie dzielących się nimi wykładowców, żeby kłopoty stawały się szansami, a nasz Absolwent, jako team manager, kierował sprawnie, budując mosty pomiędzy potencjałem zarządzanych zespołów i ich sukcesem.”
Piotr Wiśniewski
Kierownik merytoryczny kierunku

Program studiów Team Manager

Managerskie studia podyplomowe – zarządzanie zespołem

Studia Team Manager są realizowane w trakcie 13 zjazdów, w trybie sobota – niedziela. Spotkania odbywają się w budynku Collegium Da Vinci przy ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10.

 • 2 semetry

  Czas trwania (start: jesień 2022r.)

 • 200

  Liczba godzin dydaktycznych

Studia Team Manager: Program

Kluczowe funkcje – wyzwania współczesnego managera (16 godz.)

Nowy początek managera –  debiut w zespole (16 godz.)

Manager strażnikiem skarbu (zespołu i firmy) (16 godz.)

Manager XXI wieku – znawcą  innowacji i systemów (16 godz.)

Manager coachem/liderem zespołu (16 godz.)

Manager kierownikiem  projektów (16 godz.)

Manager regulatorem (16 godz.)

Manager budowniczym zespołów (32 godz.)

Podejmowanie decyzji managerskich (16 godz.)

Manager zmian (16 godz.)

Manager  fair play (8 godz.)

Manager a stres i wypalenie (16 godz.)

Warunki zaliczenia

 • Praca dyplomowa praktyczna (projektowa) z wybranego obszaru, z jednym z wykładowców w roli tutora
 • Test wiedzy i indywidualne zadanie symulacyjne.

Kadra kierunku Team Manager

Piotr Wiśniewski

wykładowca

Piotr Wiśniewski

wykładowca

O mnie

rozwińKierownik merytoryczny kierunku HR Business Partner oraz Team manager

rozwińPsycholog, edukator – praktyk biznesu specjalizujący się w tematyce zarządzania oraz skutecznej organizacji pracy i uzyskiwaniu synergii w zespołach pracowniczych. Wieloletni trener, nauczyciel akademicki, dydaktyk  (obecnie kierownik studiów podyplomowych i wykładowca – CDV), konsultant w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi od 1997r.

rozwiń 

rozwińAutor i realizator kompleksowych projektów szkoleniowych, doradczych oraz badawczych wykonanych na rzecz: Kulczyk Tradex (Generalny importer VW), Skoda Auto Polska, Skoda Auto Rosja oraz VW Chiny, (autorskie projekty dotyczące standardów kierowania zespołami, obsługi i pracy z klientem).

rozwińW latach 2008-2009 zrealizował projekt Szkoły trenerów na rzecz Škoda Auto China – Shanghai Volkswagen selekcjonując oraz wdrażając zespół coachów i szkoleniowców przeprowadzających wdrożenia do pracy oraz zmiany rozwojowe w sieci sprzedaży i obsługi VW i Skody w Chinach.

rozwiń 

rozwińAutor i realizator szkoleń z zakresu pracy z klientem,  budowy standardów kształtowania relacji z klientem na rzecz m.in.: ZUS, Izba celna, Urząd miasta Wrocławia, Poznania, Energa S.A, Deutsche Bank, Terravita, MAN, Polskie Porty Lotnicze, Poczta Polska …

rozwińAutor koncepcji i metodologii zarządzania projektem upowszechniania „zwinnych i szczupłych” zmian rozwojowych w handlu i przemyśle (Victaulic, Lidl, Gestamp, Pratt@Whittney) wraz z narzędziami dydaktycznymi i scenariuszem kierowania tym procesem.

Ciekawi mnie

rozwińOdkrywanie źródeł inspiracji stymulujących ludzi do podejmowania ryzyka, wdrażania zmian czy innowacji – czasem wbrew przyziemnej logice.

rozwińPasjonuje się wydobywaniem na światło dzienne momentów kluczowych, krytycznych, w których zadecydowała się przyszłość, w której żyjemy.  Ciekawi mnie poznawanie alternatywnych scenariuszy naszego rozwoju (jednostek i społeczeństw), na zasadzie, co by było gdyby w kluczowym momencie decyzje były inne niż zapadły.

rozwińJestem zapalonym popularyzatorem i poszukiwaczem nowych nieszablonowych form nauczania, dydaktyki ambitnej, adekwatnej do wyzwań a nawet wyprzedzającej potrzeby oraz aktualne aspiracje ludzi.

rozwińCzasem znajduję też w sobie ukrytą pasję do spoglądania w gwiazdy – bardzo amatorsko poświęcając się astronomii -nocą.   

Hanna Kronszmyt

Audytor procesów kadrowo-płacowych

Hanna Kronszmyt

Audytor procesów kadrowo-płacowych

rozwińO mnie

rozwińSpecjalista Prawa pracy z 26 letnim doświadczeniem w obszarze twardego HR. Praktyk przekuwający lata doświadczeń w szkolenia skoncentrowane na obszarze kadr i płac. Analityk i wdrożeniowiec w spółkach polskich i zagranicznych, korporacjach i grupach kapitałowych o złożonych profilach działalności. Unowocześniałam polityki wynagrodzeń oraz wewnętrzne zasady zarządzania zasobami ludzkimi w wymagającej branży Automotiv. Obecnie jestem związana z firmą Żabka Polska Sp. z o.o.

rozwińSpecjalizacje obszarowe

 • Prawo pracy
 • Prawo cywilne
 • Prawo ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych
 • Prawo podatkowe w zakresie PIT
 • Wynagrodzenia

Jarosław Litwiński

wykładowca

Jarosław Litwiński

wykładowca

rozwińO mnie

rozwińManager z imponującym  dorobkiem w zakresie zarządzania oraz restrukturyzacji organizacji, orędownik koncepcji ciągłego doskonalenia. Lider z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych i polskich przedsiębiorstwach produkcyjnych działających zarówno w środowisku B2B oraz B2C.

rozwińAbsolwent Politechniki Śląskiej, swoja karierę rozpoczynał w obszarze łańcucha dostaw General Motors zajmując stanowisko kierownicze. Działania optymalizacyjne w  strukturach firmy Arcelor, które przeprowadził jako dyrektor produkcji wyniosły polski oddział serwisu na pierwsze miejsce w Europie. Kolejne doświadczenia związane były z wybudowaniem i organizacją fabryki, oraz wprowadzeniem organizacji w standardy ISO TS w firmie Euromag.  Jako dyrektor generalny Victaulic Polska przeprowadził restrukturyzację zatrudnienia, wdrożył zmianę polityki sprzedażowej, zarządzał inwestycją związaną z budową nowej linii produkcyjnej, następnie jako Dyrektor operacyjny Victaulic EMEA wdrożył centralizację zakupów oraz zmianę polityki dystrybucji. Pełnił funkcję prezesa zarządu w spółkach akcyjnych FAM GK S.A. oraz Stradom S.A. restrukturyzując organizację  zarówno w aspektach procesowych, jak i finansowych.  Obecnie wykorzystuje zdobytą wiedzę i  doświadczenie  działając jako interim manager.

Jolanta Skrzyńska–Winkel

wykładowca

Jolanta Skrzyńska–Winkel

wykładowca

O mnie

rozwińDyrektor ds. Zasobów Ludzkich z ponad 24- letnim doświadczeniem w obszarze HR. Ekspertka we wdrażaniu funkcji HR i reorganizacji przedsiębiorstw. Przez ostatnie 13 lat związana była z sektorem energetycznym, w chwili obecnej z górnictwem. Wdrażała polityki personalne oraz koordynowała restrukturyzacje i reorganizacje dla kilku podmiotów z branży energetycznej (outsourcing, fuzje i przejęcia oraz tworzenie Centrum Usług Wspólnych). Brała także udział w nowatorskich przedsięwzięciach biznesowych i budowaniu firm od podstaw. Wdrażała politykę zarządzani personelem w branży telekomunikacyjnej i mediach.

rozwińAbsolwentka kierunku psychologii pracy na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania kadrami oraz zarządzania i marketingu reklamy.  Pracę zawodową rozpoczęła w Poznaniu w firmach: doradztwa personalnego, następnie informatycznej Emax oraz  agencji medialnej AMS, gdzie pełniąc funkcję HRM tworzyła strategie zarządzania personelem, uczestniczyła w dynamicznym rozwoju spółek i ich ekspansji rynkowej. Od roku 1999 była związana z rynkiem telekomunikacyjnym i dolnośląską firmą DIALOG na stanowisku dyrektora departamentu zasobów ludzkich, a od roku 2001 dyrektora ds. sprzedaży.  W branży energetycznej spędziła ostanie 13 lat, od  2005 roku w Elektrociepłowni w Zielonej Górze na stanowisku dyrektora ds. zasobów ludzkich, a do roku 2009 w strukturach centralnych mocno zaangażowana w procesy reorganizacyjne dla całej Grupy EDF w Polsce, jako Wicedyrektor HR ds. Rozwoju Organizacji; w latach 2016-2018 w roli  Dyrektora HR dla Grupy EDF w Polsce. W chwili obecnej pełni funkcje Dyrektora ds. Personalnych i Organizacji w jednej z największych spółek grupy KGHM – PeBeKa S.A.

Opłaty

Skorzystaj z promocji
składając komplet dokumentów do 31 października!

Specjalna zniżka dla absolwentów CDV i WSNHiD

 • 0 PLN
  wpisowego
 • 545 PLN
  Zwolnienie z 1 z 10 rat

Wpisowe

 • 100 PLN
  do 31 października
 • 200 PLN
  od 1 listopada

Czesne

 • 1x
  5450 PLN
  płatność jednorazowa
 • 2x
  2725 PLN
  płatność w 2 ratach
 • 10x
  545 PLN
  płatność w 10 ratach

Zniżki

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości uruchomiła dofinansowanie na cele edukacyjne min. studia podyplomowe.

Sprawdź o ile mogą być tańsze Twoje studia. Sprawdź o ile mogą być tańsze Twoje studia.

W CDV możesz liczyć na zniżki w czesnym i stypendia, które sprawią, że studiowanie będzie łatwiejsze.

Sprawdź o ile mogą być tańsze Twoje studia. Sprawdź o ile mogą być tańsze Twoje studia.

Ministerstwo Rozwoju w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój uruchomiło nieoprocentowane pożyczki na cele edukacyjne min. studia podyplomowe.

Sprawdź o ile mogą być tańsze Twoje studia. Sprawdź o ile mogą być tańsze Twoje studia.

Rekrutacja

Wejdź na stronę rekrutacja.cdv.pl i zarejestruj się. Podaj swoje kontaktowe oraz wybierz swoje wymarzone studia managerskie w Poznaniu.

Uzupełnij wszystkie dane osobowe i dane o wykształceniu. Potrzebne Ci będą:

 • dokument tożsamości
 • dyplom ukończenia studiów wyższych (licencjackich, inżynierskich lub magisterskich)

Opłatę wpisową należy wpłacać na konto:

Collegium Da Vinci

ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, 61-719 Poznań

02 1090 1476 0000 0001 3627 5750

[w tytule prosimy wpisać: imię i nazwisko oraz nazwę kierunku]

*Sprawdź obowiązujące promocje we wpisowym!

Wymagane dokumenty rekrutacyjne:

 • ankieta osobowa
 • podanie do Rektora
 • umowa o warunkach odpłatności za studia wraz z załącznikami (dyplom ukończenia studiów wyższych, potwierdzenie dokonania opłaty wpisowej)
 • regulamin opłat

Dokumenty możesz podpisać na trzy sposoby:

 • on-line – za pomocą serwisu Umownik
 • osobiście – dokumenty pobrane z formularza rekrutacyjnego dostarcz do biura rekrutacji, pokój R.005
 • pocztą – dokumenty pobrane z formularza rekrutacyjnego dostarcz na adres Collegium Da Vinci, ul. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań, z dopiskiem „rekrutacja, pokój R.005, rotunda”

Wszelkie informacje dotyczące planu zajęć, harmonogramu zjazdów i opłat będą dla Ciebie dostępne w serwisie Wirtualna Uczelnia 7 dni przed rozpoczęciem zajęć.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z nami!

Dowiedz się więcej o sposobie zawierania umowy online z uczelnią!

Zapoznaj się z ważnymi dokumentami:

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Izabella Bekas – Kwaśniewska

​Specjalista ds. rekrutacji na studia podyplomowe

Adres i godziny otwarcia biura rekrutacji

ul. Kutrzeby 10

61-719 Poznań

Pokój R005, piętro 0

Rotunda

poniedziałek 8.30-15.00

wtorek 8.30-15.00

środa 8.30-15.00

czwartek 8.30-15.00

piątek 8.30-15.00

sobota: nieczynne

niedziela: nieczynne