Anna Maria Mogilo – Collegium Da Vinci Poznań

Dlaczego wybrałaś mediaworking w CDV?

Rozważałam rozpoczęcie studiów na kierunku doradztwo I coaching, ale ostatecznie zdecydowałam się na mediaworking. Samo Collegium Da Vinci polecił mi mój korepetytor.

Jaki przedmiot najbardziej Cię ciekawi?

Największe zainteresowanie wzbudziły we mnie psychologia i filozofia. Po tych zajęciach jeszcze długo analizowałam i myslałam o tym, o czym mówili wykładowcy.

W jaki sposób studia pomagają Ci realizować Twoje pasje, cele życiowe?

Studia pomagąją mi lepiej zrozumieć sieci społecznościowe i spojrzeć na ten ogromny rynek z innej strony. Wcześniej byłam zwykłym użytkownikiem, a teraz zdobywam wiedzę o tym, jak to wygląda od środka, jakie możliwości zawodowe daje i jak można na tym zarabiać.

Co to dla Ciebie znaczy, że ktoś jest ciekawy?

Dla mnie ciekawa osoba to taka, z którą można długo rozmawiać nie tylko o życiu, ale o pomysłach, która wie, o czym mówi i ma szalone cele życiowe I jest pewna, że odniesie sukces.

Jakie są Twoje marzenia, co Cię kręci?

Moje marzenia są proste, ale trudne do osiągnięcia. Dążę do harmonii we wszystkich dziedzinach życia. Chcę się zawsze uczyć i zdobywać doświadczenie. Chcę mieć wokół dużo ciekawych ludzi i co najważniejsze być ciekawa dla samej siebie.

Jakie są Twoje doświadczenia, odczucia dotyczące studiowania zdalnego?

Zdalne studiowanie ma swoje zalety i  wykładowcy robią wszystko, aby studiowanie przebiegało bez zmian, ale już nie mogę się doczekać powrotu do stacjonarnego formatu edukacji. Nie podoba mi się format komunikacji w internecie, o wiele bardziej interesuje mnie poznanie osoby i osobista komunikacja z nią.

W tym roku CDV obchodzi 25-lecie. Jak Twoim zdaniem będą wyglądały studia i nasza uczelnia za 25 lat?

Myślę, że za 25 lat absolutnie wszystko się zmieni na uczelni. Najprawdopodobniej studia przejdą całkowicie do formatu online. Powstaną wydziały i kierunki, których nie ma i jeszcze o nich nie słyszeliśmy.