Adrian Papla – Collegium Da Vinci Poznań

Poznaj Adriana Paplę – studenta informatycznych technik zarządzania w Collegium Da Vinci

Dlaczego wybrałeś informatyczne techniki zarządzania?

Długo szukałem kierunku, z którego byłbym w pełni zadowolony, a ten właśnie taki jest – łączy zarządzanie z informatyką i stawia na rozwój umiejętności miękkich. Kierunek uczy  prawnego podejmowania decyzji i zachowania w różnych sytuacjach.

Czego najbardziej lubisz się uczyć, jaki przedmiot najbardziej Cię ciekawi?

Bardzo ciekawe są zajęcia prowadzone przez praktyków. Mnie zdecydowanie najbardziej pociąga zarządzanie zasobami ludzkimi: zajęcia pokazują mechanizmy zarządzania w firmach, różne zachowania człowieka i techniki motywacji. Chciałbym umieć skutecznie wykorzystywać tę wiedzę.

Czy studia pomagają Ci realizować Twoje pasje?

Myślę, że tak. Dzięki tym studiom wiem, jak realizować moje cele, a zdobywaną wiedzę staram się implementować w codzienne działania. Dodatkowo uczelnia oferuje różne warsztaty i szkolenia, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Co dla Ciebie znaczy, że ktoś jest ciekawy?

Osoba ciekawa dąży do znalezienia odpowiedzi, jest dociekliwa, szuka wyjaśnień. Będąc ciekawymi, szukamy nowych rozwiązań, często nieszablonowych, oryginalnych.

Dlaczego wybrałeś CDV?

Po maturze chciałem studiować albo zarządzanie, albo informatykę. Wtedy kolega powiedział mi, że CDV oferuje innowacyjny i ciekawy kierunek – informatyczne techniki zarządzania. sprawdziłem i to było to! Przekonały mnie też opinie innych osób, że CDV to uczelnia kształcąca w kierunku zmian na rynku pracy, a główną jej zaletą jest ogrom zajęć praktycznych; wykładowcy są doświadczonymi praktykami, więc na zajęciach nie można się nudzić.

Co byś chciał robić w przyszłości?

Chciałbym pracować na stanowisku lidera zespołu, spełniać się w tej roli i osiągać sukcesy. Docelowo chcę założyć własną firmę. Myślę, że uczelnia dobrze mnie do tego przygotowuje.

Co Cię kręci?

Jednym z moich zainteresowań jest aikido. To nie tylko sztuka walki – to również możliwość rozwoju osobistego. Uczy cierpliwości, kontrolowania emocji i wytrwałości w dążeniu do celu. Gdy po ciężkim dniu idę na trening, to wracam wypoczęty i zrelaksowany.

Z jakich swoich osiągnięć jesteś dumny?

Jestem osobą, która ciągle dąży do perfekcji i własnego rozwoju. Uwielbiam wyzwania, wciąż podnoszę sobie poprzeczkę. Jestem dumny z tego, że potrafię pracować nad samym sobą.